Hastalıktan Kurtulmanın Çözümü

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Hastalıktan Kurtulmanın Çözümü

Mesaj gönderen marti456 »

yksl yazdı:Bu ara bugün söylediler benim PCR ve uretra testleri temiz çıkmış.
Temiz çıkmış derken işlem sonrası yapılan testler mi bunlar yoksa işlem öncesi yapılan testler mi?
yksl
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen yksl »

İşlem öncesi yapılan testler
Onda pozitif çıkınca ona göre extra antibiyotik veriliyor.
Jokermy

Mesaj gönderen Jokermy »

Ben hiç bakteri üretemedim. En başında 15-20 lökosit vardı. Ağrılar yanmalar geçti ama bu şişlik inmedi. Ultrasonda da hiç sıkıntı görünmüyor. Hem normal hem rektal ultrasonda. Çözemedim gitti.
marti456

Jokermy yazdı:Ben hiç bakteri üretemedim. En başında 15-20 lökosit vardı. Ağrılar yanmalar geçti ama bu şişlik inmedi. Ultrasonda da hiç sıkıntı görünmüyor. Hem normal hem rektal ultrasonda. Çözemedim gitti.
Olay ne biliyor musunuz aslında 25-30 lökosit olan yerde bakteri vardır ama binlerce çeşit bakteriden acaba sizdekini tespit edebilecek bir teknoloji henüz bulunabildi mi?

Şimdi gelelim sadede.

Bence nın bakteriyel diye birşey yok orada patojen olmada vücûd oraya lökosit basmaz sadece sen o bakterinin adını koyamadığın için yok zannediyorsun çünkü onu tespit edecek ajanın elinde yok non bakteriyel denilen şey biz bileğimiz bakterilere baktım ama onlardan kimse burada yok demektir Buda bizi yine aynı kapıya çıkarıyor ya lökosit göre ampirik tedavi olacaksın yada çıkan bakteriye göre antibiyoğram yapacaksın.

Bu savaşta kazanabilmek için bana sorarsanız tüm bakteri grubunu hedef alacak “zyrox” gibi bir antibiyotik ile duruma el atmak bunu yazacak ve uygulatacak hoca bulabilirsek mağdurları oynamayı bırakabiliriz.

Tespit edilen bakteri tespit edilemeyen bakterilerin de olduğunu unutmadan hem antibiyoğrama göre hemde ampirik sırası ile anti kullanmak lazım Buda bizi ve böbrekleri maalesef bitiriyor bu şekilde savaş olmaz.

Şanslı grup kim derseniz tek bakterisi vardır uygun antiti uygun süre almıştır ve bakteriyi sıfırlamıştır sonra da yaşasın prostatit i yendim dersiniz.

Tam iyileştim ve uygun antiti kullandım sonra nüks yaşadınim diyorsanız başka başka bakteriler sıra ile ölenin yerine gelmeye başlıyorlar bu yüzden sürekli nüks yaşıyoruz.

Çözüm 2 türlü.

1- tüm bakteri ajanları İçin tespit edilmiş edilmemiş güçlü bit antibiyotiği uygun sürece kullanmak

2- yada tüm bakteriler için uygun bir kimyasal ile oraları yıkamak dezenfekte etmek.

Bunu sağlayanlar kazanacaklarından emin olabilirler.
Jokermy

Mesaj gönderen Jokermy »

Ampirik tedavi de uyguladım kardeşim. Kullanmadığım çeşit antibiyotik kalmadı. Hastalık belli bir seviyeye geldi ama şiş inmedi. Prostatın etrafındki sinirler yada kaslarda mı var bir şey bilemiyorum.
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Arkadaşlar bu arada foruma ben yenibuye oldum.arada öyle bakıyordum.
Şimdi baktimda Dr tasviye bölümünde zaten mushin balaban varmış.Ordada fiyat konari yazıyor.Ben 8000 verdim herkes onu gerçek diye bir şey yok.biri daha az biri daha fazlada vererbilir bilemem.
Memnun olanda var olmayanda.
Bir sey diyemem tabiki her hasta isterim sağlığına kavuşsun.
Dilerim bu illetten hepimiz kurtuluruz.
alper42

Mesaj gönderen alper42 »

8000 bin verdin hastalık ne durumda
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Arkadaşlar özelden msj atan çok ama ben tüm açıklamaları yaptım yukarıda.
Sonda bebek sondası çok ince bende çok fazla acı olmadı hatta hiç.ama prostatit ilerlemiş hastalarda biraz daha acı olabilir ama oda cok acılı değil.Ucretide yazdım ama şu hadtadan bu kadar almıştınız deyip benimde zor durumda bırakmayın.herkese göre farklilik gösterebilir.Cunku herkesin tedavisi farklı.Bugun hoca bana benden olsun dedi vitaminli bir karışım verdi.Sordum içinde c vitamini ve çok güçlü bir antibiyotik var dedi bunu yurt dışından geldiğini söyledi ve burada yok dedi piyasadaki en güçlü antibiyotikler den biri dedi.Yurt dışından çok araştırdım dedi.
Bana uygulamaya gerek duymadı ama diğer hastalara iki günde bir veriyordu onu.
Yani anliyacaginiz her hastaya göre farklılıklar var fiyatlarda değişebilir.
Yarın 10.seansim bitirip memlekete donecem.Sy an için iyiyim evet hocada bana ama kendine dikkat edeceksin dedi.Ben iyi oldum deyip aşırı içki , acı baharau ve üşütme olmadın dedi.Bu işi romatizma gibi düşün dedi.Ama jendinede bakarsan kolay kolay nuksetmez dedi.
Birde ben yurt dışı amazondan prostat masaj cihazı almıştım.Bugun onuda bana gösterdi ve bu sana çok fayda verecek dedi haftada bir yap dedi.Beraber yaptık hocam sanki hissetmiyor dedi çünkü prostatın bitti dedi şu an çok yumusadigini söyledi.
Tüm her şeyi anlattım arkadaşlar.
Tekrar diyorum Allah cümlemize yardım etsin.
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

yksl yazdı:Arkadaşlar özelden msj atan çok ama ben tüm açıklamaları yaptım yukarıda.
Sonda bebek sondası çok ince bende çok fazla acı olmadı hatta hiç.ama prostatit ilerlemiş hastalarda biraz daha acı olabilir ama oda cok acılı değil.Ucretide yazdım ama şu hadtadan bu kadar almıştınız deyip benimde zor durumda bırakmayın.herkese göre farklilik gösterebilir.Cunku herkesin tedavisi farklı.Bugun hoca bana benden olsun dedi vitaminli bir karışım verdi.Sordum içinde c vitamini ve çok güçlü bir antibiyotik var dedi bunu yurt dışından geldiğini söyledi ve burada yok dedi piyasadaki en güçlü antibiyotikler den biri dedi.Yurt dışından çok araştırdım dedi.
Bana uygulamaya gerek duymadı ama diğer hastalara iki günde bir veriyordu onu.
Yani anliyacaginiz her hastaya göre farklılıklar var fiyatlarda değişebilir.
Yarın 10.seansim bitirip memlekete donecem.Sy an için iyiyim evet hocada bana ama kendine dikkat edeceksin dedi.Ben iyi oldum deyip aşırı içki , acı baharau ve üşütme olmadın dedi.Bu işi romatizma gibi düşün dedi.Ama jendinede bakarsan kolay kolay nuksetmez dedi.
Birde ben yurt dışı amazondan prostat masaj cihazı almıştım.Bugun onuda bana gösterdi ve bu sana çok fayda verecek dedi haftada bir yap dedi.Beraber yaptık hocam sanki hissetmiyor dedi çünkü prostatın bitti dedi şu an çok yumusadigini söyledi.
Tüm her şeyi anlattım arkadaşlar.
Tekrar diyorum Allah cümlemize yardım etsin.
Çok geçmiş olsun abi inşallah darısı bizlerin başına bu tedaviyi almak lazim
yksl

Mesaj gönderen yksl »

İnşallah iyilesirsiniz hocam.Dün forumda denk geldim Muhsin hocayla anlasmiyan biri yazmıştı bilmiyorum tabiki herkesin kendi görüşü sayginduyuyorum tamamen.Bana sorarsanız şeker tatlısı bir adam. Şunda var türk hasta haftada en fazla 2 tane bazen 1 tane alıyorum dedi.Dedim hocam neden bizim hastaları da alın dedim.
Yabancı hasta itiraz etmiyor dedi.Hocom öne bu ne onu takma şunu verme diyince bir kere baştan tedaviyi reddediyor dedi bende motivasyonum düşüyor dedi.Bana gelekse eğer kafa boş olacak ve bana teslim edecek kendini diyor.
Tabiki her hasta bilgilenecek ayrı ama tedaviye de inanması lazım dedi.İnanarak gelirsen tedaviye daha çabuk iyilesirsin dedi.
Tabi bizler yillardir çektiğimiz için pinpirik oluyoruz.
Ama rahat olun arkadaşlar.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

yksl yazdı:İnşallah iyilesirsiniz hocam.Dün forumda denk geldim Muhsin hocayla anlasmiyan biri yazmıştı bilmiyorum tabiki herkesin kendi görüşü sayginduyuyorum tamamen.Bana sorarsanız şeker tatlısı bir adam. Şunda var türk hasta haftada en fazla 2 tane bazen 1 tane alıyorum dedi.Dedim hocam neden bizim hastaları da alın dedim.
Yabancı hasta itiraz etmiyor dedi.Hocom öne bu ne onu takma şunu verme diyince bir kere baştan tedaviyi reddediyor dedi bende motivasyonum düşüyor dedi.Bana gelekse eğer kafa boş olacak ve bana teslim edecek kendini diyor.
Tabiki her hasta bilgilenecek ayrı ama tedaviye de inanması lazım dedi.İnanarak gelirsen tedaviye daha çabuk iyilesirsin dedi.
Kardes ereksiyon sorunu nasil çozuyor.
Beni etkileyen bu kaldi.sık idrar düzene girdi .
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Valla onu bilmiyom ama sertleşme sorununa da bakıyor sanırım.Bendede bosalirken ağrı vardı. O tarzlarda mu bilmiyom tanı sorunu.Sen ara bir görüş istersen Hocam en kotu kim olursa olsun gidip bir nuayene olun kafanıza yatarsa tedaviye başlanır.
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Arkadaşlar aldığım msj aleti ile ilgili soran oldu incelemek isteyen olursa linki aşağıda.vibrasyonlu
https://www.amazon.com/Prostate-Massage ... B00CKZWTPW

Sunuda söyleyim.Bunu benndenedim bastabcok başaramadım hoca burda bana öğretti.zaten bubsana ilk başlarda çok faydası olmaz dedi. İyileştikten sonra prostatın yumuşadı şimdi faydası olur dedi.Hafttada veya 10 günde bir yap dedi
Ahbikurtulsam25

yksl yazdı:Arkadaşlar aldığım msj aleti ile ilgili soran oldu incelemek isteyen olursa linki aşağıda.vibrasyonlu
https://www.amazon.com/Prostate-Massage ... B00CKZWTPW

Sunuda söyleyim.Bunu benndenedim bastabcok başaramadım hoca burda bana öğretti.zaten bubsana ilk başlarda çok faydası olmaz dedi. İyileştikten sonra prostatın yumuşadı şimdi faydası olur dedi.Hafttada veya 10 günde bir yap dedi
Kardes sen kac yildir hastasin sikayetlerin neler, yaşin kaç
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Hocam hepsini yazım en başindan
40 yaş 2yildir çekiyorum.
İdrarda yanma, az idrar ve şık çıkma, penis uç nda yanma ve batma hissi, bosalirken yanma ve ağrı vardı
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

yksl yazdı:Arkadaşlar merhaba forumu önceden takip ediyordum ve bugün üye oldum. 2020 0cak ayından beri bu illeti çeken birisiyim. Şimdiye kadar 6-7 doktor gezdim ve hepsi de antibiyotikler verip gönderdiler.
Son olarak youtube yayınlarından Yrd. Doc. Dr. Muhsin Balaban hocamın videolarını izliyerek yanına gittim.
Tedavi yöntemini anlatacam.
1. ilk olarak 45 dk sizi dinliyor ve ultrason ile muayene ediyor.İlk muayenede sonrasında hemen prostat masajı ile pcr ve üretra testi alıyor.her ikisinide prostatat masajından gelen sıvı ile yapıyor. Tabi onun sonucunu beklemeden zaten el ile prostatın ödemli ve iltihaplı veya taş gibi olduğunu hemen söylüyor.
2. İkinci günden itibaren hemen tedaviye başlıyor. İlk olarak penis içine bebek sondası ile prostat kısmına geliyor ve oradan içeriye antibiyotik basıyor. üstüne ozon veriyor. daha sonra 20-25 dk bekleme odasına geçiyoruz. Sonrasında bu sefer makat kısmında prostatın olduğu yere şok dalgası vererek yaklaşık 5 dk. prostatın kanlanmasını sağlıyor. bu işlem bittikten hemn sonra ayakta eller sedyeye eğer pozisyonda prostat masajı yapılıyor ve benden ilk günden dehşet bir şekilde iltihap aktı.
3. her gün bu işlemi yapıyor ve tabi ozonu bir gün veriyor bir gün ara veriyor. Ozonun yakmaması için önceden uyuşturuyor bilginiz olsun. Benim şu an 7. günüm ve son 3 günüm kaldı ve yeniden doğmuş gibiyim.
4.doktorum prostatın şu an %95 küçüldüğünü ve çok az bir sertlik olduğunu söyledi ve çok rahatladım anlatamam.
5.Tabi bunlarla birlikte ilaçta veriyor akşamları kullanmanız için onlarda destek amaçlı devaiye.
6. Çıkan test sonuçlarına görede damardan antibiyotik tedavasi veriyor ilaveten tabi mantar vs. çıkabiliyormuş. Hangisi olursa yad çıkmaya da biliyor tatbiki.
7.En önemli kısıma geliyorum doktor çok yoğun ve hastalarının çoğuda yurt dışından geliyor. haftada 1 tane türk hasta alıyor bilginiz olsun. Hatta yazacam dedim guruba yazma dedi şu an çok yoğunum dedi ama ben ısrarla yazacağımı söyledim.
8. Benim şikayetlerim penis ucunda yanma ve batma , idrar yaparken yanma, boşalırken ağrı ve yanma.
9. benle beraber tedavi olan faslı bir hasta vardı ondada özellikle makatta ağrı varmış. oturamıyordu ve peniste buz keme gibi. ilk masajda adam ağlamıştı ama şu an oda çok iyi durumda. İlk geldiğim günde ıraklı bir hasta vardı 15 yıllık, adam iyileşerek gitti.

arkadaşlar tedavi içim her şeyi yazdım. umarım sizlere bir faydam olmuştur. Türkiyede bu işi böyle yapan başka bir 2.bir doktor yok umarım heminiz iyilesir
youtubedende yazıp bakabilirsiniz.
Bu adam youtube videosunda ben bu hastalığın otoimmun olduğuina inanıyorum illa orada mikrop aranmasi gerekmez demiş. O zaman neden antibiyotik veriyor onu anlamadim
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Hocam antibiyotik veriliyor her şekilde.Bazen testlerde çıkmaya biliyor mikrop ve zaten çoğunda çıkmıyor.Ödem ve şişlik başka türlü inmiyor antibiyotik verilmeden.
Arkadaşlar hangi doktora giderseniz gidin ama biraz rahat olun. Biz birazda internetten kafayı yiyoz.O böyle dedi şu böyle dedi.Yani burda psilikoloji ve Dr dersi vermiyorum kimse alınmasın sakın.Sadece kafa rahat gidin boşaltın içini.
Bu işin %50 şu bir o kadarda kafada bitiyor.Merkezi sinir sistemi ile ilgili ise bunu kafaninin bir yerine yazmak lazım.
Tekrardan cümlemize şifa diliyorum.
marti456

yksl yazdı:Hocam antibiyotik veriliyor her şekilde.Bazen testlerde çıkmaya biliyor mikrop ve zaten çoğunda çıkmıyor.Ödem ve şişlik başka türlü inmiyor antibiyotik verilmeden.
Arkadaşlar hangi doktora giderseniz gidin ama biraz rahat olun. Biz birazda internetten kafayı yiyoz.O böyle dedi şu böyle dedi.Yani burda psilikoloji ve Dr dersi vermiyorum kimse alınmasın sakın.Sadece kafa rahat gidin boşaltın içini.
Bu işin %50 şu bir o kadarda kafada bitiyor.Merkezi sinir sistemi ile ilgili ise bunu kafaninin bir yerine yazmak lazım.
Tekrardan cümlemize şifa diliyorum.
Tekrar geçmiş olsun sizin tedavi bittikten sonra kullanmanız İçin reçete edilen antibiyotik vs. Varmı acaba?
martinriggs

Mesaj gönderen martinriggs »

Yrd.doc.dr Muhsin Balaban hangi sehirde ve hastanededir? Tesekkurler.
yksl

Mesaj gönderen yksl »

Evet hocam bugün tedavi bitti.
Tedavi süresinde hep kalçadan ve penis içine sonda ile antibiyotik iesef -genta- bir tane daha vardı hatirlamiyom.basıldı.ozon yapıldı.masaj yapıldı.Bazi hastalara damardan vitaminli çok güçlü antibiyotik veriliyor yurd dışından gelen.Bana gerek duyulmadı.
Bugün bana reçete yazdı.
Nutries pınflamamex. Elimde var ama 3 ay kullan dedi.internette de varmış
Birde 3 haftalık antibiyotik Tavanic 500 bunu daha önce hiç kullanmadım.
Arkadaşlar kendinize iyi bakın ben kaçar Allah hepinize yardımcı olsun şifa versin
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
yksl yazdı:İnşallah iyilesirsiniz hocam.Dün forumda denk geldim Muhsin hocayla anlasmiyan biri yazmıştı bilmiyorum tabiki herkesin kendi görüşü sayginduyuyorum tamamen.Bana sorarsanız şeker tatlısı bir adam. Şunda var türk hasta haftada en fazla 2 tane bazen 1 tane alıyorum dedi.Dedim hocam neden bizim hastaları da alın dedim.
S.a sık idrarı nasıl düzelttin ben 2 senedir düzeltmedim benimde diğer şikayetlerim düzene girdi bir sık idrar kaldı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ahbikurtulsam25

huseyin252 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
S.a sık idrarı nasıl düzelttin ben 2 senedir düzeltmedim benimde diğer şikayetlerim düzene girdi bir sık idrar kaldı
Zafer Oymanin antibiyotik kürleriyle.lokosit stabil olunca
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Kardes ereksiyon sorunu nasil çozuyor.
Zafer oymanın tedavisi bende işe yaramadı 3 ay çift doz ivanz tedavisi gördüm bu sık idrar yine geçmedi ya çok sıvı tüketiyorum yada abartıyorum piskolojimi bozdu bu amk prostatiti çevremdeki insanlar idrara çıkışımın normal olduğunu söylüyorlar aslında
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ahbikurtulsam25

huseyin252 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
huseyin252 yazdı:
Zafer oymanın tedavisi bende işe yaramadı 3 ay çift doz ivanz tedavisi gördüm bu sık idrar yine geçmedi ya çok sıvı tüketiyorum yada abartıyorum piskolojimi bozdu bu amk prostatiti çevremdeki insanlar idrara çıkışımın normal olduğunu söylüyorlar aslında
Kafan orda olmasin , 7-8 normal alet kalkiyorsa gerisi boş.
marti456

Ara ara durumunuzdan bahsedin lütfen. Buradaki birçok insan sizin tedavinize göre karar verip Muhsin hocaya gidecek.