Kas ağrısı ishal halsizlik

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kas ağrısı ishal halsizlik

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Arkadaşlar herkese merhabaBayadır kaslarım ağırıyordu birkaç gündür tekrar isal başladı bir aydırAntibiyotik kullanmıyorum bugün dahiliye doktoruna gittim prostatitten mi yoksa ilaçlardan oldu diye oda Gaita testi ve kan testleri yaptı gaita da 1 -2 lökosit 1-2 eritrosit Çıktı kan değerlerinizi aşağıya linkini bırakıyorum mvtDeğeri düşük çıktı doktor hiv testi istedi Çok kötü oldum dil sararması prostatit ishalle başlar bi bakalım dedi ben 60. Günde yapmıştım ilişkiden sonra negatif ti şimdi bir daha istedi moralim çok kötü
Bi bakın lütfen yardım edin
Sonuçları yorumu atacağım
Omerefe34

Re: Kas ağrısı ishal halsizlik

Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Mpv değerin okadar düşük değil ki bu değeri çogu doktor dikkate almaz ama doktorun vardır Bi bildiği
Tosun4228

Ayrıca benim de 55 te negatif var yüzde 99 dönmüyor rahat ol
Omerefe34

Diğer değerlere baktın mı abi niye böyle dedi bu doktor Allah askına bişe de ağlıyorum sabahtan beri ya bu nasıl iş ya
Omerefe34

Pdw değeride yüksek sanırsam Kadir abi bakarmısın bi sonuçlarıma rica etsem
Tosun4228

Hemen git Bi özel hastanenin aciline hiv testi yaptır sonuç bir saate çıkar kafan rahat olur.
Tosun4228

Bende 9 ay kas agrısı ve halsizlik vardı yavaş yavaş geçiyor
Omerefe34

Yaptı zaten doktor sonucunu bekliyorum birde bende ürtiker çıkmıştı o da belirtisiymiş kafayı yiyorum su an
Omerefe34

Arkadaşlar test çıktı 60. Günde yapmıştım negatif bugün 140. Gün negatif geldi ama bu değerler neden bozuk bunların prostatla alakası varmı bilen varsa yanıtlarsa sevinirim teşekkür ederim sağolun
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Omerefe34 yazdı:Arkadaşlar test çıktı 60. Günde yapmıştım negatif bugün 140. Gün negatif geldi ama bu değerler neden bozuk bunların prostatla alakası varmı bilen varsa yanıtlarsa sevinirim teşekkür ederim sağolun
Hocam merhaba.
Prostatit 20 30 semptoma sebep olmakla beraber bağışıklığın enfeksiyonu yenememesi sebebiyle Farklı reaksiyonlara da sebebiyet veriyor. Beraberinde ise birçok hastalığı tetikliyor. Misal artrit muhtemelen de artritin var.
Dilde sarılık kas ağrıları ayak üşümesi bende de var. Allah şifa versin inşallah .
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Omerefe34

Merhaba hocam sağ ol Allah razı olsun cümlemize inşallah.ne bileyim bu değerler böyle bozuk çıktı ikisi de internette virüs var gibisinden yazıyor ama test negatif geldi ishal var Antibiyotiği bir aydır bırakmama rağmen,Kas ağrısı kollarda yok sadece bacakta ama aşırı derecede zar zor yürüyorum yani o kadar ki var doktorda hiv felan deyince iyicene koptum şimdi negatif çıktı ama kendimi inandıramıyorum ya vardır diyorum ya da başka bi hastalık mı diyorum bilmiyorum valla hayırlısı sağol teşekkürler
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Omerefe34 yazdı:Merhaba hocam sağ ol Allah razı olsun cümlemize inşallah.ne bileyim bu değerler böyle bozuk çıktı ikisi de internette virüs var gibisinden yazıyor ama test negatif geldi ishal var Antibiyotiği bir aydır bırakmama rağmen,Kas ağrısı kollarda yok sadece bacakta ama aşırı derecede zar zor yürüyorum yani o kadar ki var doktorda hiv felan deyince iyicene koptum şimdi negatif çıktı ama kendimi inandıramıyorum ya vardır diyorum ya da başka bi hastalık mı diyorum bilmiyorum valla hayırlısı sağol teşekkürler
Hocam şu anda senin aşırı kaygı problemin de var bende olduğu gibi ve söylediğin şeyleri bu durum da yapıyor. Zaten komplike bu rezil hastalık. Önce semptomlar geliyor moral bozuyor hele cinsel sorunlar da eklendi mi stres ve kaygı hatta intihar düşünceleri başlıyor bunun bozduğu psikoloji ile prostatit bir olup hem bedenen hem ruhen yıpratıyor. Sağlıklı beslen stressiz yaşamaya çalış tedavi arayışına devam et. Zor ama çare bu.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Omerefe34

Evet aynen öyle dediğin gibi dün stres yaptım korktum biraz kaygılandım sabah işe gidemedim daha kötü oldum baş
Ağrısı da eklendi yapıcak bişey yok senin dediğin gibi yapıcaz