Muhsin Balaban "Sen iyileşemezsin"

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Muhsin Balaban "Sen iyileşemezsin"

Mesaj gönderen Ahmet34 »

sianure yazdı:
Ahmet34 yazdı:
kadir yazdı: Ahmet34 kardeşim, ince düşüncelerin ben teşekkür ederim. Bazen böyle küçük düşünen imalı konuşan art niyetli kişiler arada çıkıyor işte. Onlarında cevabını benim verdigim gibi, sizin gibi geniş mantıklı düşünen arkadaşlarda veriyor. Inanirmisiniz sizin gibi dogruyu bilen anlayan mantıkli insanlar arada böyle cikmasa bu forumla ugrasmam kapatırim.
Kadir bey, yaptığınız konu gerçekten kolay değil, herkese tek tek cevap vermek, birde özellikle yeni üyelere sıfırdan anlatıyorsun, görüyorum. Burada doktorları anlamadan suçlamak doğru değil (şahsi meseleler hariç). Siz zafer hocadan şifa bulmuşsunuz, maşallah. Ben zafer hocaya gitmedim ama tüm yazıları okudum. Kendisi bence önemli bir doktor, faydası olur, olmaz onu bilemem. Biliyorsun, ben Amerikaya numune göndermiştim, Microgendx sonucu bekliyorum, oradan da sonuç geldiğinde tedavimi belirleyecem. Buradan sonuç çıkmaz ise, zafer hocaya gidecem. Şu ana kadar yapmadığım test, kültür, mr kalmadı . 90-100 bin civarı harcadım sonuç alamadım. Zafer hocanın yöntemi bence önemli. Bir yerden amerikaya numune gönderiyorum 2000 dola cıvarı verdim, bir yerden zafer hoca takibimde. Kimsenin elinde sihirli deynek yok, her olasılığı değerlendirmek gerek.

Sizden tekrar Allah razı olsun, ben bu foruma kıymet veriyorum. Herkese Allah şifa versin, kolay değil. Ama bu iş sabırla ve doğru analiz ederek plan yapmak lazım.
ahmet bey sizin amerikadan sonuclar cikmisti galiba ona gore ilac kullanimina basladiniz mi durum nedir

Başlamadım kardeşim, Microgendx sonuç bekliyorum. İlk gönderdiğim numunelerde problem oldu. Galiba kontaminasyon oldu. Tekrar numunu gönderdim (bedelsiz, sadece kargo bedelini ödedim) dün teslim almışlar, oradan da sonuç gelsin, tedaviye başlıyacam. Sonuçlar örtüşürse, tedavi sürecim daha kolay olur diye düşünüyorum. Önümüzdeki hafta sonuçlar çıkar, paylaşacağım.