Masaj sonrasi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
yasar13

Re: Masaj sonrasi

Mesaj gönderen yasar13 »

Cüneyd Hoca çok iyidir. Yalnız daha çok varikoselle ilgileniyor. Varikosel ameliyatında bence ülkemizdeki em iyi doktorlardan benim ameilayatı da o yaptı. Ancak prostatit işinde çok faydalı olamadı. Masaj rahatlatır doğru ancak çözüm değil
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Bilgin »

yasar13 yazdı:Cüneyd Hoca çok iyidir. Yalnız daha çok varikoselle ilgileniyor. Varikosel ameliyatında bence ülkemizdeki em iyi doktorlardan benim ameilayatı da o yaptı. Ancak prostatit işinde çok faydalı olamadı. Masaj rahatlatır doğru ancak çözüm değil
Semptomlar başladıktan kaç zaman sonra gittiniz.Yeni vakalarda çok ümitli hoca ama.Bilmiyorum,reklam yapmak için olacağına ihtimal vermiyorum.Sonuçta reklama ihtiyacı yok gibi.
1q2w3e4r5t6y
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Bilgin yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:Arkadaşlar çoğu iyileşen hasta masaj ile iyileşiyor benim gittim bu doktor özellikle sistoskopi yapalım birşey çıkmazsa masaja devam ederim dedi bu doktorun takibinde kalıcam..birde ilk masaj sonra Si ufak tefek ağrı şikayetleri artı bu iyi bir durum mu acaba
Bana yakın bu doktor 1 saat kadar uzağındayim.Kapanmadan sonra,yasaklar bitince gideyim.Antbiyotik nereye kadar ,3 aydan beri sürekli kullanıyorum zaten böbrekler ağrıyor artık.Masajdan sonra iyileşince artık bromelanin+propolis+kabak çekirdeği yağı devam.Bağisikliği sağlam tutun dediği gibi Kadir Abinin. ;)
Bilgin abi senden de bahsettim hocaya yarın bana sistoskopi ve masaj yapacak yasak seni etkilemiyor randevu aldığında gelen mesaj geçeridir bilgin olsun bence zaman kaybet me abi
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Ordu52 yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
Valeri yazdı: Ucuz dediği 175 lira masaj
Abi normal eğer düzenli gidilirse 10 seans yapılırsa herşey kendini gösterir.inan istanbulda olsaydım kesin cüneyd hocaya giderdim.5 sene önce levent hocaya enjeksiyon oldum onun için istanbula gel gitler 4000 tl gitti.Artık zafer hoca v.b.doktorları yazmıyorum.Bu durumda bizlere prostat mesajından başka fayda verecek tedavi yoktur.Cüneyd hocaya ınstagram hesabına yazdım oda bu işin ehli yada başka tecrübeli hocalar bulup mesaj yaptırmamız gerekiyor.Selametle kalın from üyeleri.
Levent türkten fayda gördünüzmü acaba
Hayır görmedim 3 seans yaptım.Keşke görseydim burda sizlerede önerseydim.Bazen düşünüyorum acaba ben prostatit değilmiyim.Denemediğim tek tedavi düzenli mesaj kaldı.acaba başka bir durummu var.Şikayetim peniste sürekli sızı var.
Balbazar09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Balbazar09 »

Arkadaşlar masajı 3günde bir yapın eğer kendiniz yapabiliyorsanız daha iyi hangi tarafta ağrı hissederseniz o tarafa yapın ödem atarsınız mesaneniz boşken yapın
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Balbazar09 yazdı:Arkadaşlar masajı 3günde bir yapın eğer kendiniz yapabiliyorsanız daha iyi hangi tarafta ağrı hissederseniz o tarafa yapın ödem atarsınız mesaneniz boşken yapın
Sen ne yaptın hocam fistül için vs ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Balbazar09

Duruyor işler yoğun erteledim biraz ameliyatı bide son teikoplanin tedavisinden sonra bağırsak toparladı biraz eskisi kadar rahatsızlık vermiyor
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

gedikpasa34 yazdı:
Ordu52 yazdı:
gedikpasa34 yazdı: Abi normal eğer düzenli gidilirse 10 seans yapılırsa herşey kendini gösterir.inan istanbulda olsaydım kesin cüneyd hocaya giderdim.5 sene önce levent hocaya enjeksiyon oldum onun için istanbula gel gitler 4000 tl gitti.Artık zafer hoca v.b.doktorları yazmıyorum.Bu durumda bizlere prostat mesajından başka fayda verecek tedavi yoktur.Cüneyd hocaya ınstagram hesabına yazdım oda bu işin ehli yada başka tecrübeli hocalar bulup mesaj yaptırmamız gerekiyor.Selametle kalın from üyeleri.
Levent türkten fayda gördünüzmü acaba
Hayır görmedim 3 seans yaptım.Keşke görseydim burda sizlerede önerseydim.Bazen düşünüyorum acaba ben prostatit değilmiyim.Denemediğim tek tedavi düzenli mesaj kaldı.acaba başka bir durummu var.Şikayetim peniste sürekli sızı var.
Ne kadar oldu acaba levent hocaya gittikten sonra bazilarinin 6 7 ay sonra fayda gordugunu belirtmiş bir sayfada
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Balbazar09 yazdı:Arkadaşlar masajı 3günde bir yapın eğer kendiniz yapabiliyorsanız daha iyi hangi tarafta ağrı hissederseniz o tarafa yapın ödem atarsınız mesaneniz boşken yapın
Hep mesane dolu şekilde yazıyorlardı boşkenmi yapmak lazım acaba hangisi daha faydalı olur doluyken yapıp mesajdan sonra içerde kalanı idrarla temizlemek atmak daha mantıklı değilmi
1q2w3e4r5t6y

Valeri yazdı:
gedikpasa34 yazdı:
Valeri yazdı: Ucuz dediği 175 lira masaj
Abi normal eğer düzenli gidilirse 10 seans yapılırsa herşey kendini gösterir.inan istanbulda olsaydım kesin cüneyd hocaya giderdim.5 sene önce levent hocaya enjeksiyon oldum onun için istanbula gel gitler 4000 tl gitti.Artık zafer hoca v.b.doktorları yazmıyorum.Bu durumda bizlere prostat mesajından başka fayda verecek tedavi yoktur.Cüneyd hocaya ınstagram hesabına yazdım oda bu işin ehli yada başka tecrübeli hocalar bulup mesaj yaptırmamız gerekiyor.Selametle kalın from üyeleri.
Prostat masajı süreklilik istiyor hocam, 10 seans ile çözüleceğini sanmıyorum. Kendimiz öğrensek daha iyi olacak gibi
ne bileyim bende kendim yapmak istiyorum ama korkuyorum Bu arada 2 saat sonra sistoskopi yapılacak inşallah kolay olur biraz korkuyorumbda
Balbazar09

Ordu52 yazdı:
Hep mesane dolu şekilde yazıyorlardı boşkenmi yapmak lazım acaba hangisi daha faydalı olur doluyken yapıp mesajdan sonra içerde kalanı idrarla temizlemek atmak daha mantıklı değilmi
Masajı kendim yapıyorum mesane doluyken sıvı getirmek zor oluyor prostatı zorlamadan yaparsanız fayda görürsünüz mutlaka
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Bende kendim doluyken yapiyorum
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

1q2w3e4r5t6y yazdı:
Valeri yazdı:
gedikpasa34 yazdı: Abi normal eğer düzenli gidilirse 10 seans yapılırsa herşey kendini gösterir.inan istanbulda olsaydım kesin cüneyd hocaya giderdim.5 sene önce levent hocaya enjeksiyon oldum onun için istanbula gel gitler 4000 tl gitti.Artık zafer hoca v.b.doktorları yazmıyorum.Bu durumda bizlere prostat mesajından başka fayda verecek tedavi yoktur.Cüneyd hocaya ınstagram hesabına yazdım oda bu işin ehli yada başka tecrübeli hocalar bulup mesaj yaptırmamız gerekiyor.Selametle kalın from üyeleri.
Prostat masajı süreklilik istiyor hocam, 10 seans ile çözüleceğini sanmıyorum. Kendimiz öğrensek daha iyi olacak gibi
ne bileyim bende kendim yapmak istiyorum ama korkuyorum Bu arada 2 saat sonra sistoskopi yapılacak inşallah kolay olur biraz korkuyorumbda
İşlem bitince bilgi verir misin ağrı oluyor mu diye
1q2w3e4r5t6y

Valeri yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:
Valeri yazdı: Prostat masajı süreklilik istiyor hocam, 10 seans ile çözüleceğini sanmıyorum. Kendimiz öğrensek daha iyi olacak gibi
Çok şükür atlattık çok ağrılı bir durum yok sonrasında masaj yaptı 5 sayana masaj ile daha edelim dedi haftada bir
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

1q2w3e4r5t6y yazdı:
Bilgin yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:Arkadaşlar çoğu iyileşen hasta masaj ile iyileşiyor benim gittim bu doktor özellikle sistoskopi yapalım birşey çıkmazsa masaja devam ederim dedi bu doktorun takibinde kalıcam..birde ilk masaj sonra Si ufak tefek ağrı şikayetleri artı bu iyi bir durum mu acaba
Bana yakın bu doktor 1 saat kadar uzağındayim.Kapanmadan sonra,yasaklar bitince gideyim.Antbiyotik nereye kadar ,3 aydan beri sürekli kullanıyorum zaten böbrekler ağrıyor artık.Masajdan sonra iyileşince artık bromelanin+propolis+kabak çekirdeği yağı devam.Bağisikliği sağlam tutun dediği gibi Kadir Abinin. ;)
Bilgin abi senden de bahsettim hocaya yarın bana sistoskopi ve masaj yapacak yasak seni etkilemiyor randevu aldığında gelen mesaj geçeridir bilgin olsun bence zaman kaybet me abi
İl dışındayım kardeşim ben.Simdi polise laf anlatmak zor olur.Burada üroloji uzmanı yok mu der,laf anlat yarım saat.Düşün ki bu hastalığın uzmanına laf anlatamazken polis ne yapsın,nasıl anlasın :).Dert bu dönemde.Yoksa 1 saat 10 dakika.Gecmis olsun sana da çıkmışsın görüntülemeden. ;)
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

1q2w3e4r5t6y yazdı:
Valeri yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:ne bileyim bende kendim yapmak istiyorum ama korkuyorum Bu arada 2 saat sonra sistoskopi yapılacak inşallah kolay olur biraz korkuyorumbda
Çok şükür atlattık çok ağrılı bir durum yok sonrasında masaj yaptı 5 sayana masaj ile daha edelim dedi haftada bir
Geçmiş olsun hocam hangi doktordu
Fefefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fefefe »

Beyler 10 sene once basladi bende. Surekli penisim ust kokunde baski vardi. Tualetim varmis gibi. Sabah sertken ve masturbasyon sonrasi cis yapana kadar yokmus gibi oluyordu. Askerlik zamani 6 ay hep cektim. cok kalk milleti surundururken bana ani sikisma olarak donuyordu. Normalde cok eglenceli matrak biri olmama ragmen butun arkadaslarim neden suratin asik diyordu. istanbul’da en guzel mekanlarda laylaylom vodkalar viskiler hatunlar havada ucusurken ben cukumu dusunuyordum. Tum bu surec sonrasinda MAYDANOZ SUYU’yla gecirdim. 5 kere daha oldu 10 senede her seferinde gecti. En son oldugumda ereksiyon 0’landi o donem maydanoz suyu kullandim tekrar. Belki de alakasiz acaba ondan mi oldum diye dusundum ama sanki olsa onceden kullandigim
10 seferde olurmus gini geliyor. Simdi yine ayni semptomlar var cinsel isteksizlik son atakta oldu sadece. Tekrar baslayacagim simdi. Huppirin kullanicam 10 gun gecmezse baslayacagim. Lutfen semptomu olanlar 1 hafta maydanoz kurunu uygulasinlar. Bir tesekkurunuzu alsam bana yeterli. Tum kimyasallari denediniz zaten. Bir kere de organik yolla deneyin. Benim deneyimim budur ..
Fefefe

Mesaj gönderen Fefefe »

Bu arada cinsellik yuzde 70 geri geldi. 8-10 ay icinde
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Iyi kardeşim... ne güzel maydanozla geçmiş verdigin bilgi için sagol.
Fefefe

Mesaj gönderen Fefefe »

Kesinlikle dalga gecmek istemiyorum ve oyle bi amacim da yok. Stresten 8 kilo verdim 1 ayda. Sitede bir kisiyi daha okudum Prostat capi %30 kuculmus 10 gun kullanimdan sonra. 10 gun sonra sozum var ve emin olun bende cok stresliyim. 20 yasindan beri catalli isiyorum donem donem azalip artiyor. Bende sadece agri ve kesik iseme yok. On yargiyla yaklasmayin lutfen. Ayrica bende istanbula gittigimde zafer bey’e gidicem lokosit ve pcr icin. Burda okuduklarim gercekten bende flaslight oldu cunku hic bir yerde burdaki kadar deneyimli insanlar yok. Her gittigim yer bana parasemptomatik dedi. Prozaclar, cipralexler, efexorlae ictim. Ailem ve kiz arkadasim bile hala psikolojik diyorlar. anlatamiyorum derdimi bu yasta prostat mi olurmus sacmalama diyorlar. Sinirden 30 yasinda saclarim bembeyaz oldu. Kadir bey anladigim kadariyla sitede en cok arastirma yapan ve bilgili olan kisi sizsiniz. Bu tavriniz gercekten beni uzdu. Cunku okuduklarimdan bende sizden cok sey ogrendim.

Ne kaybedersiniz 7-10 gun deneseniz. Eminimki hepiniz brokoliler denediniz(1 ay her gun nerdeyse yarim kilo yedim) hic bir ise yaramadi , yaki otu hic bir isime yaramadi. Cipro kullandim yaramadi, pyilopsil denedim yaramadi. Nova bilmem ne kullandik yaramadi. 7/24 libidom tavanda gezen ben 2 gunde 0’ın altina dustu ve tam sevdigim kizla flort ederken bunun neresini dalga gecmek olarak algiliyorsunuz.

Turkiye’nin onde gelen saglik firmalarından birinde yonetici pozisyonunda calisan yine bilinen kaliteli egitim kurumunda yuksek lisans mezunu bir bireyim. Belki bu beni anlamaniz icin yardimci olur. Pubmed’den makaleleri hatim ettim.

Kalın saglicakla.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakın Fefede kardeşim, ben asla tedavi konusunda şaka yapmam ve dahası dalga gecmem. Hatta size iyi gelen kendi yonteminizle yaptiginiz tedavi denemelerinizi burada paylaşin diye paylaşimlarim var. Maydanozla semptomlarinizi gecirmissiniz ve sizi takdir etmisim... dalga geçmissiniz diye bir söylemim olmadi. Kimseylede dalga gecmem. Lütfen paylasimimi iyi okuyun.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Valeri yazdı:
1q2w3e4r5t6y yazdı:
Valeri yazdı: İşlem bitince bilgi verir misin ağrı oluyor mu diye
Geçmiş olsun hocam hangi doktordu
Op. Dr.Ruslan Jafarov
Ege Yaşam Hastanesi İzmir
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Fefefe yazdı:Kesinlikle dalga gecmek istemiyorum ve oyle bi amacim da yok. Stresten 8 kilo verdim 1 ayda. Sitede bir kisiyi daha okudum Prostat capi %30 kuculmus 10 gun kullanimdan sonra. 10 gun sonra sozum var ve emin olun bende cok stresliyim. 20 yasindan beri catalli isiyorum donem donem azalip artiyor. Bende sadece agri ve kesik iseme yok. On yargiyla yaklasmayin lutfen. Ayrica bende istanbula gittigimde zafer bey’e gidicem lokosit ve pcr icin. Burda okuduklarim gercekten bende flaslight oldu cunku hic bir yerde burdaki kadar deneyimli insanlar yok. Her gittigim yer bana parasemptomatik dedi. Prozaclar, cipralexler, efexorlae ictim. Ailem ve kiz arkadasim bile hala psikolojik diyorlar. anlatamiyorum derdimi bu yasta prostat mi olurmus sacmalama diyorlar. Sinirden 30 yasinda saclarim bembeyaz oldu. Kadir bey anladigim kadariyla sitede en cok arastirma yapan ve bilgili olan kisi sizsiniz. Bu tavriniz gercekten beni uzdu. Cunku okuduklarimdan bende sizden cok sey ogrendim.

Ne kaybedersiniz 7-10 gun deneseniz. Eminimki hepiniz brokoliler denediniz(1 ay her gun nerdeyse yarim kilo yedim) hic bir ise yaramadi , yaki otu hic bir isime yaramadi. Cipro kullandim yaramadi, pyilopsil denedim yaramadi. Nova bilmem ne kullandik yaramadi. 7/24 libidom tavanda gezen ben 2 gunde 0’ın altina dustu ve tam sevdigim kizla flort ederken bunun neresini dalga gecmek olarak algiliyorsunuz.

Turkiye’nin onde gelen saglik firmalarından birinde yonetici pozisyonunda calisan yine bilinen kaliteli egitim kurumunda yuksek lisans mezunu bir bireyim. Belki bu beni anlamaniz icin yardimci olur. Pubmed’den makaleleri hatim ettim.

Kalın saglicakla.
Kadir Abinin üslubu bu.Normal hayatta işi yoğun olduğundan kısa ve net cevaplar veriyor.Sorulan her soruya bıkmadan cevap verir.Ben de yeniyim 1 yıldan beri takip ediyorum ama kimseye karşı incitici bir üslup takındığı olmadı.Bana da en başlarda böyle geliyordu, alışırsın zamanla.Geçmiş olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sagol kardesim beni anladıgın icin minnetttarım.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

kadir yazdı:Sagol kardesim beni anladıgın icin minnetttarım.
Senden de Allah razı olsun abi.Kurtulacak olan insanlar,sayende erken dönemde tedavi olup bir daha hiç uğramıyor buralara.