Varikosel Ve sertleşme bozuklugu arasindaki iliski

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
blackbaron

Varikosel Ve sertleşme bozuklugu arasindaki iliski

Mesaj gönderen blackbaron »

Arkadaslar yaptigim uzun sureli arastirmalar sonucu Varikosel ve sertlesme bozuklugu arasinda ciddi bir iliski Saptadim. Doktorlarin buyuk bir kismi sertlesme ile bir baglantisi olmadigini soyluyor,Lakin Varikosel ile birlikte sertlesmesi eski saglikli gunlerine gore baya bozulmus kisiler ameliyattan sonra tekrar eski saglikli gunlerine dondugunu soyluyor.Keza Ameliyat olmus onlarca hastada sertlesme kalitesi cok daha iyi olmus.Varislesmis damarlar Penise giden kanin geri kacmasina neden oluyor.Buda genclerde hormanal bir problem olmamasina ragmen sertlesme problemine yol aciyor.

Arkadaslar prostatit ve Varikoseliniz varsa Sertlesme probleminiz buyuk ihtimalle varikosele bagli.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Varikosel Ve sertleşme bozuklugu arasindaki iliski

Mesaj gönderen Hergele »

blackbaron yazdı:Arkadaslar yaptigim uzun sureli arastirmalar sonucu Varikosel ve sertlesme bozuklugu arasinda ciddi bir iliski Saptadim. Doktorlarin buyuk bir kismi sertlesme ile bir baglantisi olmadigini soyluyor,Lakin Varikosel ile birlikte sertlesmesi eski saglikli gunlerine gore baya bozulmus kisiler ameliyattan sonra tekrar eski saglikli gunlerine dondugunu soyluyor.Keza Ameliyat olmus onlarca hastada sertlesme kalitesi cok daha iyi olmus.Varislesmis damarlar Penise giden kanin geri kacmasina neden oluyor.Buda genclerde hormanal bir problem olmamasina ragmen sertlesme problemine yol aciyor.

Arkadaslar prostatit ve Varikoseliniz varsa Sertlesme probleminiz buyuk ihtimalle varikosele bagli.
Varikoselin derecesi önemli mi ? 2.5 ve 2.6 mm ölçülerde varikosel var.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
stres
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen stres »

Varikosel var bende 2.3 dediler ama Grace kaç veya grademi 2.3 bilmiyorum kağıdi da almadım testis küçülmesi var 26 sında ultrasonum var sperm bozulmamış 350 milyon sperm var Kruger değere göre normal yapı %19 normali 4-14 arasiymis heralde iyi mi bilmiyorum şuanda at kestanesi çayı içiyorum sertleşmede pek sorun yok ama testis küçülmesi var işte hormon düşüklüğünden kaynaklı sanırım hayırlısı bilgisi olan yardımcı olabilir prostatit içinde geçiyor ve arkadaslar ilk geldiğim zamanlar prostatit için çok kötü düşünüyordum çünkü düşündüren insanlar var ciddi söylüyorum takmayın geçiyor ve prostatit varikosel hatta testis küçülmesi olduğu halde şunu unutmiyim sol testiste varikosel var sağ testistede epididimit orsit geçirdim düşünün sperm testim iyi çıktı bazı arkadaşlar sadece prostatit olduğu için kısırlık tan korkuyor akışına bırakmak lazım negatif düşünmek elimize birşey geçirmez
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

stres yazdı:Varikosel var bende 2.3 dediler ama Grace kaç veya grademi 2.3 bilmiyorum kağıdi da almadım testis küçülmesi var 26 sında ultrasonum var sperm bozulmamış 350 milyon sperm var Kruger değere göre normal yapı %19 normali 4-14 arasiymis heralde iyi mi bilmiyorum şuanda at kestanesi çayı içiyorum sertleşmede pek sorun yok ama testis küçülmesi var işte hormon düşüklüğünden kaynaklı sanırım hayırlısı bilgisi olan yardımcı olabilir prostatit içinde geçiyor ve arkadaslar ilk geldiğim zamanlar prostatit için çok kötü düşünüyordum çünkü düşündüren insanlar var ciddi söylüyorum takmayın geçiyor ve prostatit varikosel hatta testis küçülmesi olduğu halde şunu unutmiyim sol testiste varikosel var sağ testistede epididimit orsit geçirdim düşünün sperm testim iyi çıktı bazı arkadaşlar sadece prostatit olduğu için kısırlık tan korkuyor akışına bırakmak lazım negatif düşünmek elimize birşey geçirmez
Dogru söylüyorsun 2.5 yıldır hastayım akut dönemler hariç sağlıklı sexs yapıyorum cinsel hayatım iyi ama idrar beni yoruyor bunu düzeltsem üstüne çizgi çekerim bu hastalığın
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
umudunmavisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen umudunmavisi »

blackbaron yazdı:Arkadaslar yaptigim uzun sureli arastirmalar sonucu Varikosel ve sertlesme bozuklugu arasinda ciddi bir iliski Saptadim. Doktorlarin buyuk bir kismi sertlesme ile bir baglantisi olmadigini soyluyor,Lakin Varikosel ile birlikte sertlesmesi eski saglikli gunlerine gore baya bozulmus kisiler ameliyattan sonra tekrar eski saglikli gunlerine dondugunu soyluyor.Keza Ameliyat olmus onlarca hastada sertlesme kalitesi cok daha iyi olmus.Varislesmis damarlar Penise giden kanin geri kacmasina neden oluyor.Buda genclerde hormanal bir problem olmamasina ragmen sertlesme problemine yol aciyor.

Olabilir,bende bi goruncem doktora,gencligimden berisol testiste varikosel var,prostatit sikayetlerin buyyk cogunlugunh atlattim,sadece usuttugumde nuks oluyor prostatta makatta ve penis iicnde yanma sicaklik oluyor oda bir kac hafta ugrasinca geciyir ama cinsel isteksizlik ve ereksiyon problemleri bir turlu duzelmedi,yani bu duzelse prostatitim bile demiyecem,piskolojikmi baska bir sorunmu yoksa prostatitin getirisimi artik bilemiyotum ama eskisi kadar tadi tuzu kalmadi cinseligin,arzu heycan kalmadi canim hic istemiyor,istedigim zamanda busefer eskiis kadar sertlesmiyor penis,arada bir takviyelerle simdilik idare ediyoruz bakalim
blackbaron

Mesaj gönderen blackbaron »

Benimde durumlar aynı. idrar ve agrı sorunum kalmadı yanlızca cinsel isteksizlik ve sertleşme problemi yaşıyorum bayram sonu ameliyat olacagim.Ameliyat olmadan önce ameliyat olmuş hastaların yorumları beni çok umutlandirdı. Hatta size linkinide atıyorum bakabilirsiniz.

https://youtu.be/65Dw-00-Ncc

https://youtu.be/wI0ooTMao68
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Prostatit ve varikosel ikilisi olup ameliyat olan varmi ki benim de kafama yatyor amaliyat çünkü testislerde dokununca herhangi bir hazda yok kaç senedir belki damar genişlemesi etkiliyordur ağrım yok en büyük sknt cinsel istekszlik ve ereksiyon sorunu