Yardımcı olurmusunuz

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kocaraydin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen Kocaraydin »

Arkadaşlar aşırı antibiyotik kulanmaktan 3 4 aydır hayatım karardı cindida olupta kurtulan varmı önerileriniz nelerdir hangi mantar ilacı fayda, sağlıyor yardımcı olurmusunuz. Bu arada evlenmek isteyende evlene bilir cocukta sorun olmuyor yeni evliyim bilgi
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yardımcı olurmusunuz

Mesaj gönderen red »

un ve şekerli gıdalardan uzak durun. probiyotik gıdalar tüketin.
eczaneden prebiyotik ve probiyoik gıda takviyeleri alın. antifungal ilaç alıp doktorunuzun uygun gördüğü sürelerde kullanabilirsiniz.
biraz zaman alacaktır vücudun kendisini toparlaması, en azından birkaç ay..
Kocaraydin

antifungal hangileridir zararı varmıdır antibiyotik gibi?
Atmaca925
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen Atmaca925 »

Bol bol kefir ayran iç.
@SELMET adlı eski üyenin yeni hesabı(eski hesabın şifresini unuttum)
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Bende de yoğun antibiyotik kullanımı sonucu İBS oldu.
Gazdan karnım şişti.Geceleri uyanıyorum gazdan.Bir nefes alamama hissi var.
Candida için şeker ve unu tamamen kesçen ,süt ve peynir kesinlikle yasak.Yagsiz peynir abartmadan olur.Alkol de yasak.Ekmegi 1-2 dilim ile sınırla tamamen kesersen Candida piştu kendini sporlar ,geçti sanarsin 2 ay sonra tekrar çıkar.Tedavide biotin ,antifungal kullanılıyor.Barsak için özel bir antibiyotik vardı sanırım o da kullanılıyordu net hatırlamıyorum.Tedavin uzun süre devam edecek.Yarida bırakma,doktor ne dediyse sonuna kadar uy.Sakasi yok puştun.Korkma ,sadece ciddiye al.
fatih89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen fatih89 »

dostum geçmiş olsun yeni evliyim demişsin erken boşalma veya sertleşme sorunun yoksa ne mutlu sana
Kocaraydin

fatih89 yazdı:dostum geçmiş olsun yeni evliyim demişsin erken boşalma veya sertleşme sorunun yoksa ne mutlu sana
Yok fatih sertleşme evlilikte düzeldi erken boşalma da düzeldi
Azeriman93
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Azeriman93 »

Arjadas sertkesme ve erjen bisalma sirunu evlendijtenbsonra gecti yazmisin ben 28 yas bekarim lanet hastalik 1 defa bosaldiktan sonra sertkesmiyor, evlilijten sonra ne jadar sure sinra gecti(((
Kocaraydin

Benim 2 hafta hiç sertleşmediği oluyordu ama suan ben istemiyorum sertleşmesini gece yarısı dahi sertleşiyor birde aklından tamamen çıkar unut prostatit hastalığını ilgilendikte ilaç kulandikça daha çok azitiyor ben inan bağirsaklarla uğraşirken prostati unutum valahi bilahi normal bir insan gibi sadece 3 veya 4 sefer wc ektra çıktıgım olur günlğk 6 7 nulur başkaaaa hiç bir şeyy yok neyi çok düşünürsen o kadar işin içinden çıkamazsin ama beni dinle pişman olmasin
Kocaraydin

Azeriman93 yazdı:Arjadas sertkesme ve erjen bisalma sirunu evlendijtenbsonra gecti yazmisin ben 28 yas bekarim lanet hastalik 1 defa bosaldiktan sonra sertkesmiyor, evlilijten sonra ne jadar sure sinra gecti(((
Cocuk olmicak düşüncesiyle evlenemicez düşüncesiyle kendi kendimizi bitirdik aynı senib durumdaydim evlendim cocukda ilk aydan oldu valahi hiç sorum yok sen ilaç kulanma kulanacaksan bitkisel ilaçlarq yönel hiç bir zaman çözüm olmadi prostata normal antibiyotik haplar ben görevi bıraktim bunun yüzünden kendi kendimi bitirmişim keşke zamano geriye alsam düşmemisen düşme bak herkeste gaz kabızlık war antibiyotik kulana kulana milet farkında değil ne yaptiğini
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sürekli antibiyotik kullanmanizin bir mantıgi yok kardesim. Eger sizde gonore, myco ve ureoplazma, klamidya, tricomonas v.s gibi bakteriler ürerse zaten patojen temizlenene kadar antibiyotik kullanmaya mecbursunuz. Bu patojenler için anti kullanmadan tedavi olamazsiniz. Tahlilleriniz negatif ciktiginda antibiyotigi birakin. İnflamasyon semptomlari devam edecektir tabiki.. buda zamanla bazi antioksidan takviyeler, fitoterapi, antienflmatuar ilaclarla gececektir. Surekli paso anti niye kullaniyorsunuz kardesim? Böbrekler ve karacigeride düşünün.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Kadir abi en son zafer hoca lökosit 1 2 olmuştu bu bakterilerin bittigi anlamına mı geliyor zafer hoca gelmeme gerek yok dedi ama şikayetlerim devam ediyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

erdem60 yazdı:Kadir abi en son zafer hoca lökosit 1 2 olmuştu bu bakterilerin bittigi anlamına mı geliyor zafer hoca gelmeme gerek yok dedi ama şikayetlerim devam ediyor
Pcr ve kültürünüzde negatif cikarsa antibiyotige gerek yok.
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

kadir yazdı:
erdem60 yazdı:Kadir abi en son zafer hoca lökosit 1 2 olmuştu bu bakterilerin bittigi anlamına mı geliyor zafer hoca gelmeme gerek yok dedi ama şikayetlerim devam ediyor
Tamam abi teşekkürler yorumun için
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

erdem60 yazdı:
kadir yazdı:
Tamam abi teşekkürler yorumun için
Rica ederim.
Kocaraydin

kadir yazdı:Sürekli antibiyotik kullanmanizin bir mantıgi yok kardesim. Eger sizde gonore, myco ve ureoplazma, klamidya, tricomonas v.s gibi bakteriler ürerse zaten patojen temizlenene kadar antibiyotik kullanmaya mecbursunuz. Bu patojenler için anti kullanmadan tedavi olamazsiniz. Tahlilleriniz negatif ciktiginda antibiyotigi birakin. İnflamasyon semptomlari devam edecektir tabiki.. buda zamanla bazi antioksidan takviyeler, fitoterapi, antienflmatuar ilaclarla gececektir. Surekli paso anti niye kullaniyorsunuz kardesim? Böbrekler ve karacigeride düşünün.
Kadir bey bana mesaj geliyor ama. Özel mesaj kutusu diyor açılmıyor daha önce kişisel mesajlaşabiliyordum neden bana gelen özel mesajları açamıyorm yardımcı olurmusunuz tşkrler