Hastalığı Ukrayna daki tedavi ile yendim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Turgutkavlak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Hastalığı Ukrayna daki tedavi ile yendim

Mesaj gönderen Turgutkavlak »

Merhabalar arkadaşlar , nasıl iyileştiğimi ve tedavi sürecimi anlatmak istiyorum.

ben yıllardır forumu takip ediyorum, çok araştırma yaptım, Türkiye’de gitmediğim doktor kalmadı.
Hatta bazı doktorlar piskolojimi bile bozdu.
Ben üç yıldır bu hastalığı çekiyordum,

Daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile
Bunun tedavisinin sonuçlandığını öğrendim, Özel bir klinikte 15 gün süreyle tedavi gördüm.

her gün 1 saat boyunca Kliniği ziyaret ettim.
Hastalığım Kronik Prostatit idi.
Şok tedavisi, Prostat Masajı, ve iğne tedavisi gördüm, Ve hatırlamadığım bir kaç şey daha.

Ukrayna / Dnipro şehrinde Çok Ünlü ve özel bir doktor bunun tedavisini bulmuş. Ben de bu doktoru buldum gerçekten çok deneyimli bir Sovyet eskisi Yaşlı deneyimli bir doktor idi.

Türkiye’de hem çok daha fazla para harcanıyor, hem de doktorlar ilgilenmiyordular.

Tabii ki de tek bir sorun vardı oda dil İngilizce bile konuşmuyorlar, orada sağ olsun bütün çevirileri randevu saatlerini hatta doktorda tedavi olurken yanımda duran bir rehber arkadaş oldu.
Tedavi sürecinde ve onun haricinde sürekli bu arkadaşla takıldım hatta ev ve diğer bütün ayarlamaları da bu arkadaş yaptı.

Hatta hastalığımdan dolayı bana çok yardımcı oldu her şeyin en ucuzunu en iyi şekilde ayarladı

Bana oradaki tedavi sürecinin haricinde , orada kalmak gezmek, hem hayata bakış açımı değiştirdi hem de pozitif bir bakış açısı yaşadım artık kendimi çok iyi hissediyorum.

Eğer ilgilenmek denemek isteyen arkadaşlar olursa onun numarasını buraya bırakıyorum, adımı verirseniz konuyu anlar.
Umarım herkes sağlığına kavuşur sağlıklı günler dilerim.

Batu , Ukrayna / Dnipro rehber
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Hastalığı Ukrayna daki tedavi ile yendim

Mesaj gönderen Ordu52 »

Yanibaya bi para cebinize koyun diyosun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim gecmis olsun ama, bu tedavi şeklini biraz açarsan iyi olur. Prostat masaji, şok tedavi ve igne diyorsun. Bunlarin hepsi turkiyede var. Oradaki tedavi sekli detaylari, neler kullandiniz? Buradaki tedaviden farki nedir? Bunlari aciklayinki hastalar bilgi sahibi olsun ve faydalansin ve gidecek olanlar varsa ona gore tedavi detaylarini iyice ögrensin. Forum yönetimine sormadan lütfen telf, link v.s paylaşmayiniz.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Pek gerçekçi gelmiyor bu tip yazılar, doğru düzgün detay vermeden doktor numarası paylaşmak etik değil.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Soğru düzgün anlatsana kardesım nasıl bir tedavi uyguladılar ukraynada
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Madem iyileştin yazıyorsun cevap yok soruyoruz yine yok valeriye katılıyorum
Allah büyük :roll:
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Ben diniproda 10 gün kaldım. Türkiyenin bayburtundan hallice. Burda olmayan teknoloji ve ya tedavi dinyeperde olamaz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

bayramoglu yazdı:Ben diniproda 10 gün kaldım. Türkiyenin bayburtundan hallice. Burda olmayan teknoloji ve ya tedavi dinyeperde olamaz.
Hocam konu prostatit ise burdan daha umut vadediyor. Bu arkadaş 8. ayda ben de Ukrayna’ya gideceğim hangi şehir diye bir yazı yazmış sonra da tedavi olumlu yazıp gitmiş belki de doğrudur. Şahsen maddiyat elverse denerim.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
bayramoglu

Mesaj gönderen bayramoglu »

Hergele yazdı:
bayramoglu yazdı:Ben diniproda 10 gün kaldım. Türkiyenin bayburtundan hallice. Burda olmayan teknoloji ve ya tedavi dinyeperde olamaz.
Hocam konu prostatit ise burdan daha umut vadediyor. Bu arkadaş 8. ayda ben de Ukrayna’ya gideceğim hangi şehir diye bir yazı yazmış sonra da tedavi olumlu yazıp gitmiş belki de doğrudur. Şahsen maddiyat elverse denerim.
Hergele hocam iyice araştırmakta fayda var. Giden arkadaş detaylı anlatsın başından geçenleri. Bir yolunu bulur gideriz ama öyle yüzel anlatınca tam olarak inanamıyoruz
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen mrt2323 »

Peki Dr dan ziyade nasıl bir tedavi iyice anlatrmasin kardeşim belki Türkiye'deki bilgisiz Dr lari yonlendrrz
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Arkadaş yazdı oxford medicalinde almış dniproda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bb544 yazdı:Arkadaş yazdı oxford medicalinde almış dniproda
Arkadas ne yazdi bb544 kardesim? Detay verdimi tedavi sekli, tahliller ve kullandigi ilaclar nelermiş?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

kadir yazdı:
Arkadas ne yazdi bb544 kardesim? Detay verdimi tedavi sekli, tahliller ve kullandigi ilaclar nelermiş?
Abi şuan durumunu sordum nasıl diye daha yazmadı,tedavi genel olarak ukraynada standart,fitil şok dalga vibromasaj elektro terapi vs farklı bir tedavi şekli yoktur. Ayrıca artık ukraynada microdalga tedavisine geçmiş cogu sitede o yazıyor tek seans olumlu etki iltihabı azaltır organa zarar vermez yazıyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

bb544 yazdı:
kadir yazdı:
Abi şuan durumunu sordum nasıl diye daha yazmadı,tedavi genel olarak ukraynada standart,fitil şok dalga vibromasaj elektro terapi vs farklı bir tedavi şekli yoktur. Ayrıca artık ukraynada microdalga tedavisine geçmiş cogu sitede o yazıyor tek seans olumlu etki iltihabı azaltır organa zarar vermez yazıyor.
Mikrodalga tedavisi dedigin zaten bildigin tumt tedavisi bb54 kardesim. Türkiyedede var o.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

kadir yazdı:
bb544 yazdı:
kadir yazdı: Arkadas ne yazdi bb544 kardesim? Detay verdimi tedavi sekli, tahliller ve kullandigi ilaclar nelermiş?
Mikrodalga tedavisi dedigin zaten bildigin tumt tedavisi bb54 kardesim. Türkiyedede var o.
Biliyorum abi onlarda geçmeye başlamış demek istedim. Önceden sitelerinde yoktu ben bakıyorum sürekli yeni tedaviler ekleniyor mu diye