Yeni tanı aldım yardım edın

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Yeni tanı aldım yardım edın

Mesaj gönderen erdem60 »

Omerefe34 yazdı:Bende iki aydır sıfır doktor bel soğukluğu düzelir dedi ama bende bu hastalığı bilmediğim için iki ay takmadım düzelir diye ama yok tık yok ölü gibi buz gibi soğuk bide
Küçüldü sanmıyorum eskisi gibi olacağını ama arkadaşlar düzelir diyor zamanla
İnşallah düzelir bende iki yıldır bekliyorum tabi tedavi de gördüm umarım düzelir
ozanozan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ozanozan »

Ne kadar doğru bilmiyorum bilen söyleyebilir. Bende de iki senedir var. Sürekli ağrıyor. Sürekli tuvalet hissi. Bazen sperm su gibi. Ben sürekli mastürbasyon yapıyorum. Günde 4-5 2 gün yapmasam öldürüyor. O yüzden sık sık mastürbasyon. Mecbur hissediyorum kendimi. İyi geldiğini hissediyorum. Deneyebilirsin. Doktorda yapabildiğin kadar yap demişti
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen erdem60 »

ozanozan yazdı:Ne kadar doğru bilmiyorum bilen söyleyebilir. Bende de iki senedir var. Sürekli ağrıyor. Sürekli tuvalet hissi. Bazen sperm su gibi. Ben sürekli mastürbasyon yapıyorum. Günde 4-5 2 gün yapmasam öldürüyor. O yüzden sık sık mastürbasyon. Mecbur hissediyorum kendimi. İyi geldiğini hissediyorum. Deneyebilirsin. Doktorda yapabildiğin kadar yap demişti
Ya ben sık yapamiyorum çünkü cinsel istekte yok iki haftada bir anca zorlayarak yapıyorum yani istek olmayınca da yapmak gelmiyor içimden
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Sorunları devam eden kültür pcr yaptırsın muhtemelen bakteri üreyecektir.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

Bende aynıyım Erdem eski Halime bakıyorum ağlıyorum resmen sıfır sende iki senedir düzelmedi mi hiç istek sertleşme bendede meni su gibi oldu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

ozanozan yazdı:Ne kadar doğru bilmiyorum bilen söyleyebilir. Bende de iki senedir var. Sürekli ağrıyor. Sürekli tuvalet hissi. Bazen sperm su gibi. Ben sürekli mastürbasyon yapıyorum. Günde 4-5 2 gün yapmasam öldürüyor. O yüzden sık sık mastürbasyon. Mecbur hissediyorum kendimi. İyi geldiğini hissediyorum. Deneyebilirsin. Doktorda yapabildiğin kadar yap demişti
Sık masturbasyon saglikli insana bile iyi gelmez..fazlasi psikolojik ve biyolojik olarak çökertir. Prostatitli hastanin iyilesme surecini olumsuz etkiler. Bilginiz olsun.
Omerefe34

Kadir abi ben zaten bu saatten sonra evlenme falan vazgeçtim bu prostatı ameliyat aldırsak bu dertleri çekmesek olmazmı bunu ameliyat etmiyorlar mı bu kadar ilacı içmekten iyidir en azından
ozanozan

kadir yazdı:
Sık masturbasyon saglikli insana bile iyi gelmez..fazlasi psikolojik ve biyolojik olarak çökertir. Prostatitli hastanin iyilesme surecini olumsuz etkiler. Bilginiz olsun.
Kadir abi 2 gün boşalmazsam çatlayacak gibi oluyorum. Sanki prostat yara oluyor. Ben böyle bi çözüm buldum. Hastalık olmadan da sık yapardım zaten aynı şekilde devam ediyor. Eskişehirliyim olmazsa giderim şehir hastanesine
ozanozan

erdem60 yazdı:
Ya ben sık yapamiyorum çünkü cinsel istekte yok iki haftada bir anca zorlayarak yapıyorum yani istek olmayınca da yapmak gelmiyor içimden
Allah yardımcın olsun dostum benim şikayetlerim bu kadar yoğun değil. Acı çekiyorum biraz o kadar. Belki bi çare bulurlar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Omerefe34 yazdı:Kadir abi ben zaten bu saatten sonra evlenme falan vazgeçtim bu prostatı ameliyat aldırsak bu dertleri çekmesek olmazmı bunu ameliyat etmiyorlar mı bu kadar ilacı içmekten iyidir en azından
Prostati aldirmani tavsiye etmem ama termoterapi yaptirabilirsin. Farate nikli uye yaptirdi memnun oldugunu soyluyor.
Omerefe34

Aldırsak kurtulamazmıyız abi neden tavsiye etmiyorsun yani
Ne gibi sorun olur
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kalıcı yan etkileri olur kardesim daha yasinda genç.
Omerefe34

Abi acı falan eyvallah çekiyoruz da 25 yaşındayız hiç hareket yok sertleşme sorunu iki aydır o beni yıpratan düzelecek gibi de durmuyor doktor eswt pshot dedi 15 bin oda kesin çözüm mü belli değil
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Omerefe34 yazdı:Abi acı falan eyvallah çekiyoruz da 25 yaşındayız hiç hareket yok sertleşme sorunu iki aydır o beni yıpratan düzelecek gibi de durmuyor doktor eswt pshot dedi 15 bin oda kesin çözüm mü belli değil
Kardeşim bel soğukluğunda bazen miks bakteri bulaşır klamidya gonore çabuk tedavi olsa da flora bakterileri dirençlidir. Muhtemelen bakteriyel problemin devam ediyor. Stafilokok enterokok streptokok prostatit yapar flora buna bir şey yapamayız diyebilirler ancak yine de tedavi almanı öneririm. Tedaviye niyetli bi doktor ile tabi.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Omerefe34 yazdı:Abi acı falan eyvallah çekiyoruz da 25 yaşındayız hiç hareket yok sertleşme sorunu iki aydır o beni yıpratan düzelecek gibi de durmuyor doktor eswt pshot dedi 15 bin oda kesin çözüm mü belli değil
Sertlesme sorunun prostatitle alakali kardesim..pshot ve eswtnin faydası yok. Burada bir cok kisi senden beterdi. Bir cogu iyi hale geldi. Zamanla duzelecektir. Sertlesme tedavin oldukca duzelecektir. Kültür ve pcr destekli olarak duyarli antibiyotiklerle tedavisi var bunun.Buradaki talimatlara harfiyen uyman gerekli forumu iyi okumani öneririm.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Kardeşim forumu oku iyice kimler düzelmiş kimler, ereksiyon olamıyorsun çünkü prostatitten çok psikolojin bozuk. Aklın hep orada olursa zaten hareket olmaz. Zafer hocanın verdiği ilaçları bitir, antibiyotik bittikten sonra zaten seni tekrar muayene edecek, o zaman lökosit düştüyse cila olarak birkaç birşeyler daha verir olur biter. Bu kadar telaş yapmana gerek yok.
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Omerefe34 yazdı:Aldırsak kurtulamazmıyız abi neden tavsiye etmiyorsun yani
Ne gibi sorun olur
kardeş bu yaşta alan doktor bulamazsın aldırsan bile bi daha hiç ereksiyon olamayabilirsin
Omerefe34

Hergele, reis zaten pcr da stafilokok aures 10 çıktı arkadaşlar kültür antibiyogram yap dediler ama ben Zafer hocanın ilaçlarına başlamıştım bir kere artık bitsin öyle giderim dedim kaldı bu pcr sonucunu Zafer hocaya da gösterdim ama sen bu ilaçları al bir ay sonra gel dedi bende ona uydum ama bu bakteriye de deri de yaşayan bakteri diyorlar hani sürünür alınırken de çıkmış olabilir diyorlar bu amprik tedaviye başladım bir kere yarıda bırakmak istemedim inş yanlış bişi yapmadım
Omerefe34

Kadir abi okuyorum gün içinde bazen iyileşenlerin yazılarını okuyorum moralim biraz düzeliyor ama abi dediğim gibi pcr da stafilokok aureus 10 çıktı tedaviye de basladım kültür yapmadan bu yanlış bişi mi abi
Omerefe34

Valeri, inşallah abi ama İnan bu psikolojik değil tamam omunda etkisi var ama ne bileyim bir de tam evlilik muhabbetindeyken çıktı ya bide Zafer hoca bu hastalık dört şey yapar biri de kısırlık dedi ondan da biraz kafam bozuldu inş düzeliriz Allah tan umut kesilmez sağol abi
Omerefe34

Sekolas haklısın iyice hayatımız biter mücadele edicem sonuna kadar hayırlısı insanlar ne dertlerle yaşıyor onlara bakıyorum halimize şükür olsun beterin beteri var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Omerefe34 yazdı:Valeri, inşallah abi ama İnan bu psikolojik değil tamam omunda etkisi var ama ne bileyim bir de tam evlilik muhabbetindeyken çıktı ya bide Zafer hoca bu hastalık dört şey yapar biri de kısırlık dedi ondan da biraz kafam bozuldu inş düzeliriz Allah tan umut kesilmez sağol abi
Prostatit olupta cocugu olan bir süru hasta var bu forumda. Prostati aldiricam diyorsun ozaman cocugun olmaz esasen.
Omerefe34

Eyvallah abi hayırlısı hakkımzda birazda psikolojim bozuldu o yüzden sağlıklı düşünmek olmuyor sağol yardımcı olduğun için bir de Kadir abi son olarak sana bir şey söylemek istiyorum bu kayıt olurken soru var o büyük küçük harf duyarlı ben onu yapana kadar kafayı yedim belki böyle arkadaşlar vardır benim gibi bu hastalık hakkında bilgisiz bilgi almak isteyip kayıt olamayan onlar için bi
Başlık açsan ya da orayı düzletsen bence fikrim bu abi sağol yardımın içinde hayırlı geceler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Omerefe34 yazdı:Eyvallah abi hayırlısı hakkımzda birazda psikolojim bozuldu o yüzden sağlıklı düşünmek olmuyor sağol yardımcı olduğun için bir de Kadir abi son olarak sana bir şey söylemek istiyorum bu kayıt olurken soru var o büyük küçük harf duyarlı ben onu yapana kadar kafayı yedim belki böyle arkadaşlar vardır benim gibi bu hastalık hakkında bilgisiz bilgi almak isteyip kayıt olamayan onlar için bi
Başlık açsan ya da orayı düzletsen bence fikrim bu abi sağol yardımın içinde hayırlı geceler
Kardesim forumda tüm acıklamalar mevcut. Kayıt kurallarıda gayet acik..dikkatli okurlarsa sorun olmaz.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi merhaba, Bugün lökosit 2-3 idi. Hoca 6 desefin,2 Klindan, 1 cipronatin verdi . Nuks etmemesi için geniş bir tedavi uyguluyorum dedi.Yorumunuz nedir abi.