İzmirde pcr testi nerde yaptırabilirim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ozan35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İzmirde pcr testi nerde yaptırabilirim

Mesaj gönderen Ozan35 »

Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım verumantonumda ödem çıktı diye fakat pcr testimide merak ediyorum izmirde nerde yaptırabilirim fiyatları biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
merih

Re: İzmirde pcr testi nerde yaptırabilirim

Mesaj gönderen merih »

Ozan35 yazdı:Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım verumantonumda ödem çıktı diye fakat pcr testimide merak ediyorum izmirde nerde yaptırabilirim fiyatları biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
Düzen laboratuvar ile anlaşmalı 2 tane lab bulmuştum ben ama numuneyi alıp ankaraya gönderiyorlardı o da biraz pahalıya geliyordu bilgin olsun.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Ozan35 yazdı:Merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım verumantonumda ödem çıktı diye fakat pcr testimide merak ediyorum izmirde nerde yaptırabilirim fiyatları biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
İzmirde PCR testi yapan lab yok bildiğim kadarıyla. Ancak istanbul gelisim ile anlaşmalı bir lab ya da hastane ile PCR yatırabilirsin .
Bunlarla uvtadicagina gelişimden kit işte ve kendin gönder.Hem daha uyfmgun olur.
Amerikaya test için numune gonderilebiliyorsa Istanbul neden olmasın? Tercih senin Ozan .
Ben de yakında bu şekilde kit isteyerek yaptırmayı düşünüyorum.
Geçmiş olsun
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

duman64 yazdı:
İzmirde PCR testi yapan lab yok bildiğim kadarıyla. Ancak istanbul gelisim ile anlaşmalı bir lab ya da hastane ile PCR yatırabilirsin .
Bunlarla uvtadicagina gelişimden kit işte ve kendin gönder.Hem daha uyfmgun olur.
Amerikaya test için numune gonderilebiliyorsa Istanbul neden olmasın? Tercih senin Ozan .
Geçmiş olsun
benim kuzenimde izmirde yaptırmıştı 1 sene sonra bulunmuştu yaptır yaptır dedi ama ankaraya göndermişlerdi sanırım fakat kuzenimle bağzı olaylardan dolayı konuşmuyorum nereye yaptırdığını bulamadım o ne güzel kurtuldu ve bulundu ne olduğu o zamanlar 900 tl ye yaptırmıştı
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Ozan35 yazdı:
duman64 yazdı:
Geçmiş olsun
benim kuzenimde izmirde yaptırmıştı 1 sene sonra bulunmuştu yaptır yaptır dedi ama ankaraya göndermişlerdi sanırım fakat kuzenimle bağzı olaylardan dolayı konuşmuyorum nereye yaptırdığını bulamadım o ne güzel kurtuldu ve bulundu ne olduğu o zamanlar 900 tl ye yaptırmıştı
Merhaba, izmirde yapılsa gelir ben de yaptırırım. Ben de Balikesirde oturuyorum. Gittiğim özel hastane benden numune alıp gelişime gönderecek ve benden 2 katı fiyat istedi.Tabi yaptırmadım bu nedenden dolayı.En iyisinumune kabı isteyip göndermek. Zaten senin gideceğin lab da aynısını yapacak.
cce
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen cce »

İzmirde ege veya 9 eylül üniversitelerinde yada büyük devlet hastanelerinde pcr testi yapılamıyormu.

Yapılamıyor sa işimiz çok zor, doktor yok test yok...