Nüks

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Nüks

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi hayırlı aksamlar lökosit 2-3 idi .3 ay önce 3 ay sonra zafer oyman gittim 7-8 olmuş. Yine desefin ve tarivid verdi.idrarda zorlanma yok dedim idrar hissi ve yangisal hiş var dedim.toviaz ve xatral 3 ay kullandım tekrar yazdı.kullanmak istemiýprum.abi her şeye dikkkat ediyoruz nasıl lökositi stabil tutacağız her ay mi öldüreceğiz.
Bir de abi ıgneler bittikten sonra mi oral tablet alınacak.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Nüks

Mesaj gönderen kadir »

Drunuz igne ve oral tablet verdiyse, önce igneler sonra oral tablet kullanilir. İkisini ayni anda kullanirsaniz birbirinin calisma mekanizmasini engelleyebilir. (İnhibisyon)Bu tabi ilaca gore degisir. Size tavsiyem drunuzdan fayda gormuyorsaniz degistirin.
Ahbikurtulsam25

kadir yazdı:Drunuz igne ve oral tablet verdiyse, önce igneler sonra oral tablet kullanilir. İkisini ayni anda kullanirsaniz birbirinin calisma mekanizmasini engelleyebilir. (İnhibisyon)Bu tabi ilaca gore degisir. Size tavsiyem drunuzdan fayda gormuyorsaniz degistirin.
Peki abi çok sagolun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
kadir yazdı:Drunuz igne ve oral tablet verdiyse, önce igneler sonra oral tablet kullanilir. İkisini ayni anda kullanirsaniz birbirinin calisma mekanizmasini engelleyebilir. (İnhibisyon)Bu tabi ilaca gore degisir. Size tavsiyem drunuzdan fayda gormuyorsaniz degistirin.
Peki abi çok sagolun
Rica ederim...
Ahbikurtulsam25

Kadir abi hayırlı aksamlar.Abi simflat kullanıyordum bagirsak gazim çok var akşam çok oluyor.zafer hoca antibiyotik verdi genta iğne kullanıyorum etkileşim olur mu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:Kadir abi hayırlı aksamlar.Abi simflat kullanıyordum bagirsak gazim çok var akşam çok oluyor.zafer hoca antibiyotik verdi genta iğne kullanıyorum etkileşim olur mu
Hayir bahsettigin antibiyotiklerle alakalı etkileşimi yoktur.