Meninin geriye kaçması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mokoko
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Meninin geriye kaçması

Mesaj gönderen mokoko »

Merhabalar. Prostatitten lökasite baktırdığım ve lökasit olmadığı halde ağır semptomlar yaşadığm için quercetin vitaminler gibi takviyelerin yanında birde floprost adlı alfa bloker bir ilaç kullanıyordum ve doğrusu idrar için iyide geldi ancak bugün uzun süre mastürbasyon yapmadığım halde ejakülasyon sırasında meni 1 damla geldi neredeyse hepsi geriye kaçtı ve bende çok korktum. Bu yan etki sizce geçici mi yoksa kalıcı mı eğer kalıcı ise daha 21 yaşındayım çok sıkıntı olur. Başka bir ilaca geçmemi önerir misiniz mesela xatral da böyle bir yan etki yok değil mi ona mı başlayayım? Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Meninin geriye kaçması

Mesaj gönderen wolfpack »

Alfa bloker kullandigin icindir. Haplari birakinca duzelir.
mokoko
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen mokoko »

Peki kuru boşalma veya meninin geri kaçmasının hiç bir zararı yok mu mesela sperm kanallarında tıkanıklık falan yapmaz mı? Benim kronik sol testis ağrım vardı nasıl olduysa prostat masaj, kabak çekirdeği, bitkiler, ilaçlar, ek takviyeler ve vitaminlerle birlikte ağrıda ciddi bir azalma oldu ancak bugün kuru boşalma gerçekleştikten belli bir zaman sonra gene sol testis ve prostatın olduğu bölgede ağrılar oluştu. Aslında galiba genel anlamda kuru boşalma olmasa bile mastürbasyon sonrası ağrılarım artıyor. Sıkta yapmıyorum haftada en fazla 1 yapıyorum. Eğer onu da yapmazsam büyük tuvaletimi falan yaparken meniye benzer sıvılar falan geliyor daha da saçma bir hal alıyor.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Genelde xatral menide geriye kaçma yapmıyor. Flomaks ve tamprost çok yapar bildiğim kadarıyla. Ürorec 8mg az meni getirir. Ürorec 4mg da çok az etkiler meniyi. Tavsiyem ürorec alıyorsanız ilacı aldıktan en az 30 saat sonra masturbasyon yapın sonra ilacı alın. Yaşınız genç yaşlılarda sorun olmuyordu gençlerde oluyor. Kuru boşalma ın psikoloji dışında olumsuz bir etkisi yok diye biliyorum. Ama siz doktorunuza danışın uygun bulursa xatral kullanın o genelde yapmaz. Yanlız ürorec kadar etkili olmayabilir.
prosta50
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen prosta50 »

Şimdi baktım floprost flomaks ve tamprost ile aynı tamsulosin bu çok kuru boşalma yapar. Xatral deneyin işemede etki yapmazsa ürorec 4mg deneyin ve en az 30saat sonra masturbasyon yapın meni gelecektir. Tabiki doktor mutlaka danışın.