PROSTAT ROMATİZMASI VARMI?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Rec
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

PROSTAT ROMATİZMASI VARMI?

Mesaj gönderen Rec »

Merhabalar,
Çok saçma bir başlık gibi gelebilir, ama düşününce ve yazdıklarımı okuyunca bana hak vereceksiniz.
Ben yumuşak doku romatizması (fibromiyalji) hastası biriyim. 2016 yılında prostat rahatsızlığım nedeniyle bu foruma üye olmuştum. baktım en son 2 yıl önce girmişim. son 3 yıldır prostat olarak iyiyim ara sıra yanma olsa da fazla bir sorunum yok. Benim romatizmal hastalığım genelin (genelde eklemleri tutar) aksine yumuşak dokuları tutuyor yani hasta ediyor. bu argümandan yola çıkarak şunu düşünüyorum:
Neredeyse her organın romatizmal hastalığı mevcut, neden Prostatın romatizmal/otoimmuniter rahatsızlığı olmasın. Ben 2016 yılında yaşadığım olayların otoimmüniter olduğunu düşüyorum. Yani prostata saldıran bağışıklık hücreleri mevcuttu, bu nedenle hiçbir patojen bulanamıyordu. benim kullandığım son ilaçlar metronidazol ve plaquenildi. bu ilaçlardan plaquenil bağışıklık sistemini baskılayan bir ilaçtı. bunun yanında resveratrol kedipençesi kullanmıştım bu ikiside immun sistemi module eden baskılayan bitkisel ilaçlardı.

NASIL İYİLEŞTİM:
1-fazla oturma ve 2-sert ve soğuk yerlere oturma, yumuşak ve sıcak yerlere otur minder kullan 3-sıcak tut 4-prostattan gelen sıvıyı, bir an önce uzaklaştırmaya bak. sağa sola bulaştırma....5-testeron seviyesini yükselt- keçi boynuzu , kabak çekirdeği fındık 6-sıcak su torbası. 6-sert boşalma-yavaş ve kendiliğinden boşalmak lazım. 7- boşalma sonrası gelen sıvıyı -bu sıvıda çok fazla bağışıklık hücresi var- 5 10 dk sonrası atmak lazım idrarla.
saygılar.