Masaj sonrası meni kıpkırmızı geldi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Scorpion

Masaj sonrası meni kıpkırmızı geldi

Mesaj gönderen Scorpion »

Arkadaşlar merhaba, dun pcr testi için mesut hocaya masaj yaptırıp prostat sıvısı aldırdım ama alınan numume çubuğu jel tüpün içine konduğu için duzen lab numuneyi kabul etmedi. Bugün tekrar gidip masaj yaptırıp sıvı aldırdım fakat sıvı kırmızı kanlı geldi. Mesut hoca damarlar baskıdan dolayı kanar, normal bir durum dedi. Az önce yarım saat arayla 2 kere boşaldim ama meni kıpkırmızı geldi ikisinde de. Geçici bir durum mu bu sizce. Ne yapmam lazım. Moralim çok bozuldu. Boşalmak iyi gelir mi yoksa bir süre ara mi vermeliyim. Tavsiye ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Masaj sonrası meni kıpkırmızı geldi

Mesaj gönderen kadir »

Bir muddet ejeküle olmayin...prostat kendine gelsin. Sert baskıdan etkilenmis olabilir prostat.
Scorpion

3 haftadır yapmıyordum Kadir abi. Prostat sıvısında kan gelince içerde biriken kan vardır diye yaptım. Dediğin gibi yapacağım abi. Sanırım önemli bir durum yok. Çok rahatlattın abi beni çok sağol.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Scorpion yazdı:3 haftadır yapmıyordum Kadir abi. Prostat sıvısında kan gelince içerde biriken kan vardır diye yaptım. Dediğin gibi yapacağım abi. Sanırım önemli bir durum yok. Çok rahatlattın abi beni çok sağol.
Rica ederim.
igozukara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen igozukara »

Scorpion yazdı:Arkadaşlar merhaba, dun pcr testi için mesut hocaya masaj yaptırıp prostat sıvısı aldırdım ama alınan numume çubuğu jel tüpün içine konduğu için duzen lab numuneyi kabul etmedi. Bugün tekrar gidip masaj yaptırıp sıvı aldırdım fakat sıvı kırmızı kanlı geldi. Mesut hoca damarlar baskıdan dolayı kanar, normal bir durum dedi. Az önce yarım saat arayla 2 kere boşaldim ama meni kıpkırmızı geldi ikisinde de. Geçici bir durum mu bu sizce. Ne yapmam lazım. Moralim çok bozuldu. Boşalmak iyi gelir mi yoksa bir süre ara mi vermeliyim. Tavsiye ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
Aynı durumu bende yasiyorum suan, duzenli masaja basladim odemi indirdim hatta, masaja basladigimdan beri bosalinca sperm cok koyu cikiyor, afedersin balgama benziyor resmen, bende masajla beraber kanlanma oluyor bir sure bekleyincede pihtilasmis diye dusundum. Kesin net bir cevabi yok suan, Bir sure masaja ara verip durumu gozlemlicem. Ayrıca duzen lab calisanlari pcr konusunda pek bilgili degiller, swap tupunun yaninda sana serum fizyolojik vermelerini soyle. Gerci ven soyledim yinede anlamadilar vermediler. Olmadi gelisimden al
Scorpion

igozukara yazdı:
Scorpion yazdı:Arkadaşlar merhaba, dun pcr testi için mesut hocaya masaj yaptırıp prostat sıvısı aldırdım ama alınan numume çubuğu jel tüpün içine konduğu için duzen lab numuneyi kabul etmedi. Bugün tekrar gidip masaj yaptırıp sıvı aldırdım fakat sıvı kırmızı kanlı geldi. Mesut hoca damarlar baskıdan dolayı kanar, normal bir durum dedi. Az önce yarım saat arayla 2 kere boşaldim ama meni kıpkırmızı geldi ikisinde de. Geçici bir durum mu bu sizce. Ne yapmam lazım. Moralim çok bozuldu. Boşalmak iyi gelir mi yoksa bir süre ara mi vermeliyim. Tavsiye ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
Aynı durumu bende yasiyorum suan, duzenli masaja basladim odemi indirdim hatta, masaja basladigimdan beri bosalinca sperm cok koyu cikiyor, afedersin balgama benziyor resmen, bende masajla beraber kanlanma oluyor bir sure bekleyincede pihtilasmis diye dusundum. Kesin net bir cevabi yok suan, Bir sure masaja ara verip durumu gozlemlicem. Ayrıca duzen lab calisanlari pcr konusunda pek bilgili degiller, swap tupunun yaninda sana serum fizyolojik vermelerini soyle. Gerci ven soyledim yinede anlamadilar vermediler. Olmadi gelisimden al
Hocam dediğiniz gibi mesajın etkisi, dün ve bugün iki kere üst üste yapınca oldu galiba. Öncede tek masaj da hiç kanama olmazdı. Sık yapmak etkiliyor. Ankaradayım hocam gelişim lab burda yok. En iyi düzen lab var ankarada. Bi tane kapaklı ince uzun tüp ve bir de swab çubuğu verdiler kapalı kağıt içinde. Bunla alıp getirin dediler. Mesut hoca da gayet temiz aldı tüp koydu. Düzen labda da hocaya gösterdiler tamam sıkıntılı yok bundan çalışılır dedi. 3 ay önce Eskişehir'de Hüseyin hoca a.f. genital sistem testi yaptırdı aynı şekilde prostat sıvısından, pseudomonas, microplasma ve ureoplasma üremisti. Lokosit te 5-6 çıkmıştı. 2 kutu klindan kullandım ustune 3 kutu baktirim kullandım, bakalim tekrar çıkacak mı diye kontrol amaçlı yaptırıyorum pcr i. Bu pcr ve a.f. genital sistem testi farklı testler mi sizce? Cuma Hüseyin hocaya yine gitcem bakalım. Bu arada gurlife ta Hüseyin hoca ile birlikte hakan can hoca var o da rektal tuse yapıp sıvı bakıyor bilginiz olsun. Ona da muayene olmuştum bi kere. Gayet ilgili ve kibar bir hoca.
Scorpion

Kültürde birsey çıkmamıştı, pcr da ureaplasma parvum cikmis. 1 yıldan fazladır çektiğim tek şikayet olan idrar yolları yanmasinin sebebi bu bakteri sanırım. Bi enfeksiyoncuya gidip tedavi almak lazım. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. Nasıl bir bakteri bu u.parvum tedavisi kolay mı? Hangi ilaçlar etkilidir daha önce tedavi olan oldu mu bu bakteride? Teşekkürler.