Yabancı bir siteden okuduğum..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Yabancı bir siteden okuduğum..

Mesaj gönderen ramzes »

Merhaba....bir alman prostat forumunda okudum (Almanca biliyorum çeviri değil)..bir hasta prostatı da bakteri tespit edilmiş PCR yöntemi ile prostat sıvısında,bakteri tespit edilmiş iki farklı bakteri neyse antibiyotik tedavileri hiç fayda etmemiş belli bir zamn sonra Dr ona birdaha sıvı alalım demiş masajla sıvı alinmis bakteriler devam ediyor enfeksiyon var adam farkına varmış Dr demiski ben masajdan sonra kendimi iyi hissettim demiş kendisi şöyle anlatıyor Dr bana haftada bir gel masaj yapalım demiş her hafta masaja gittim sonra bana Dr dediki masajı şu şekilde yapalım ağrıların başlayınca bir müddet haftada yaptırdığın masaji3;haftada bir yapridim sonra 2 ay sonra sonra 6 ay da bir ihtiyaç duyuyorum yani masaj yaptıkça bu iletten kurtulmuş. Ve adamın dediği masajsiz bu hastalıktan kurtulmak çok zor.... masajla iltihabı dışari atıp kalanı vücut temizliyor demişti rabbim herkese şifasını versin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yabancı bir siteden okuduğum..

Mesaj gönderen kadir »

Evet ramzes kardeşim, MANİLA PROTOKOLU bu konu için bir kıstastır.
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen eylber »

Peki masajla daha kötü olanları napıcaz, ki forumda var,kisiden kişiye çok değiştiğini düşünüyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Masaj iyi gelmez ise yapmayacaksiniz. Enfeksiyon yogun ise antibiotik kullanmiyorsaniz enfeksiyon iyice yayilir.
Highhopes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Highhopes »

kadir yazdı:Masaj iyi gelmez ise yapmayacaksiniz. Enfeksiyon yogun ise antibiotik kullanmiyorsaniz enfeksiyon iyice yayilir.

Kadir abi bunu antibiyotik kullanmadığımız dönemde yapmak sakıncalı mı önceden kullanmış olup da bitikten sonra yapsak enfeksiyon yayılır mı haftada kaç kez olacak kesin çözüm oluyor mu peki saygılar sevgiler abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Highhopes yazdı:
kadir yazdı:Masaj iyi gelmez ise yapmayacaksiniz. Enfeksiyon yogun ise antibiotik kullanmiyorsaniz enfeksiyon iyice yayilir.

Kadir abi bunu antibiyotik kullanmadığımız dönemde yapmak sakıncalı mı önceden kullanmış olup da bitikten sonra yapsak enfeksiyon yayılır mı haftada kaç kez olacak kesin çözüm oluyor mu peki saygılar sevgiler abi
Antibiyotik kullanmadiginiz donemdede yapabilirsiniz dedigim gibi..masajin faydasi tıkanan asini kanallarıni acmak işlevsel.hale getirmek. Masaj iyi geliyorsa yapacaksiniz.
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Merhaba arkadaşlar belkide masajı benden çok yapan yoktur böbrek ameliyatindan sonra boşalma olmayinca prostat aşırı ağrıdı masajı bilmiyordum form sayesinde kuranlardan Allah razı olsun en büyük sevap masaj yapmaya başladım kendimce devamlı doktora gitmekle olmuyor ilk önceleri masaj yaparken aşırı bir ağrı oluyordu bir sürü sapsari sıvı geliyordu ağrısına aldırmadım yaptım çünkü aşırı iltihap vardi zamanla ağrı azaldı şimdi çok rahatım mesajla sarı sıvı azaldı belli belirsiz ereksiyon iyi idrar sorunum yok hep bunlar masaj sayesinde düzeldi zamaninda çok anti kullandım şimdi üç dört günde masaj yapıyorum uyuyamaz sabahlara kadar evin içinde ağrıdan dolanirdim yapabiliyosaniz ağrısada yapın zamanla ağrı azaliyor şu anda yüzde 70.80 iyiyim herkesin iyileşmesi umuduyla Allah hepimizin yardımcısı olsun
Orhan196466

Ben otuz yıllık hastayım iyi kötü idare ediyordum ameliyattan sonra tetikledi
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

Orhan196466 yazdı:Ben otuz yıllık hastayım iyi kötü idare ediyordum ameliyattan sonra tetikledi
Geçmiş olsun ne ameliyatı
Orhan196466

Zamaninda çok antibiyotik kullandım ondan mıdır bilmiyorum sol bobregimde kitle lezyon oluştu temizlendi çok şükür iyi huylu çıktı onun için fazla anti kullanmayada korkuyorum sonuçta bobregin bir kısmı alındı