Üretritmişim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Üretritmişim

Mesaj gönderen Prostatit751 »

Abilerim bugün dr a gittim(zülküf hoca)
İdrarda yanma
Damlatma
Boşalırken ağrı yanma
Sarı meni dedim tm dedi bi cihazla böbreğime ve idrar yollarıma baktı. (ayrıca 6 aydan beri olduğunu söyledim)
Sende üretrit var dedi. Sordum prostatla alakası varmı diye yok dedi.
Monodox ve 1 ilac daha verdi.
Kullanıcam ilaçları ama bilmiyorum 2 dk da sen üretritsin dedi inşallah öyledir de çabuk iyileşirim. Allah inşallah hepimize şifa verir.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Üretritmişim

Mesaj gönderen akrepp »

Yanlış bilgi vermiyeyim ama

Boşalırken yanma ve özellikle idrardan sonra damlama prostat ile alakalı kardeşim
Prostatit751

Valla abi inanki bende öyle düşünüyorum. Zaten o yüzden buraya yazdım. Ama 2 dk da üretritsin dedi. Prostat la alakslı olabilir mi dedim yok dedi bakalım ilaç kullanıcam.
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Prostatitsin kardeşim sen
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Prostatit751 yazdı:Valla abi inanki bende öyle düşünüyorum. Zaten o yüzden buraya yazdım. Ama 2 dk da üretritsin dedi. Prostat la alakslı olabilir mi dedim yok dedi bakalım ilaç kullanıcam.
Malatya’da doktorlar prostatitsin dememek için her şeyi yapar ama zülküf hocaya iyileşmezsen tekrar git Malatya’da en iyi ürolog olduğunu söylüyorlar onun için ama durum bu divan hastanesi Özbay hoca da var ona da bir görün istersen belki hasta sayısı arttıkça tedaviye yanaşırlar
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Prostatit751

Hola yazdı:Prostatitsin kardeşim sen
Sanırım öyleyim abi
Prostatit751

Hergele yazdı:
Prostatit751 yazdı:Valla abi inanki bende öyle düşünüyorum. Zaten o yüzden buraya yazdım. Ama 2 dk da üretritsin dedi. Prostat la alakslı olabilir mi dedim yok dedi bakalım ilaç kullanıcam.
Malatya’da doktorlar prostatitsin dememek için her şeyi yapar ama zülküf hocaya iyileşmezsen tekrar git Malatya’da en iyi ürolog olduğunu söylüyorlar onun için ama durum bu divan hastanesi Özbay hoca da var ona da bir görün istersen belki hasta sayısı arttıkça tedaviye yanaşırlar
Neden böyle yapıyorkar peki abi
Prostatit751

Abi bide aklım almıyor bakıyor cihaza o kadar emin konustu ki üretritsind dedi. Üstüne bastırarak sorudm babamda sordu prostat ta bir sıkıntı olabilir mi diye yok dedi. Neye dayanarak söylüyorlar anlamıyorum
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Valla sebebini bilmiyorum kardeşim sanırım başarısız tedavi deneyimleri sebebiyle yanaşmıyorlar.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.