Semende topak ve jelimsi parcalar oluşumu.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
crazy96
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Semende topak ve jelimsi parcalar oluşumu.

Mesaj gönderen crazy96 »

arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

crazy96 yazdı:arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

yasar12 yazdı:
kadir yazdı:Hepten kardesim, yukarda yazdigim gibi yapilan bir klinik calismada kronik prostatitli bir hastanın menisinde bulunan ürik asit kristalleri konusundan cikti.
"Kronik prostatit semptomları olan bir hastada menide ürik asit kristalleri ile uyumlu morfoloji ve kimyaya sahip kırmızı ve kahverengimsi çökeltilerin bulgusu;"
Ayrica benim bir ara ayak basparmagim agri yapıp şismisti. 3 yıl once. O anda ürik asit yüksekti. Şimdi çok şükür iyiyim.
Direk gut semptomu abi iste bu ayak basparmagi sismesi... urik asit seviyesiyle zaten alakali imis... ozellikle eklem agrisi yasayan arkadaslar olctursun kandan...
Evet aynen kardeşim.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

kadir yazdı:
crazy96 yazdı:arkadaşlar benimde topak falan yokta meni jölemsi kıvamda ve sarımsı renkte bundan kaynaklı olabilir mi kadir abi
Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
abi uzun süre değil 2 günde birde yapsam hep renk sarımsı ve kıvam jölemsi enfeksiyondan olabilir mi böyle çift renk meni birazı beyazımsı akışkan birazı jelimsi sarı homojen değil meni acaba veziküler sıvıda mı birşey var
Furkanal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Furkanal »

crazy96 yazdı:
kadir yazdı:
abi uzun süre değil 2 günde birde yapsam hep renk sarımsı ve kıvam jölemsi enfeksiyondan olabilir mi böyle çift renk meni birazı beyazımsı akışkan birazı jelimsi sarı homojen değil meni acaba veziküler sıvıda mı birşey var
Kadir abi ile de konuşmuştum. Benim de çok ara vermesem de hep sarı. Hatta bugün bir daha deneyim dedim gün aşırı tekrar ejaküle oldum mahvetti beni bugun 15 i buldu şimdiden wc gidiş sayım, hissim daha hiç geçmedi bir an bile. Her neyse, aradaki süreyi uzatmak sarı rengin sadece yoğunluğunu artırıyor. Onun harici her zaman benim de sarı ve tabiki iltihapla ilgili bir şey bu, zaten her türlü dilde kaynakta da belirtilen bir şey bu. Kinolon kullandığım 1 ay hariç son 14 ayımın 13 ayı hep böyle sarıydı. Ha tabi diğer sıkıntıların yanında sorun edecek bir şey mi? Hayır ancak prostatta neler döndüğüyle ilgili fikir de veriyor.
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Furkanal yazdı:
crazy96 yazdı:
kadir yazdı: Uzun sure ejekulasyona ara vermek menide renk ve kıvam degisikligi yapiyor. Bunun onemi yok.
Kadir abi ile de konuşmuştum. Benim de çok ara vermesem de hep sarı. Hatta bugün bir daha deneyim dedim gün aşırı tekrar ejaküle oldum mahvetti beni bugun 15 i buldu şimdiden wc gidiş sayım, hissim daha hiç geçmedi bir an bile. Her neyse, aradaki süreyi uzatmak sarı rengin sadece yoğunluğunu artırıyor. Onun harici her zaman benim de sarı ve tabiki iltihapla ilgili bir şey bu, zaten her türlü dilde kaynakta da belirtilen bir şey bu. Kinolon kullandığım 1 ay hariç son 14 ayımın 13 ayı hep böyle sarıydı. Ha tabi diğer sıkıntıların yanında sorun edecek bir şey mi? Hayır ancak prostatta neler döndüğüyle ilgili fikir de veriyor.
bunu nasıl aşacağız ya gerçekten kötü bir durum sarımsı jölemsi kıvam bende 1ay kinolon kullandım düzelmişti sanırım meninin böyle kıvamı bozuk olması çocuk olmasını falanda etkiler enfeksiyon var içinde