doktor teşhiş koydu ama gerçekten prostatit miyim ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
djwolf
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

doktor teşhiş koydu ama gerçekten prostatit miyim ?

Mesaj gönderen djwolf »

Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun ben bundan 6 ay önce korunmasız bir ilişki yaşadım 2.5 ay sonra da penis köküne doğru içerde batma gibi bir hissiyat oluştu ve siğiller çıktı doktora gittiğimde molluscum teşhisi konuldu ve elle muayene etmedi sonra ben özel kliniğe bir doktora gittim ve bana el ile prostat masajı yaptı sonra da çubukla penis içinden kültür aldı ama büyük ihtimalle kültürde çıkmaz zaten öyle olsa bile senin ki prostat iltihabı dedi kültürde de bir şey çıkmadı kronik iltihaba dönüşmeden bir aylık antibiyotik tedavisi uygulayalım sonra görüşelim dedi benim size sorum sizde de penis köküne doğru özellikle yatar pozisyondayken bir batma hissiyatı oluyor mu ve prostatit teşhisi doğruluğu hocanın sadece bunları yapması ile konulur mu şimdiden teşekkürler
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: doktor teşhiş koydu ama gerçekten prostatit miyim ?

Mesaj gönderen efsane2036 »

Ankarada prostat masajını hangı hekım yaptı hangı hastamede tedavi görüyorsun
igozukara

Mesaj gönderen igozukara »

djwolf yazdı:Arkadaşlar öncelikle hepinize geçmiş olsun ben bundan 6 ay önce korunmasız bir ilişki yaşadım 2.5 ay sonra da penis köküne doğru içerde batma gibi bir hissiyat oluştu ve siğiller çıktı doktora gittiğimde molluscum teşhisi konuldu ve elle muayene etmedi sonra ben özel kliniğe bir doktora gittim ve bana el ile prostat masajı yaptı sonra da çubukla penis içinden kültür aldı ama büyük ihtimalle kültürde çıkmaz zaten öyle olsa bile senin ki prostat iltihabı dedi kültürde de bir şey çıkmadı kronik iltihaba dönüşmeden bir aylık antibiyotik tedavisi uygulayalım sonra görüşelim dedi benim size sorum sizde de penis köküne doğru özellikle yatar pozisyondayken bir batma hissiyatı oluyor mu ve prostatit teşhisi doğruluğu hocanın sadece bunları yapması ile konulur mu şimdiden teşekkürler
Kesin sonuç için masaj sonrasi gelen sivisindan lökosit baktirmaniz gerek. Ayrıca siğiller kondilom belirtisi olabilir. Onuda doktorunuza sorun.
djwolf

Mesaj gönderen djwolf »

ben özel hocanın kliniğine gittim serkan altınova hoca ve masaj sonrası kültürü aldı çubukla penis içinden sonuçta her sahada 1-2 lökosit ve nadiren eriteosit görüldü yazıyordu
igozukara

djwolf yazdı:ben özel hocanın kliniğine gittim serkan altınova hoca ve masaj sonrası kültürü aldı çubukla penis içinden sonuçta her sahada 1-2 lökosit ve nadiren eriteosit görüldü yazıyordu
Lökosit 1-2 çıkması prostatit olmadığını gösteriyor. Ama baska bir doktorda tekrardan kültür yaptirmanda fayda var. Nadir eritrosit gorulmeside masaj sonrasi prostatin kanlanmasiyla alakali bir durum. Senin sorunun sebebi kondilom olabilir, penis bolgesinde, makatta siğil onun göstergesi.
djwolf

Mesaj gönderen djwolf »

zaten molloscum teşhisi ayrı konuldu siğille ilgili cinsel yolla bulaşan zararsız bir şeymiş
efsane2036

djwolf yazdı:zaten molloscum teşhisi ayrı konuldu siğille ilgili cinsel yolla bulaşan zararsız bir şeymiş
Siğili zararsız dıye kim dedi
igozukara

djwolf yazdı:zaten molloscum teşhisi ayrı konuldu siğille ilgili cinsel yolla bulaşan zararsız bir şeymiş
Onu söyleyen akıllı kim. Kondilomun kanser yapan türleri bile var ama sendeki kondilomsa eğer hpv 6 ve hpv 11 türüdür. Bunlar genelde siğile yol açar. Kondilomsan eger kesinlikle baskasiyla iliskiye girme hastaligi atlatana kadar. Yoksa o kişiye de bulastirirsin.
efsane2036

igozukara yazdı:
Onu söyleyen akıllı kim. Kondilomun kanser yapan türleri bile var ama sendeki kondilomsa eğer hpv 6 ve hpv 11 türüdür. Bunlar genelde siğile yol açar. Kondilomsan eger kesinlikle baskasiyla iliskiye girme hastaligi atlatana kadar. Yoksa o kişiye de bulastirirsin.
200 tane tipi var 16-18-31-52 bu tipler siğil yapmıyor ve kanserıjen tıpler bende tip 67 cıktı
djwolf

Mesaj gönderen djwolf »

arkadaşlar moluscum başka hpv başka siğil çeşidi be görünümleri farklı bakabilirsiniz benim ki moluscum