Prostatit miyim? (yardım edin)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Prostatit751
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostatit miyim? (yardım edin)

Mesaj gönderen Prostatit751 »

Herkese iyi günler. Yaşım 16. 15 yaşından beri idrar damlama sorunu yaşıyorum. Doktora 4 ay önce gittim. İltihap olabilir dedi antibiyotikler verdi içitm ama devam etti mesanen aşırı aktif olabilir dedi ilaç verdi o da olmadı üniversite ye git dedi gittim. İdrar testi, kan testi, iddar kültürü verdi. Herşey temiz dediler. (malatya inönü üniversitesi nde yaptılar. Abdomen usg ve pelvik usg de çektiler. Kasıklaırm da da ağrı lar vardı. Varikosel teşhisi ile doppler çektiler p da temiz doktor lenf büyümesi olabilir. Dedi ondan sonra eve geldim 6 aydır beliöde tutuklık var çok ağrı yapıyor. Son 2 aydır mastürbasyon yapınva yanma ve ağrı oluyor ve bazen sarı geliyor. Doktorlar bişeyin yok diyorlar. Bazen testis ile anüs arasında dolgunluk hissi var. Ve mastürbasyon(haftada 3-4kere) yapınca anüste ağrı oluuor. Bazen de iddar yollaronda sancı aşağıya iniyoe. Ve idrar yaparken acı var. Ne arastırdıyaam prostatit belirtileri gösterdi. Ama hiç cinsel ilişkimde olmadı ailemde bişeyin yok diyor. Kimse inanmıyor. Normalde her sabah ereksiyon olurdum. 2 gündir o da yok gece uatarken suda içiyorum. Biraz da cinsel isteksizlik var. Bazen penis içinde titreme oluyor istemsizxe artık psikolojim bozuldu ne yapacaağımı bilmiyorum bi yardım eder misiniz? Saygıda kusur ettiysem kusura bakmayın Saygılarımla
efsane2036

Re: Prostatit miyim? (yardım edin)

Mesaj gönderen efsane2036 »

Prostatit751 yazdı:Herkese iyi günler. Yaşım 16. 15 yaşından beri idrar damlama sorunu yaşıyorum. Doktora 4 ay önce gittim. İltihap olabilir dedi antibiyotikler verdi içitm ama devam etti mesanen aşırı aktif olabilir dedi ilaç verdi o da olmadı üniversite ye git dedi gittim. İdrar testi, kan testi, iddar kültürü verdi. Herşey temiz dediler. (malatya inönü üniversitesi nde yaptılar. Abdomen usg ve pelvik usg de çektiler. Kasıklaırm da da ağrı lar vardı. Varikosel teşhisi ile doppler çektiler p da temiz doktor lenf büyümesi olabilir. Dedi ondan sonra eve geldim 6 aydır beliöde tutuklık var çok ağrı yapıyor. Son 2 aydır mastürbasyon yapınva yanma ve ağrı oluyor ve bazen sarı geliyor. Doktorlar bişeyin yok diyorlar. Bazen testis ile anüs arasında dolgunluk hissi var. Ve mastürbasyon(haftada 3-4kere) yapınca anüste ağrı oluuor. Bazen de iddar yollaronda sancı aşağıya iniyoe. Ve idrar yaparken acı var. Ne arastırdıyaam prostatit belirtileri gösterdi. Ama hiç cinsel ilişkimde olmadı ailemde bişeyin yok diyor. Kimse inanmıyor. Normalde her sabah ereksiyon olurdum. 2 gündir o da yok gece uatarken suda içiyorum. Biraz da cinsel isteksizlik var. Bazen penis içinde titreme oluyor istemsizxe artık psikolojim bozuldu ne yapacaağımı bilmiyorum bi yardım eder misiniz? Saygıda kusur ettiysem kusura bakmayın Saygılarımla
İyi bir doktora gitmen gerek teşhis çok önemli prostaite benzıyor septomların ama başka rahatsızlıklarda bu sekılde septom veriyor olabılır prostat sıvısından lökösit kültür yaptır daha sağlıklı sonuca ulaşabilirsin bı sekılde
Prostatit751

Bide son zmanalarda prudental sinir sıkışmaıa ile aynı semptomlar varmış. Peki bu hastalık mikrosuz ise kurtulma olasılığı nedir?
Kartal424
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Kartal424 »

Gecmis olsun 16 yasindaymissin niye 3 4 sefer masturbasyon yapma hatta bana kalirsa 2 hafta yapma ondan sonra hafta 1 yap ve burda yazan doktorlara git bu dedikleri uygularsan fayda gorursun
Prostatit751

Tamam teşekkür ederim. Son zamanlarda evde olunca cinsel içerikli şeylerde izliyorum. Bırakmaya çalışıyorum ama olmuyor. Yani alışkanlığı bırakmak zor oluyor. İzlediğime o kadar pişmanımki işte bırakmak için taktik arıyorum ama çözemedim belki bu yüzden de sorunlar olabilir. Ama inan ki dedikleriniz deniyeceğim. Hayırlı akşamlar
Dogukan01

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Kartal424 yazdı:Gecmis olsun 16 yasindaymissin niye 3 4 sefer masturbasyon yapma hatta bana kalirsa 2 hafta yapma ondan sonra hafta 1 yap ve burda yazan doktorlara git bu dedikleri uygularsan fayda gorursun

15-16 yaşında kendi geliri olmayan çocuk muayene ücreti servet olan doktorlara nasıl gitsin
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Knybr »

Abim sen durumu ailene anlat burdaki doktorlardan birine götürsünler sende prostat büyümesi olmaz ama prostatit her yaşta olabilir
Prostatit751

İnan ki randevu 2 aydır alıyorum ama sürekli hastaneler iotal ediyor. En son 2 ay önce bel mr çektirdim ama hala gösteremedim. Sürekli randevu ları pandemiden ipfal ediyorlar. Ben kendim sisteme girip baktım raporlarda hepsi temiz yazıyordu ama dr göstermekte fayda var tabi.
Prostatit751

Peki ilişkim olmadı prostatit olduğumu anlamam için hangi testler yaptırmak gerekir?
Knybr
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Knybr »

Prostat sıvısından lökosit baktırmalısın onu yapan doktoru bulmak zor buna bakacak doktor bul kardeşim