prostat sıvısı vermek yardım lütfen

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Alprn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

prostat sıvısı vermek yardım lütfen

Mesaj gönderen Alprn »

Herkese merhaba, haftaya izmirde necmettin hocaya gidip prostat sıvısı verip lökosit baktırmak istiyorum FAKAT, daha önce ekol hastanesinde bi doktor prostat masajı ile sıvı almaya çalıştı ama sıvı gelmedi, baya geliyo gibi oldu ama bi türlü çıkmadı çubukla penis ucundan almaya falan çalıştı, sorum şu necmettin hocanın sekreterini aradım ve 500 lira dedi ben öğrenciyim ve benim için büyük para, ya yine sıvı gelmez de param yanarsa diye çok korkuyorum, fikirlerinizi alabilir miyim lütfen herkese geçmiş olsun
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Re: prostat sıvısı vermek yardım lütfen

Mesaj gönderen asosyal »

Şişlik az herhalde sizde normalde şişlik çok ise bayağı gelmesi lazım bende rektal tuşe atınca pecetede kuru yer kalmıyor
Alprn

Mesaj gönderen Alprn »

Sıvı gelmedi ama masajı yapan doktor prostatın şiş ve iltihaplı olduğunu söyledi bende anlamadım
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

[quote="asosyal"]Şişlik az herhalde sizde normalde şişlik çok ise bayağı gelmesi lazım bende rektal tuşe atınca pecetede Masajda gelen prostat sıvı miktarı şişlik ile mı alakalı?
Ben ilk yaptırdığımda 13 damla sonrakiler genellikle 5 damla. Demekki o zaman çıkan miktar azaldığında semptomlarda hafifleyecek.
Sizde kaç damla geliyor?
Şişlik ne gibi semptomlar yapıyor?
Her hafta masaj yaptırıyorum. Bit türlü azalmıyor. Ne azalır bilmiyorum.sizde de azalma yok mu asosyal kardeşim?
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

duman64 yazdı:
asosyal yazdı:Şişlik az herhalde sizde normalde şişlik çok ise bayağı gelmesi lazım bende rektal tuşe atınca pecetede Masajda gelen prostat sıvı miktarı şişlik ile mı alakalı?
Ben ilk yaptırdığımda 13 damla sonrakiler genellikle 5 damla. Demekki o zaman çıkan miktar azaldığında semptomlarda hafifleyecek.
Sizde kaç damla geliyor?
Her hafta masaj yaptırıyorum. Bit türlü azalmıyor. Ne azalır bilmiyorum.sizde de azalma yok mu asosyal kardeşim?
Zafer hoca ilk gittiğimde 2 ay önce 2 damla geldi. 2. gitmede sıvı gelmedi penisin ucunu açıp çubuğu sürdü. Acaba doğru oldu mu.hoca prostatın iyi dedi.ama hocam masaj yapınca ağrıyor dedim ağrır tabi ödem var dedi.semptomlarim sık idrar günde 13 kez 6 yıldır böyleyim ve cinsel problemler.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

duman64 yazdı:
asosyal yazdı:Şişlik az herhalde sizde normalde şişlik çok ise bayağı gelmesi lazım bende rektal tuşe atınca pecetede Masajda gelen prostat sıvı miktarı şişlik ile mı alakalı?
Sizde kaç damla geliyor?
Damladan çok bildiğin boşalır gibi geliyor bende
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Alprn yazdı:Herkese merhaba, haftaya izmirde necmettin hocaya gidip prostat sıvısı verip lökosit baktırmak istiyorum FAKAT, daha önce ekol hastanesinde bi doktor prostat masajı ile sıvı almaya çalıştı ama sıvı gelmedi, baya geliyo gibi oldu ama bi türlü çıkmadı çubukla penis ucundan almaya falan çalıştı, sorum şu necmettin hocanın sekreterini aradım ve 500 lira dedi ben öğrenciyim ve benim için büyük para, ya yine sıvı gelmez de param yanarsa diye çok korkuyorum, fikirlerinizi alabilir miyim lütfen herkese geçmiş olsun
http://kronikprostatit.org/viewtopic.ph ... 070#p85070 bu konunun altında yazmıştım şunu...

"Ben de bir durum fark ettim prostat masajı sırasında aslında kendimi kasıyormuşum galiba, çünkü dr a masaj için gidiyordum ara sıra kültür ve PCR a numune vermek için sıvı bazen geliyor bazen gelmiyordu üstelik bu boşalma zamanı ile uyumluluk da göstermiyordu.
Yani bir iki gün önce boşalmış olsam bile sıvı geldiği oldu bir haftayı geçik boşalmamış olduğum durumlarda ise gelmediği oldu.
Ben önceleri dok. beceremiyor diye düşünüyordum hatta forumda da bazı dr. lar beceremiyor diye yazılıp çiziliyordu bende o yüzden öyle düşünmüştüm.
Ama son zamanlarda yaptırdığım masajlarda aslında kendimi masaj esnasında sıktığımı fark ettim o yüzden son yaptırdığım masajlarda kendimi relax olmaya zorladım ve sıvının daha kolay çıktığını fark ettim, en azından son 2-3 seferdir sıvı az veya çok geliyor önceden bunun farkında olmadığım zamanlarda hiç sıvı gelmediği durumlar oluyordu.
Sanırım pelvik ve ilgili yerlerdeki kasları istemsiz bir şekilde kasıyoruz bunun farkında değiliz.
Kadınlardaki vajinismus gibi bizde de ona benzer bir durum olabilir mi yani anismus diye bir şey duyduğum var ama belki de penismus diye bir şey de vardır :lol:"

Bunu da göz önünde bulundur.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

asosyal yazdı: Damladan çok bildiğin boşalır gibi geliyor bende
:shock: bende en fazla 12-13 damla olmuştu birdefasında ama o da uzun süreli perhiz den sonra. normalde 5-6 damla geliyor ama geçen gün ejekülasyon sonrası ertesi gün masaj yapmıştım zar zor 3 damla çıktı.
Alprn

Mesaj gönderen Alprn »

Gidene kadar 3-4 gün cinsel perhiz yapıyım ve masaj sırasında kendimi rahat bırakıyım o zaman, inşallah olur bu sefer