Önol Üroloji Merkezi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Önol Üroloji Merkezi

Mesaj gönderen darkblues »

Arkadaşlar bu doktora giden oldumu ismi Prof Dr. Yavuz Önol. Tanımam etmem YouTube de denk geldim. Prostatitten tedavisinden çok basit bahsediyor.

https://youtu.be/3bO7XukPRYY
maks

Re: Önol Üroloji Merkezi

Mesaj gönderen maks »

Ilginç sanki abartmayın bu hastaligi o kadar çok antibiyotikte kullanmayin der gibi.
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Evet benimde dikkatimi çekti. O zaman bizler niye bu kadar uğraşıyoruz madem bu kadar basit bir durum?
MENDERES1983

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Kendi kazık gibi tabi sapasağlam görürüm bn onu götünün üstüne oturamasa ülkeyi ayağa kaldırırlar
Chamber04

Mesaj gönderen Chamber04 »

MENDERES1983 yazdı:Kendi kazık gibi tabi sapasağlam görürüm bn onu götünün üstüne oturamasa ülkeyi ayağa kaldırırlar
Doğru Fatih terime Korona olmuştu 5 günde özel hastanede taburcu paranın gücü işte
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

ben bu kadar boş konuşan bir arkadaş görmedim. bu adamı izleyeli en az 6 ay olmuştur. ben bu hastalığa ilaç kullanmamak icin tam 3 ay dişlerimi sıkmış bir adamım. tam tersi ondan sonra 3 ay aralıksız ilaç içip anca kendime geldim götümün üstüne oturamadım. bu hastalıkta hiç ilaç kullanmamakta faciadır. çok ilaç kullanmakta faciadır. ama asla başı boş bırakalacak bir hastalık değildir. adamın üslubundan oturuşundan tipinden herşeyinden bu hastalığa inanmayan avel bir adam olduğunu anlamak oldukça kolay.