Penis ucunda aşırı hassasiyet, Yorumlarınız benim için çok değerlidir.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Penis ucunda aşırı hassasiyet, Yorumlarınız benim için çok değerlidir.

Mesaj gönderen Angara »

duman64 yazdı:
Angara yazdı:Benim 6 aydır ,şiddeti sadece 3 - 4 gün azalmıştır.
15 günlük 600 mcg targocidden 3 gün sonra sistoskopide idrar yolları , mesane ve prostattta iltihap görünmüştü çok fazla, gözle gorulur iltihap var.
Ancak lökosit ne hikmetse hep az.
Penis ici sertlik hep var , penis içine dokununca elektrik çarpması gibi popo kaslarımda hissediyorum niyeyse .
Merhaba Angara,
Ben ilçemde doktora gittiğimde pandemi geçince sistoskopi yapalım dedi. Peki sistoskopide gözüken ıltihap geçermiş mı yoksa operasyon mu önderdi? Madem prostatın içinde değil buraya mi da antibiyotik gelmiyor?
Doktorlar çok kahpe, başından attı Berkan resorlu ,, uzak durun.
Ameliyat sonrası kanamam oldu vs vs artık bu işi Allah çözer ben öyle bakıyorum.
Sistoskopide her yerde iltihap var dedi ama sonrasında enfeksiyoncuya sepetledi.
Varikosel oldum testis sarkık duruyordu, şimdi daha da sarkık duruyor Allahindan bulsun
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Angara yazdı:
duman64 yazdı:
Angara yazdı:Benim 6 aydır ,şiddeti sadece 3 - 4 gün azalmıştır.
15 günlük 600 mcg targocidden 3 gün sonra sistoskopide idrar yolları , mesane ve prostattta iltihap görünmüştü çok fazla, gözle gorulur iltihap var.
Ancak lökosit ne hikmetse hep az.
Penis ici sertlik hep var , penis içine dokununca elektrik çarpması gibi popo kaslarımda hissediyorum niyeyse .
Merhaba Angara,
Ben ilçemde doktora gittiğimde pandemi geçince sistoskopi yapalım dedi. Peki sistoskopide gözüken ıltihap geçermiş mı yoksa operasyon mu önderdi? Madem prostatın içinde değil buraya mi da antibiyotik gelmiyor?
Ameliyat sonrası kanamam oldu vs vs artık bu işi Allah çözer ben öyle bakıyorum.
Sistoskopide her yerde iltihap var dedi ama sonrasında enfeksiyoncuya sepetledi.
Varikosel oldum testis sarkık duruyordu, şimdi daha da sarkık duruyor Allahindan bulsun
Evet doğru tespit etmişsin. Resmen seni başından savmış. Keşke sistoskopinin bir görüntüsünü yani videosunu alsaydın. En azından gercekten enfeksiyon olup olmadığını veya varsa nerelerde olduğunu baska bir doktora danışırdın. Hatta enfeksiyincuya gösterirdin.
Aynı kişiye mı oldun ameliyatı?
Nasıl cozucez bu Prostattatki enfeksiyonu acaba?
Ben de doktota gelecek sefer ayni hastanedeki enfeksiyincuya gideyim dedim.Hem tahlili hem de sonuca gore antiyi görüşeyim dedim. O da bana taman dedi. Ben masajı yaparım o da enfeksiyonla ilgilenir dedi. 6 aydır aynı doktora gidiyorum. Madem sen bir enfeksiyincuya görün demedi. Keşke baştan enfeksiyincuya da gitseydim. Belkide şimdiye geçecekti. Maalesef her yerde aynı sorunlar. Bir de biraz araştırmasak işimiz Allaha kalmıştı.
Şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?
Angara

Mesaj gönderen Angara »

duman64 yazdı:
Angara yazdı:
duman64 yazdı: Merhaba Angara,
Evet doğru tespit etmişsin. Resmen seni başından savmış. Keşke sistoskopinin bir görüntüsünü yani videosunu alsaydın. En azından gercekten enfeksiyon olup olmadığını veya varsa nerelerde olduğunu baska bir doktora danışırdın. Hatta enfeksiyincuya gösterirdin.
Aynı kişiye mı oldun ameliyatı?
Nasıl cozucez bu Prostattatki enfeksiyonu acaba?
Ben de doktota gelecek sefer ayni hastanedeki enfeksiyincuya gideyim dedim.Hem tahlili hem de sonuca gore antiyi görüşeyim dedim. O da bana taman dedi. Ben masajı yaparım o da enfeksiyonla ilgilenir dedi. 6 aydır aynı doktora gidiyorum. Madem sen bir enfeksiyincuya görün demedi. Keşke baştan enfeksiyincuya da gitseydim. Belkide şimdiye geçecekti. Maalesef her yerde aynı sorunlar. Bir de biraz araştırmasak işimiz Allaha kalmıştı.
Şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?
Allah'tan videolarını aldım,
Şu an cipro largopen içiyorum ama.ya yetersiz ya benim sorunum başka ve ya çok çok fazla iltihap var . Etki olmuyor malesef. Yalnız diyete pek önem vermiuorum bu aralar. Masaj yaparim diyen adamin peşini bırakma en azından bı şeylere inanıyor demektir.
Ankara'da masajı yapacak adamı bulamiyoruz
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Benim en büyük şikayetim bu bundan kurtulduğum gün bayram edeceğim
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Dogukan01 yazdı:Benim en büyük şikayetim bu bundan kurtulduğum gün bayram edeceğim
İnşallah kardeşim benim yanma ile beraber hassasiyette vardı yanma azaldı hassasiyet kaldı onun içinde cinsel perhiz yapıyorum bakalım.
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

Followme yazdı:Cinsel perhiz yap bekarsan en az 1 2 ay sinir uçları hasar görmüş büyük ihtimal bende de aynı durum mevcut doktor cinsel perhiz önerdi
Yatarken sıcak su torbası koyar mısın poponun altına Sabah kalktığında geçmiş olduğunu görebilirsin.Belki de sınır uçlarındaki iyileşmeyi hızlandırıyor. Ben öyle yapıyorum.
Dogukan01

Bu bende bir türlü geçmiyor en büyük şikayetim bu. Normal bir penis ucunun nasıl hissettiğini bile unuttum. Normal halini unuttum yani. Çok kötü bir şey.

Bunun için ne yapabilriim bilmiyorum psikolojim bozuldu genç yaşımda çektiğim şeye bak.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Dogukan01 yazdı:Bu bende bir türlü geçmiyor en büyük şikayetim bu. Normal bir penis ucunun nasıl hissettiğini bile unuttum. Normal halini unuttum yani. Çok kötü bir şey.

Bunun için ne yapabilriim bilmiyorum psikolojim bozuldu genç yaşımda çektiğim şeye bak.
Ne zamandan beri var dostum, bir de prostatit den sonra mi başladı
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Birde arkadaşlar,
Bu sorunu yasayan herkesin makatinda sorun var mı ? Apse basur vs
Knybr

Mesaj gönderen Knybr »

Angara yazdı:Birde arkadaşlar,
O kadar antibiyotikten sonra herkesin eksoz patlak zaten kardeşim
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Knybr yazdı:
İyi ama biliyorsunuz , anal fistül iltihap demek. O kadar anti kullandık , anal fistül ne alaka
Bende geçen ctesi anal fistül tanısı kondu.
Aklıma "fistül ameliyatıyla iyileşen " biri vardı o geliyor
Dogukan01

Abi bende her şey bu hassasiyetle başladı hala en büyük şikayetim bu
cokzorlaniyorum

Mesaj gönderen cokzorlaniyorum »

Makatta ne gibi sorun yaşıyorsunuz? Benim arada kan gelme durumu var senelerdir. Yılda bir yada iki kez mutlaka oluyor. Bir de bu hastalıkla beraber basur gibi bir şey hissetmeye başladım ancak tarif edemiyorum durumu.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Angara yazdı:
Knybr yazdı:
İyi ama biliyorsunuz , anal fistül iltihap demek. O kadar anti kullandık , anal fistül ne alaka
Geçmiş olsun hocam tanıyı nasıl koydular genel cerraha mı gittiniz ? Umarım tedavi ile prostatitten de kurtulursun
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Hergele yazdı:
Angara yazdı:
Knybr yazdı: O kadar antibiyotikten sonra herkesin eksoz patlak zaten kardeşim
Geçmiş olsun hocam tanıyı nasıl koydular genel cerraha mı gittiniz ? Umarım tedavi ile prostatitten de kurtulursun
Usg ve mr da göründü, genel cerrah
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Anladım hocam teşekkür ederim ben de bir baktıracağım. İnşallah iyileşeceğiz.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Mete6

Mesaj gönderen Mete6 »

Ankara Kocatepe Caminin orada Mevlut hoca var 5-6 sene once ben onda fisur operasyonu oldum, olmadan once iltihap ve kan geliyordu, 2 sene cektim neredeyse. Zorlu bir sinav stresinden sonra o stres bagirsaklara vurdu galiba bagirsak tembellesti ondan sonrada kabiz oldum, kabiz oluncada fisur oldum. Simdi kabizlik sorununu yasiyorum hala, bazen hap var gece yatmadan onu iciyorum sabah rahat cikayim diye. Fisur eskisinden cok cok iyi, bazen cok az iltihap bazende kan geliyor damla damla ama dedigim gibi eskisine gore cok iyiyim. Kabizlik yuzunden tuvalette cok zorladimi makat ile yumurtalik arasinda agri oluyor. Mayistan beride prostatit sikayetiylede Ankarada care ariyorum.
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Mete bey yatmadan önce karnıyarık çayını demleyip iç bagirsaklarinin yumusadigini ve tuvaletini kolay yapmani saglar
Mete6

Mesaj gönderen Mete6 »

Orhan196466 yazdı:Mete bey yatmadan önce karnıyarık çayını demleyip iç bagirsaklarinin yumusadigini ve tuvaletini kolay yapmani saglar
İlk defa duydum karniyarik cayini, deneyecegim. Oneriniz icin tesekkur ederim.
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Mete6 yazdı:Ankara Kocatepe Caminin orada Mevlut hoca var 5-6 sene once ben onda fisur operasyonu oldum, olmadan once iltihap ve kan geliyordu, 2 sene cektim neredeyse. Zorlu bir sinav stresinden sonra o stres bagirsaklara vurdu galiba bagirsak tembellesti ondan sonrada kabiz oldum, kabiz oluncada fisur oldum. Simdi kabizlik sorununu yasiyorum hala, bazen hap var gece yatmadan onu iciyorum sabah rahat cikayim diye. Fisur eskisinden cok cok iyi, bazen cok az iltihap bazende kan geliyor damla damla ama dedigim gibi eskisine gore cok iyiyim. Kabizlik yuzunden tuvalette cok zorladimi makat ile yumurtalik arasinda agri oluyor. Mayistan beride prostatit sikayetiylede Ankarada care ariyorum.
Geçmiş olsun, fistül mu fissur mu, bende de fistül var
Orhan196466
Hastalık Başlangıç Yılı: 2001

Mesaj gönderen Orhan196466 »

Mete bey aktardan karnıyarık otunu al kaynayinca bir tutam at demlenmesi icin onbeş dakika bekle aç karna iç diskiyi aşırı derecede yumusatiyor
Mete6

Mesaj gönderen Mete6 »

Angara yazdı:
Mete6 yazdı:Ankara Kocatepe Caminin orada Mevlut hoca var 5-6 sene once ben onda fisur operasyonu oldum, olmadan once iltihap ve kan geliyordu, 2 sene cektim neredeyse. Zorlu bir sinav stresinden sonra o stres bagirsaklara vurdu galiba bagirsak tembellesti ondan sonrada kabiz oldum, kabiz oluncada fisur oldum. Simdi kabizlik sorununu yasiyorum hala, bazen hap var gece yatmadan onu iciyorum sabah rahat cikayim diye. Fisur eskisinden cok cok iyi, bazen cok az iltihap bazende kan geliyor damla damla ama dedigim gibi eskisine gore cok iyiyim. Kabizlik yuzunden tuvalette cok zorladimi makat ile yumurtalik arasinda agri oluyor. Mayistan beride prostatit sikayetiylede Ankarada care ariyorum.
Geçmiş olsun, fistül mu fissur mu, bende de fistül var
Tesekkur ederim, fissür. Baya ileri boyuttaydi benim.
Mete6

Mesaj gönderen Mete6 »

Orhan196466 yazdı:Mete bey aktardan karnıyarık otunu al kaynayinca bir tutam at demlenmesi icin onbeş dakika bekle aç karna iç diskiyi aşırı derecede yumusatiyor
Tesekkur ederim, deneyecegim. Hep baskı var ama wc ye gidince o baskiyi atamiyorsun, zorlayincada sıkıntı yaratiyor. Proatatit agrisina benzer agri yapiyor zaman zaman.
darkblues

Mesaj gönderen darkblues »

Böyle bir sorun yaşayanlar sorunu giderene kadar süspansiyonlu külot giyebilir.Ama pantolon dışından nasıl görünür bilmem :)
Mirza

Mesaj gönderen Mirza »

Sisteskopiden sonra 3 ayda bir bende bu hasasiyet olmaya başladi. Penus başi ic camasiri kabul etmiyor sabah kalktigimda hic bir seyim yok ise gittigimde surtunmeden o kadar yaniyor ne yapacagimiz bilmiyorum neyden olabilir