İbrahim Halil Bozkurt

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

İbrahim Halil Bozkurt

Mesaj gönderen ahmet24 »

Merhaba yarın İbrahim Halil Bozkurt'tan randevu aldım. Hocaya muayene olup, kültür testi için numune alıp düzen laba götüreceğim. Acaba daha önce İbrahim Hocaya randevu olan var mı? Nasıl bir hocadır, memnun kaldınız mı, gelişme gösterdiniz mi? Normalde Zafer Oyman hastasıyım
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: İbrahim Halil Bozkurt

Mesaj gönderen raci »

hocam
zafer hocanın hastasıysan lütfen sana uygulanan tedaviyi verdiği antibiyotiği
kültür bakmadığını da söyle
ne değerlendirme yapacak H.İbrahim bey merak ediyorum
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

ahmet24 yazdı:Merhaba yarın İbrahim Halil Bozkurt'tan randevu aldım. Hocaya muayene olup, kültür testi için numune alıp düzen laba götüreceğim. Acaba daha önce İbrahim Hocaya randevu olan var mı? Nasıl bir hocadır, memnun kaldınız mı, gelişme gösterdiniz mi? Normalde Zafer Oyman hastasıyım
Halil İbrahim hocaya tedavi olan yok kardeşim. Genelde hastaların gitme sebebi sıvı aldırmak buna bende dahil. Vereceği antibiyotik tedavisi üç aşağı beş yukarı aynıdır ama iyi bir insandır
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Prostat masajı, Basri Hoca’yla birlikte en iyi olan doktordur. Üreme olursa, basic guideline’daki ilaçları yazar. Birçok üroloji uzmanı gibi antibiyotik kullanılmasından yana değildir.

Ben, memnundum. Kültürlerimi hep, onun yaptığı rektal muayeneler doğrultusunda verdim.
Desefin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Desefin »

Hastayı dinler, kültür odaklı çalışır. Bana lokısit çok önemli değil demişti önemli olan bakteriyi öldürmek demişti. Prostat 100 binlerce odacıklı bir sünger gibidir bir yerine nüksettiği zaman geri dönüşü %100 normal olmaz genelde nüks olur demişti.
MENDERES1983
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen MENDERES1983 »

Desefin yazdı:Hastayı dinler, kültür odaklı çalışır. Bana lokısit çok önemli değil demişti önemli olan bakteriyi öldürmek demişti. Prostat 100 binlerce odacıklı bir sünger gibidir bir yerine nüksettiği zaman geri dönüşü %100 normal olmaz genelde nüks olur demişti.
O odaları tamamen yok etmek hatta komple binayı yıkmak tek çaresi gibi yani aldırmak bu da erkeliği bitirir altına idrar kaçırırsın her yeri boklu değnek Allah şaşırtmasın
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen insirah13 »

Halil ibrahim hocaya yarın sabah sivi aldirim duzene goturecegım. Bu isi ilk defa yapıcam. Merak ettigim iki soru var.

1-once duzenden bir kap almam vs gerekiyor mu yoksa doktor kendisi mi hallediyor?
2- persembe gununden beri ejakulasyon yok. Zafer hocada genelde max 1 2 damla cikardi. Kultur icin yeter mi 1 2 damla?

Simdiden tesekkurler.
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

insirah13 yazdı:Halil ibrahim hocaya yarın sabah sivi aldirim duzene goturecegım. Bu isi ilk defa yapıcam. Merak ettigim iki soru var.

1-once duzenden bir kap almam vs gerekiyor mu yoksa doktor kendisi mi hallediyor?
2- persembe gununden beri ejakulasyon yok. Zafer hocada genelde max 1 2 damla cikardi. Kultur icin yeter mi 1 2 damla?

Simdiden tesekkurler.
Düzenden kap al oyle git ıkı damla yeterli
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Sperm kültürü çıktı arkadaşlar, düzende yaptırdım Mikroorganizma Özel Go. Kültürü : Neisseria gonorrhoeae üremedi
Non Selektif Kültür : Patojen etken üremedi
Gram Boyalı Direkt Preperat : Her mikroskop sahasında (1000x )2-3 lokosit görüldü.
Bakteri görülmedi.
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

insirah13 yazdı:Halil ibrahim hocaya yarın sabah sivi aldirim duzene goturecegım. Bu isi ilk defa yapıcam. Merak ettigim iki soru var.

Simdiden tesekkurler.
İbrahim Hoca kendi kap veriyor zaten. İbrahim hoca benden sıvı getiremedi, sperm kültürü yaptım ben de düzene gidip
insirah13

ahmet24 yazdı:

Simdiden tesekkurler.
İbrahim Hoca kendi kap veriyor zaten. İbrahim hoca benden sıvı getiremedi, sperm kültürü yaptım ben de düzene gidip
Hocam kaç günlük perhizle gitmiştiniz?
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

Bir hafta ile gittim
insirah13

ahmet24 yazdı:Bir hafta ile gittim
Benden de gelmedi abi ya. Ama ödem hic yok dedi.
ahmet24

Mesaj gönderen ahmet24 »

insirah13 yazdı:
bana da ödem var dedi biraz, zafer hoca da aynı şeyi demişti
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

ahmet24 yazdı:
insirah13 yazdı:
bana da ödem var dedi biraz, zafer hoca da aynı şeyi demişti
Bu ödemi nasıl çözücez? Bende de var biraz ödem.