Prostat sıvısı ve kültür

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Prostat sıvısı ve kültür

Mesaj gönderen insirah13 »

Kültür hiç yaptırmadım, lökosit odaklı gitmiştim, ilk defa yaptıracağım. Hep iki üç laba birden vermemiz söyleniyor. Salı günü halil ibrahim hocaya gidicem. Bir kere sıvı alması birkaç laba götürmem için yeterli mi? Düzen dışında istanbulda hangi laba götürebilirim?
insirah13

Re: Prostat sıvısı ve kültür

arapfaik yazdı:Düzende şansını dene ilk önce sonrasında farklı bir yerde check edersin aynı lokasyonda olan lablardan birinde.
Abi istanbula sehir disindan gelecegim de cok vaktim yok ondan sordum. Hani tek seferde birkac laba veremiyorum yani.
insirah13

arapfaik yazdı:
insirah13 yazdı:
arapfaik yazdı:Düzende şansını dene ilk önce sonrasında farklı bir yerde check edersin aynı lokasyonda olan lablardan birinde.
Abi istanbula sehir disindan gelecegim de cok vaktim yok ondan sordum. Hani tek seferde birkac laba veremiyorum yani.
Synevo laba verebilirsin düzenden 3-4 dk yürüme mesafesinde.Düzene spermde ver tavsiyem prostat sıvısıyla gelmişken. 63 tl fiyatı.
Abi cok tesekkur ederim yardimin icin. Son bir soru soracaktim. Halil ibrahim bey'e gitmeden once duzenden bir kap falan almam gerekiyor mu? Yoksa doktor bey mi hallediyor o kısmı?
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Gelişime gitmeyin abicim. Kültür için 190 lira alıyor üstelik, düzen 70 küsur alırken gelişim 190 ayıptır ya. Düzende 3 günde kültür çıkıyor gelişime verdim ertesi gün hemen sonuç çıkmış bu nasıl iş anlamadım.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Valeri yazdı:Gelişime gitmeyin abicim. Kültür için 190 lira alıyor üstelik, düzen 70 küsur alırken gelişim 190 ayıptır ya. Düzende 3 günde kültür çıkıyor gelişime verdim ertesi gün hemen sonuç çıkmış bu nasıl iş anlamadım.
Gelisimde bu tur seyler oluyor, duzendede oluyor ama biraz daha az. Farkli lablar arastirin arkadaslar.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaş yukarida synevo lab demiş, denemek lazım nasıldır bilmiyorum