Hikayem - Tahlil Sonuçlarım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Hikayem - Tahlil Sonuçlarım

Mesaj gönderen freddy310 »

sianure yazdı:ozur dilerim stafilokokus aureus degil haemolyticusmus metisilin direncli olan
Evet hocam, staph aureus daha zor bir bakteri.
freddy310

sianure yazdı:
freddy310 yazdı:
sianure yazdı:ozur dilerim stafilokokus aureus degil haemolyticusmus metisilin direncli olan
Evet hocam, staph aureus daha zor bir bakteri.
bunlarin hepsini oldurursun bence hocam iyi bir enfeksiyoncu ile beraber, icin rahat olsun
İnşallah hocam. Ürologum hangi ilaçları yazacak,bakalım.
freddy310

arapfaik yazdı:
freddy310 yazdı:
sianure yazdı:
bunlarin hepsini oldurursun bence hocam iyi bir enfeksiyoncu ile beraber, icin rahat olsun
İnşallah hocam. Ürologum hangi ilaçları yazacak,bakalım.
Bakterin sıkıntılı kardeşim ürologdan ziyade enfeksiyoncu ile yola devam etmek daha mantıklı kişisel görüşüm.
Hangisi sıkıntılı hocam?
freddy310

arapfaik yazdı:
freddy310 yazdı:
arapfaik yazdı: Bakterin sıkıntılı kardeşim ürologdan ziyade enfeksiyoncu ile yola devam etmek daha mantıklı kişisel görüşüm.
Hangisi sıkıntılı hocam?
aureus ise sıkıntılı.
Yok, Aureus değil hocam. Staphylococcus Haemolyticus ile Streptococcus mitis/Oralis çıktı.
Nightangel33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Nightangel33 »

freddy310 yazdı:
arapfaik yazdı:
freddy310 yazdı:
Hangisi sıkıntılı hocam?
aureus ise sıkıntılı.
Yok, Aureus değil hocam. Staphylococcus Haemolyticus ile Streptococcus mitis/Oralis çıktı.
Bu bakteriler cinsel kaynaklı mı hocam?
Nightangel33

ramzes yazdı:
Nightangel33 yazdı:
freddy310 yazdı:
Hocam bence direkt numuneleri Düzen'e götürün.
Hastane labına güvenmiyor musunuz?
İlker hoca çok iyi bir doktor en başta bey efendi kibar lakin metro. Hastanesi'nde iki kere sıvı verdim üremesi düzene götürdüm orada çıktı metrodaki tahlilde çıkmıyor kardeşim
Şu lokositi kontrol altına aldıktan sonra son bir kültür veririm düzene o zaman
freddy310

Nightangel33 yazdı:
freddy310 yazdı:
arapfaik yazdı: aureus ise sıkıntılı.
Yok, hocam. Birisi perinal bölgede yaşıyor, diğeri ise ağız ve dişte. Nasıl patojen oldular, anlamadım ben de. Doktor Bey'le henüz görüşemedim. Yazdığı ilaçları buradan paylaşacağım:
Nightangel33

freddy310 yazdı:
Nightangel33 yazdı:
freddy310 yazdı:
Yok, hocam. Birisi perinal bölgede yaşıyor, diğeri ise ağız ve dişte. Nasıl patojen oldular, anlamadım ben de. Doktor Bey'le henüz görüşemedim. Yazdığı ilaçları buradan paylaşacağım:
Tamamdır teşekkürler geçmiş olsun umarım bir an önce şifa olur size
freddy310

Nightangel33 yazdı:
freddy310 yazdı:
Nightangel33 yazdı:
Tamamdır teşekkürler geçmiş olsun umarım bir an önce şifa olur size
Umarım hepimiz iyileşiriz hocam.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Haemolyticus bilindik bir patojendir. Bendeki Staph da ondan.
freddy310

Targocid yazdı:Haemolyticus bilindik bir patojendir. Bendeki Staph da ondan.
Zor ölenlerden mi Targocid? Bilgin var mı?
Targocid

Hepsi zor onların. Hatta, Kadir Abi ve bazılarına göre, Enterekokların aksine imkansız. Aerus biraz daha zor diyorlar.
freddy310

Umarım öldürürüz hocam ya. Antibiyotiklere karşı duyarlı çıktılar bende. En azından o iyi.
maks

Mesaj gönderen maks »

freddy310 yazdı:Umarım öldürürüz hocam ya. Antibiyotiklere karşı duyarlı çıktılar bende. En azından o iyi.
ölür kardeşim merak etme sen moralini yüksek tut. Targocid bu kadar umutsuzluk dağıtma be kardeşim. Sayfalarca yazın var ölmez iyileşmez diye. Enson yüzde 95 iyileştim yazmışsın. İnsanlara umutsuzluk tohumu ekme. Bak bunlae sen de var ve yüzde 95 iyileymişsin.
Targocid

Kime bilgi vermeye çalışıyorsam. En iyisi hiç yazmamak. Herkes çok biliyor ya. Oraya Kadir Abi referansı koyuyoruz, adam yine umutsuzluk dağıtıyorsun diyor.
Targocid

3, 4 aydır bu hastalığı çekenlerin ahkam kesmesi gerçekten komik oluyor. Azıcık saygı yahu. Hiç hoşuna gitmiyorsa yazma, geç. Benim eski kullanıcı adım yazdığım ilk yorumdaki konuda mevcut. Bakın bakalım oraya, ilk 3 ay herhangi bir şeyi kaleme almışmıyım.
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Senin gibi adamlar yüzünden bu forma girmek istemiyorum hacı. Neden biliyor musun iyi olunca düğün bayram nuks olunca milleti germe peşindesin. Senin hastalığının aynı pozisyonunu kimse burda çekecek değil. Bünye farklı yapı farklı can farklı. Buraya girip farzı muhalli muhabbetler yapıp kendini bı bilmiş edasina vereceğin yere . Millete yorum yapma germe bu sayfada senin yazdiklarini okuyan ilk hastalar conta yakar . Pskoloji bitirisin sen. Ha biz alıştık sallamıyorum orası ayrı sana kolay gelsin. Geçer arkadaşım geçer ver mucadeleni geçer Allah'ın izniyle. Ben iyi olamadım millette iyi olmasın hırsıyla bı yere varamazsın. Allah herkesin dağına göre kar verir.
maks

Mesaj gönderen maks »

ayrıca forum asker ocağımı kıdeme göre konuş. O zaman forumda bir kural gelsin üyeler ilk 4 ay yorum yapamaz diye. Bunun yanında hepimiz bu hastalığın zor olduğunu biliyoruz. Umutla herkes saldırıyor. Sen cümlelerinin sonuna zor ama iyileşen de var mücadeleye devam yazsan ne kaybedersin. Bak başlıklara adam intithar eder geçerim yazmış. şimdi sen buraya ölmez bunlar bitmez 6 ay serum aldım yine ölmedi yazarsan o adam hiç mücadale etmez atar kendini bir yerden.
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Ben kendi şahsım girmiycem daha forma bu adamın yazdığı yorumlar için değil bunun yazdığını okuyup kendini çaresiz hisseden arkadaşlara üzülüyorum. Deliriyorum. Rotanızı iyi belirleyin. Kültür lökosit tedavilerini deneyin. Herkese Allah şifa versin. Bunun gibi adamların yazdığı yorumalarada yeni hastalar itibar.etmeyin. tedbir. Mücadele sizden taktir Allah'tan .
maks

Mesaj gönderen maks »

tolga58 yazdı:Ben kendi şahsım girmiycem daha forma bu adamın yazdığı yorumlar için değil bunun yazdığını okuyup kendini çaresiz hisseden arkadaşlara üzülüyorum. Deliriyorum. Rotanızı iyi belirleyin. Kültür lökosit tedavilerini deneyin. Herkese Allah şifa versin. Bunun gibi adamların yazdığı yorumalarada yeni hastalar itibar.etmeyin. tedbir. Mücadele sizden taktir Allah'tan .
tolga bence tam aksine daha aktif olmak ve hem şifa bulmak hem de şifa arayana yardımcı olmak lazım. Kadir abi ve diğerlenin yıllar sonra iyileşme sebebi belkide burada yaptıkları iyiliklerdir.
freddy310

Targocid yazdı:Kime bilgi vermeye çalışıyorsam. En iyisi hiç yazmamak. Herkes çok biliyor ya. Oraya Kadir Abi referansı koyuyoruz, adam yine umutsuzluk dağıtıyorsun diyor.
Hocam kesinlikle niyetinizin kötü olduğunu düşünmüyorum. Bilgileriniz değerli, zaten bakteriler konusunda gerçekçi olmak gerek. Ama bu hastalıkta psikoloji önemli olduğundan morali de yüksekte tutmak gerek.
Targocid

freddy310 yazdı:
Targocid yazdı:Kime bilgi vermeye çalışıyorsam. En iyisi hiç yazmamak. Herkes çok biliyor ya. Oraya Kadir Abi referansı koyuyoruz, adam yine umutsuzluk dağıtıyorsun diyor.
Hocam kesinlikle niyetinizin kötü olduğunu düşünmüyorum. Bilgileriniz değerli, zaten bakteriler konusunda gerçekçi olmak gerek. Ama bu hastalıkta psikoloji önemli olduğundan morali de yüksekte tutmak gerek.
Eyvallah. Bilinen durumları tekrar ediyorum zaten ben de. Sen de foruma azıcık göz gezdirdiysen fark etmişsindir. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Bazıları hırs falan bir şeylerden bahsetmiş. Yazdıklarımdan o çıkarılmış ya, helal olsun. :)
freddy310

Targocid yazdı:
freddy310 yazdı:
Eyvallah. Bilinen durumları tekrar ediyorum zaten ben de. Sen de foruma azıcık göz gezdirdiysen fark etmişsindir. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Bazıları hırs falan bir şeylerden bahsetmiş. Yazdıklarımdan o çıkarılmış ya, helal olsun. :)
Dediğim gibi kötü bir niyetin yok hocam ancak fazla umutsuzsuzsun, o da doğru. :D
Ben de Ocak'tan beri çekiyorum bu derdi.
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Senin için fesatlık surda okuyunca mutlu oluyorum insanlar iyileşiyor mucade ediyor Allah kimseye dert vermesin. Senin İçinde onu bile cekememek var öyle bı modelsin işte. Hadi size iyi sohbetler
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

tolga58 yazdı:Senin için fesatlık surda okuyunca mutlu oluyorum insanlar iyileşiyor mucade ediyor Allah kimseye dert vermesin. Senin İçinde onu bile cekememek var öyle bı modelsin işte. Hadi size iyi sohbetler
Kardeşim senin targo tedavisi nasıl gidiyor ?