Prostat Enjeksiyonu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostat Enjeksiyonu

Mesaj gönderen kadir »

Slipknot yazdı:Bir kaç kişiyle görüştüm enjeksiyonla iyileştiğini ve şu anda yaptırıp hiç bir yan etkisinin olmadığını iyileşme sürecinde olan insanlar olduğunu okudum.

Doktor Mehmet Ardıç ile telefonda görüştüm kendisi tahlillere bakıp ve kendisi muayene edip gerçekten prostatit olmayan insanlara enjeksiyon yapmadığını ve gerçekten prostatit olanlara fayda ettiğini söyledi.
Buraya yazsinlarda bizde gorelim kardesim. Delili nerde? Insanlari bizde dinleyelim...ben zarar gordüm...kackiside zarar gordugunu acikladi..belgeli. İyilesen varsa buraya yazsinlar.Siz galiba eski hastasıniz, ama yeni üye olmuşsunuz. Hayırlısi, bekliyoruz iyi olanları. ...
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Maalesef enjeksiyonu cogu doktor sakat iş olarak görüyor belki surekli dayanilmaz bir agriniz varsa kaybedeceginiz bir sey yoksa deneyebilirsiniz en azindan ben oyle dusunuyorum ama 2 3 aylik bir antibiyotik tedavisi cogu sikayeti dindiriyor zaten
tolga58

Mesaj gönderen tolga58 »

Birine iyi gelir birine kötü her ilaç her doktor herkese iyi geliyormu hayır deneyen iyileşene Allah sağlık versin
maks

Mesaj gönderen maks »

Slipknot yazdı:Valla benim şu anda mevcut görüştüğüm var, forumda daha önceleri yazdığını ama yöneticiler tarafından silindiğini artık kimseye bişeyleri kanıtlamak istemediğni kendileri iyileştiği için mutlu oldıklarını söylüyorlar
eski niki neymiş acaba hikayesine bakmak lazım. Bir de siz sordunuz mu bu kişi de bakteri durımu neymiş kaç yıllık hasyatmış ve ne kadar tedavi görmüş enjeksiyondan önce sorup burada da paylaşabilir misniz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Slipknot yazdı:Valla benim şu anda mevcut görüştüğüm var, forumda daha önceleri yazdığını ama yöneticiler tarafından silindiğini artık kimseye bişeyleri kanıtlamak istemediğni kendileri iyileştiği için mutlu oldıklarını söylüyorlar
Enjeksiyonla iyi oldugunu belirten hicbir hasta olmadi buzamana kadar bu forumda. Ayrica iyi olan hic bir hasta silinmedi silinmez.
İyileşen fayda goren hastayi niye silelim? Gecin bu isleri..söyleyin onlara iftira atmasinlar yine.
maks

Mesaj gönderen maks »

çok ilginç enjeksiyon olanlar iyileşmiş ve buhar olmuşlar gibi bir durum var ben buna ihtimal vermiyorum. bu derdi çeken iyileşti mi ilk işi şöyle şöyle iyileştim diye yazmak olmalı çünkü.
yalniz kafama takılan tek şey var . Grupta hala aktif olan ismini benim vermemin doğru olmayacağı bir kişi ile görüştüm. 10 yıl sonra enjeksiyon ile iyi oldum dedi. Yüzde 80 olmuş ama burada yazmiyor bu durumu anlam veremiyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Yazsinlar kardesim buraya, bak herkes onlari bekliyor.. drlarda adresleri vardir. Bu foruma yazsinlarki baska hastalarada guven gelsin gitsinler yaptirsinlar. Bakın birakin 100 hasta iyilestirdiklerini, 10 hastayi burada lanse etsinler . Söz ben bile birdaha enjeksiyon olacagim iyi oldugum halde.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ayrica siz eski hastasiniz galiba eski nikiniz neydi?