akut prostatit, üretrit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
hazingeliyor11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

akut prostatit, üretrit

Mesaj gönderen hazingeliyor11 »

bugün yaptırdığım kan sayımı, cep,idrar tahlili, idrar kültürü, clamidya testlerinden clamidya ve idrar kültürü hariç diğerleri belli oldu. prostat kontrolü temiz dedi doktor. üretrit ve akut prostatit çıktı.kan sayımı , crp iyi fakat lökosit pozitif çıktı. ibare şu :8-10 tam saha lökosit görüldü. bir de dansite. biraz yüksek çıktı. doktor iğne verdi eczaneden alıp yaptırttım. bir de monodoks verdi 2 kutu ilaç. 14 gün iç dedi. klamidya ve idrar kültürü 4 güne çıkacak. bakalım orada bir problem çıkacak mu. idrar alışkanlığım ve cinselligim uzun zamandır can sıkıcı idi. umarım tedavi işe yarar..
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: akut prostatit, üretrit

Mesaj gönderen huseyin252 »

hazingeliyor11 yazdı:bugün yaptırdığım kan sayımı, cep,idrar tahlili, idrar kültürü, clamidya testlerinden clamidya ve idrar kültürü hariç diğerleri belli oldu. prostat kontrolü temiz dedi doktor. üretrit ve akut prostatit çıktı.kan sayımı , crp iyi fakat lökosit pozitif çıktı. ibare şu :8-10 tam saha lökosit görüldü. bir de dansite. biraz yüksek çıktı. doktor iğne verdi eczaneden alıp yaptırttım. bir de monodoks verdi 2 kutu ilaç. 14 gün iç dedi. klamidya ve idrar kültürü 4 güne çıkacak. bakalım orada bir problem çıkacak mu. idrar alışkanlığım ve cinselligim uzun zamandır can sıkıcı idi. umarım tedavi işe yarar..
Dostum prostat sıvısını aldır ve kültür ve pcr yaptır eğer hastalığın yeni başladıysa bu şansı değerlendir prostatta enfeksiyon çoğalmadan oranın dokusu bozulmadan üreme olursa direk enfeksiyon uzmanına git tedavine orda devam et
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
hazingeliyor11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hazingeliyor11 »

huseyin252 yazdı:
hazingeliyor11 yazdı:bugün yaptırdığım kan sayımı, cep,idrar tahlili, idrar kültürü, clamidya testlerinden clamidya ve idrar kültürü hariç diğerleri belli oldu. prostat kontrolü temiz dedi doktor. üretrit ve akut prostatit çıktı.kan sayımı , crp iyi fakat lökosit pozitif çıktı. ibare şu :8-10 tam saha lökosit görüldü. bir de dansite. biraz yüksek çıktı. doktor iğne verdi eczaneden alıp yaptırttım. bir de monodoks verdi 2 kutu ilaç. 14 gün iç dedi. klamidya ve idrar kültürü 4 güne çıkacak. bakalım orada bir problem çıkacak mu. idrar alışkanlığım ve cinselligim uzun zamandır can sıkıcı idi. umarım tedavi işe yarar..
Dostum prostat sıvısını aldır ve kültür ve pcr yaptır eğer hastalığın yeni başladıysa bu şansı değerlendir prostatta enfeksiyon çoğalmadan oranın dokusu bozulmadan üreme olursa direk enfeksiyon uzmanına git tedavine orda devam et

üroloji doktoruna mı söyleyeyim bunu? makattan prostat kontrolü yaptı temiz dedi ona rağmen mi?
raci
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen raci »

hazingeliyor11 yazdı:
huseyin252 yazdı:

üroloji doktoruna mı söyleyeyim bunu? makattan prostat kontrolü yaptı temiz dedi ona rağmen mi?

Bu kontrolleri hangi hastane hangi doktor yaptı öğrenebilir miyiz