Romatizma şeklınde sepmtıomlar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Canaydogan

Re: Romatizma şeklınde sepmtıomlar

Mesaj gönderen Canaydogan »

Öncelikle geçmiş olsun. Unutma, prostat bir iç organ. Bir sürü sinire ev sahipliği yapıyor. Eğer ağrını artıran bir eylem varsa asla ama asla o eylemi yapma. Bunu prensip edinmeni öneriyorum. Sana tek tavsiyem bu olacaktır. Onun dışında ağrı kesici kullanmaktan korkma, sana iyi gelen bir şey varsa kullan konforlu olsun ağrın geçene kadar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet kardesim, daha oncede yazdim, kronik prostatitin beraberinde getirdigi hastaliklar diye, bunlar eklemlerle ilgili semptomlardir bende yasadim. Fibromiyalji, ankilozanspondilit gibi osteoartrit gibi eklem hastaliklari ve semptomlari kronik prostatit patogenezinde klasik semptomlar arasinda yerini almistir diyebilirim.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

kadir yazdı:Evet kardesim, daha oncede yazdim, kronik prostatitin beraberinde getirdigi hastaliklar diye, bunlar eklemlerle ilgili semptomlardir bende yasadim. Fibromiyalji, ankilozanspondilit gibi osteoartrit gibi eklem hastaliklari ve semptomlari kronik prostatit patogenezinde klasik semptomlar arasinda yerini almistir diyebilirim.
Prostatit şikayetlerinin bitmesiyle bunlarda bitti mi abi ? Ayrı tedavi mi aldin
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Angara yazdı:
kadir yazdı:Evet kardesim, daha oncede yazdim, kronik prostatitin beraberinde getirdigi hastaliklar diye, bunlar eklemlerle ilgili semptomlardir bende yasadim. Fibromiyalji, ankilozanspondilit gibi osteoartrit gibi eklem hastaliklari ve semptomlari kronik prostatit patogenezinde klasik semptomlar arasinda yerini almistir diyebilirim.
Prostatit şikayetlerinin bitmesiyle bunlarda bitti mi abi ? Ayrı tedavi mi aldin
Ayri tedavi almadim.. yanliz takviye olarak glukozamin kondroitin msm kullandim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

gokay343 yazdı:Kadir abi şimdi lokosit 0 duşerse neolacak banna besin takviyesinden bah setti
Lokosit 0 olursa faydasini gorursun zamanla. Kulturde yaptirsan daha iyi olur duyarli antb kullanirsin..
.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

kadir yazdı:
Angara yazdı:
Ayri tedavi almadim.. yanliz takviye olarak glukozamin kondroitin msm kullandim.
Sağol abi nasıl ağrılar cekiyordun.?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Angara yazdı:
kadir yazdı:
Angara yazdı: Prostatit şikayetlerinin bitmesiyle bunlarda bitti mi abi ? Ayrı tedavi mi aldin
Sağol abi nasıl ağrılar cekiyordun.?
Dizlerimde sızlama seklinde agri, sabahlari dayak yemiş gibi bitik ve yorgun kalkmak. Uykusuzluk.