Adana Dr İlker Ünsal

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
blackbaron

Adana Dr İlker Ünsal

Mesaj gönderen blackbaron »

Yaklaşık 3 yıldır bu hastalıgı cekiyorum.ilk iki yılı tamamen bilinçsizce boşa geçti. son yılımda bu foruma rastladım ve ciddi anlamda bu hastalıgın ne oldugunun farkına vardım.Adanada Dr ilker Ünsal hocanın adını sıkca duydum ve yanına ugradım.Adana sıcagında destegini arkama alarak Tedaviye başladım bu arada lökosit 12 14 tü sanırım.

Bu dogrultuda kendime ciddi anlamda hedefler koydum ve bu hastalıgı savaşarak yenecegimi kafama yerleştirdim.

Ve antibiyotigi alırken aşagıda belirttigim günlük disipline tabi kuralları uyguladım.

1-prostat bölgesini devamlı kanlandırmak ve bagışıklık sistemini zirveye çıkarmak amacıyla spor salonunda 40 dk hafif tempoda koştum ve açma germe hareketleri yaparak pelvik bolgeyi gevşettim.Genel vucut antremanlarıda dahil.

2.acı tuzlu ekşi baharatlı hiçbir yiyecege yakından uzaktan göz bile kırpmadım.protein ve sebze agırlıklı beslendim .şeker ve gluteni minumum düzeye cektim.

3.lifta 5 mg içerek o bolgenin daha fazla kanlanmasına ve içtigim antibiyotiklerin daha iyi nufus etmesine destek cıktım.sıcak su ile duş aldıltan sonra sıcak su torbasıyla 30 dk gobek altına destek verdim.

4.günde en az 3 -4 litre su içerek bobreklere destek çıktım aynı zamanda ödemi daha fazla atmamı sagladım
Hiçbir şekilde klima onunde veya prtamında bulunmadım

Gelinen noktoda sık idrar şikayetim kalmadı,ciddi anlamda olan sertleşme problemim %95 düzelme sagladı.agrı sızım geçti .boşalma sonrası anlık idrar hissi ve yanma kalmadı.

Lokosit 12 14 arasında iken 3-4 seviyesine düştü.

Prostat organının çinkoya olan ihtiyacının farkına vardım.
Ayrıca bagısıklık sistemimi güçlendirmek amacıyla bir kaç takviye aldım

Şuanda günlük Çinko . E vitamini + Multi vitamin içiyorum

Ayrıca bagısıklık sistemini güçlendirmek için 1 ay boyunca her sabah süt+keçi boynuzu +fındık fıstık ceviz tozu+muz+100 gr yulaf karışımını robotta çekip atım yapıyorum

Yatmadan once el yapımı kefir aç karnına tüketiyorum.

Şuanda iyileştim gibiyim psikolojik olarakta toparladım moralim çok yüksek ve hala bununla savaşma hırsı içerisindeyim tekrar nüks etme şansını ortadan kaldıracagm inşaalh .

Allah tüm bu hastalıgı ceken arkadalşarıma en tezinden şifalar versin inşaalh umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar en onemlisi moralınızı iradenizi yüksek tutun
Spor sayesinde kanseri yenenler var sporu mutlaka yapın hücreler yenilenir ve vucudunuza oksijen girer.
Pablos

Re: Adana Dr İlker Ünsal

Mesaj gönderen Pablos »

İdrarla ilgili başka ne sıkıntılar vardı? Damlama, kesik idrar, tam boşaltamama vs?
blackbaron

Mesaj gönderen blackbaron »

Çatallı idrar.damlama .kesik kesik idrar acıkcası çogu belirtiler geçti
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

blackbaron yazdı:Çatallı idrar.damlama .kesik kesik idrar acıkcası çogu belirtiler geçti
Mesaj attım bakarmısın
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

blackbaron yazdı:Yaklaşık 3 yıldır bu hastalıgı cekiyorum.ilk iki yılı tamamen bilinçsizce boşa geçti. son yılımda bu foruma rastladım ve ciddi anlamda bu hastalıgın ne oldugunun farkına vardım.Adanada Dr ilker Ünsal hocanın adını sıkca duydum ve yanına ugradım.Adana sıcagında destegini arkama alarak Tedaviye başladım bu arada lökosit 12 14 tü sanırım.

Bu dogrultuda kendime ciddi anlamda hedefler koydum ve bu hastalıgı savaşarak yenecegimi kafama yerleştirdim.

Ve antibiyotigi alırken aşagıda belirttigim günlük disipline tabi kuralları uyguladım.

1-prostat bölgesini devamlı kanlandırmak ve bagışıklık sistemini zirveye çıkarmak amacıyla spor salonunda 40 dk hafif tempoda koştum ve açma germe hareketleri yaparak pelvik bolgeyi gevşettim.Genel vucut antremanlarıda dahil.

2.acı tuzlu ekşi baharatlı hiçbir yiyecege yakından uzaktan göz bile kırpmadım.protein ve sebze agırlıklı beslendim .şeker ve gluteni minumum düzeye cektim.
Mesajlara bakar mısın lütfen

3.lifta 5 mg içerek o bolgenin daha fazla kanlanmasına ve içtigim antibiyotiklerin daha iyi nufus etmesine destek cıktım.sıcak su ile duş aldıltan sonra sıcak su torbasıyla 30 dk gobek altına destek verdim.

4.günde en az 3 -4 litre su içerek bobreklere destek çıktım aynı zamanda ödemi daha fazla atmamı sagladım
Hiçbir şekilde klima onunde veya prtamında bulunmadım

Gelinen noktoda sık idrar şikayetim kalmadı,ciddi anlamda olan sertleşme problemim %95 düzelme sagladı.agrı sızım geçti .boşalma sonrası anlık idrar hissi ve yanma kalmadı.

Lokosit 12 14 arasında iken 3-4 seviyesine düştü.

Prostat organının çinkoya olan ihtiyacının farkına vardım.
Ayrıca bagısıklık sistemimi güçlendirmek amacıyla bir kaç takviye aldım

Şuanda günlük Çinko . E vitamini + Multi vitamin içiyorum

Ayrıca bagısıklık sistemini güçlendirmek için 1 ay boyunca her sabah süt+keçi boynuzu +fındık fıstık ceviz tozu+muz+100 gr yulaf karışımını robotta çekip atım yapıyorum

Yatmadan once el yapımı kefir aç karnına tüketiyorum.

Şuanda iyileştim gibiyim psikolojik olarakta toparladım moralim çok yüksek ve hala bununla savaşma hırsı içerisindeyim tekrar nüks etme şansını ortadan kaldıracagm inşaalh .

Allah tüm bu hastalıgı ceken arkadalşarıma en tezinden şifalar versin inşaalh umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar en onemlisi moralınızı iradenizi yüksek tutun
Spor sayesinde kanseri yenenler var sporu mutlaka yapın hücreler yenilenir ve vucudunuza oksijen girer.
Mesajlara bakar mısın lütfen