Yeni Bir Video

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Yeni Bir Video

Mesaj gönderen asosyal »

https://youtu.be/PVrHPGy5q5Q acaba dediği gibi bize derman olabilir mi ki?
Targocid

Re: Yeni Bir Video

Mesaj gönderen Targocid »

Bico, bana anlattığı kadar detaylı incelemez gibi geliyor ama yine de bir denemek lazım. Dene bence birkaç seans. Baktın ki gelişme var, devam edersin.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

kısacası evi satın hastaneye gelin diyor :) o kadar şeyi yaptırmak için epey masraf etmek lazım. ayrıca kronik pelvik sendromun da bu hastalıkta pek önemi yok. prostatın yol açtığı ödem etraftaki kasları etkileyerek ağrıya neden olur. siz pelvik kaslara müdahale ederek belki o bölgeyi rahatlatırsınız ama asıl sorunlu olan bölgeyi yani prostatı tedavi etmemiş olursunuz. ayrıca quercetin dışında polen de etki bakımından kanıtlanmış bir gıda takviyesidir. tabii doktorun prostat sıvısı kontrolünden de haberi yok sanırım.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Orduda bu doktor bence yakın olanlar gitmeli özellıkle asosyal
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

asosyal yazdı:https://youtu.be/PVrHPGy5q5Q acaba dediği gibi bize derman olabilir mi ki?
Peki bu semptomları olup antıbıyotıkten fayda gorenler ne yapmalı ben nuks yasadım ve ondan sonra cok kotuydum ıgne vuruldum son 1tane kaldı suan idrarım kısık ama ıyı cınsel fonksiyon duzeldı agrı devam ediyor bazen ıseme sorunu da ama eskisi kadar rahatsız etmiyor
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

cucu3636 yazdı:
asosyal yazdı:https://youtu.be/PVrHPGy5q5Q acaba dediği gibi bize derman olabilir mi ki?

Ben 4 ana başlık diyor,
Alfabloker istemediği kadar içtim :) (işeme semptomları için)
Antibiyotikleri de söylemiyorum bilen biliyor.
Eswt, fizyoterapi, manuel terapi, refleksoloji yaptırdım,
Antidepresan kullandım,
Nöroloji de antidepresan tarzı ilaçlar veriyor.

Bilmediğimiz bir şey yapmıyor yani. Ama tabii her yeniliği deneyen birsi olarak denemekte fayda var...
Orduya gidince uğrayacağım yanına ama tek kendisi var sanki klinikte diğer doktorların olduğunu zannetmiyorum
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

cucu3636 yazdı:
asosyal yazdı:
cucu3636 yazdı:

Ben 4 ana başlık diyor,
Antidepresan kullandım,

Bilmediğimiz bir şey yapmıyor yani. Ama tabii her yeniliği deneyen birsi olarak denemekte fayda var...
Orduya gidince uğrayacağım yanına ama tek kendisi var sanki klinikte diğer doktorların olduğunu zannetmiyorum

Valla ben danyal erol a fizyoterapist olarak gittim adam harika. Adanaya yakın yerde olanlar gitsin bence

Neler yapti fizyoterapist biraz anlatirmisin ?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

cucu3636 yazdı:
asosyal yazdı:
cucu3636 yazdı:

Ben 4 ana başlık diyor,
Antidepresan kullandım,

Valla ben danyal erol a fizyoterapist olarak gittim adam harika. Adanaya yakın yerde olanlar gitsin bence
Bende samsunda buldum 1 seansı yaptık 3 seans daha yapacak prostatit ten haberi de var elleri ile nerede gerginlik ve ağrı olduğunu biliyor bakalım sonuç ne olacak? Sen fayda gördün mü kardeşim?
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

nefessizkesersapi yazdı:
quercetin almak istiyorum ama piyasada kalmamış acaba neden? daha önce kullandınız mıacabav
Hiç kullanmadım kardeşim saw palmetto denedim oda mide bulantısı yapti
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

cucu3636 yazdı:
Se38 yazdı:
cucu3636 yazdı:

30 dk dışarıdan masaj yaptı, kasıklara, karına, böbreklerin olduğu kısımlara.
Sonra 50-60 dk içeriden, önce prostat masaj aletine benzer bi şeffaf aletle içeri girip bütün kaslara tek tek dokundu hepsi çok hassastı, çok ağrım oldu bazen ağlayacak gibi bile oldum, sonra eliyle baktı prostatım yumuşak olduğunu ama pelvik kaslarımın çok hassas olduğunu söyledi kendisi istanbulda olsa haftada 1 kesin giderim.
2 hafta 1 tedavi veriyor genelde fizyoterapistler dediklerinin aynınızı bana da yaptı gittiğim kişi ama alet yerine eliyle yaptı çok ağrıttı hatta aynı senin gibi
Targocid

asosyal yazdı:
cucu3636 yazdı:
Se38 yazdı:

Sonra 50-60 dk içeriden, önce prostat masaj aletine benzer bi şeffaf aletle içeri girip bütün kaslara tek tek dokundu hepsi çok hassastı, çok ağrım oldu bazen ağlayacak gibi bile oldum, sonra eliyle baktı prostatım yumuşak olduğunu ama pelvik kaslarımın çok hassas olduğunu söyledi kendisi istanbulda olsa haftada 1 kesin giderim.
2 hafta 1 tedavi veriyor genelde fizyoterapistler dediklerinin aynınızı bana da yaptı gittiğim kişi ama alet yerine eliyle yaptı çok ağrıttı hatta aynı senin gibi
50-60 dakika iyiymiş ya. Ben de Samsun’a gidiyorum haftaya Asosyal’in üroloğuna ve fizyoterapistine. Telefonla konuştum adamla, ilgilenecek gibi. Ben de tecrübelerimi paylaşırım. Lanet olasıca Bursa’da yok işte böyle bir tane doktor.
Targocid

nefessizkesersapi yazdı:
quercetin almak istiyorum ama piyasada kalmamış acaba neden? daha önce kullandınız mıacabav
Solgar Quercetin var internette. Ben 2 ay kullandım Alpha Lipoic Acid ve Palmitoylethanomide ile birlikte. Pek faydasını görmedim.
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

cucu3636 yazdı:
nefessizkesersapi yazdı:
cucu3636 yazdı:
ücret nedir hocam?
Ben 350 tl ödedim, ama paket fiyat veriyordır kesin ben deneme amacıyla gittim çok memnunum

Peki gecicide olsa agrini azalttimi ? Bu sadece gecici cozum biliyorum ama konforumuzu yerine getirse bile yeter haftada bir gidilir.
Targocid

Boyutu çok iyi çıkmış. Benim sonuncusunda 20 çıktı yine.
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

nefessizkesersapi yazdı:
cucu3636 yazdı:
Se38 yazdı:

Peki gecicide olsa agrini azalttimi ? Bu sadece gecici cozum biliyorum ama konforumuzu yerine getirse bile yeter haftada bir gidilir.
Yaptırdığım gün çok iyiydi ama şöyle bir durum var, bu prostatı etkiliyor sonuçta o yüzden öyle hemen bi iyileşme beklemek mucize olur ben o kadar anti kullandım geçen yaptırdığım tahlilde lokosit 8-10 çıktı ve prostatın üzerinde ilk defa ödem görüntülendi. Yarın doktorumla görüşüp tekrar ilaç tedavisine geçmem gerekiyor :(
lökosite gram boyama ile mi yoksa lama damlatıp mı bakıldı acaba?
gram boyamada lökosit görülmüyor bende....

Gram boyamada 2-3 normal bakmada 5-6 bende de aynı oldu ne alakaysa??
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Benim boyut 33 cc aq
Angara
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Angara »

nefessizkesersapi yazdı:
cucu abi iyileşiyorsun bence ilk kez ödem varsa
Bu ne demek
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

nefessizkesersapi yazdı:
asosyal yazdı:Benim boyut 33 cc aq
Ciddi misin? :shock:
Ne zaman ölçtürdün yoksa eski bir boyut mu bu?
Benim 37 cc gelmişti geçen sene...
Geçen hafta olcturdum. O yüzden xatral verdi hoca