Yeniden nüks

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Yeniden nüks

Mesaj gönderen Valeri »

Arkadaşlar merhaba, hikaye geçmişini anlatıp boşuna yormak istemiyorum sizi, herşey yolunda gidiyorken korunmasız ilişkiye girdim ve tekrar nüks yaşıyorum sanırım. Kasıklarda ağrı, bacaklarda kasılma, idrarda incelme tam boşaltamama ve kabızlık problemi çekiyorum. Nereden başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok ilk defa nüks yaşıyorum. Acaba ilk zamana göre daha kolay bir şekilde mi düzelir bilmiyorum, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
Cihan1212
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Yeniden nüks

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Esiniz dısında biriyle mi iliskiye girdiniz? Ve ne kadar suredir iyiydiniz?
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

7-8 aydır iyiydim hocam, evli değilim kız arkadaşım var
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Insallah yeniden sagliginiza kavusursunuz, keske birkac yıl bu iyi durumunuzu sürdürmek için korumasız iliskiden kacinsaydiniz
Angara

Mesaj gönderen Angara »

Valeri yazdı:Arkadaşlar merhaba, hikaye geçmişini anlatıp boşuna yormak istemiyorum sizi, herşey yolunda gidiyorken korunmasız ilişkiye girdim ve tekrar nüks yaşıyorum sanırım. Kasıklarda ağrı, bacaklarda kasılma, idrarda incelme tam boşaltamama ve kabızlık problemi çekiyorum. Nereden başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok ilk defa nüks yaşıyorum. Acaba ilk zamana göre daha kolay bir şekilde mi düzelir bilmiyorum, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
Geçmiş olsun, tedavi sürecinizi anlatır mısınız ?
Aynı tedavi yöntemiyle nedne tedavi olamayasiniz
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Çol cesaretlısınız akııl işi degıl korunmasız ilişkıye girmek prostatitin ne oldugunu bilseydım eger elimi sürmezdım kımseye bile bile yapmak bana cok şaşırtıcı gelıyor
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

efsane2036 yazdı:Çol cesaretlısınız akııl işi degıl korunmasız ilişkıye girmek prostatitin ne oldugunu bilseydım eger elimi sürmezdım kımseye bile bile yapmak bana cok şaşırtıcı gelıyor
Biz hiç kimseye el sürmeden yakamındık kardeşim :oops:
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

arkadaşlar defalarca burada uyarıda bulunduk. bu hastalıkta ömür boyu dikkatli olmanız gerekiyor. yani eşinizle bile ilişkiye girerken çok dikkatli olmalısınız. kaldı ki forumda eşi ile kondomsuz ilişki yaşayıp nüks yaşayan arkadaşlar oldu. zaten eşiniz olmayan birinin elini bile tutmayın. bu işin şakası yok. çünkü harcadığınız onca emek boşa gidebilir. şimdi diyeceksiniz ki eşimiz ile de mi ilişkiye girerken korunalım. onun kontrolünü siz yapacaksınız. gerekirse eşinizi de tedavi ettireceksiniz. baktınız yine nüks oluyor. o zaman eşiniz ile de korunmalı ilişkiye gireceksiniz. ama bazı evli çiftlerde bu sorun yaşanmıyor. dediğim gibi herkeste aynı değil. o yüzden bunun kontrolünü siz yapacaksınız.
efsane2036

asosyal yazdı:
efsane2036 yazdı:Çol cesaretlısınız akııl işi degıl korunmasız ilişkıye girmek prostatitin ne oldugunu bilseydım eger elimi sürmezdım kımseye bile bile yapmak bana cok şaşırtıcı gelıyor
Seni biliyoruz sertac vatsap grubundan gökhan ben
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

efsane2036 yazdı:
asosyal yazdı:
Seni biliyoruz sertac vatsap grubundan gökhan ben
Ifsa oldum abi :lol:
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

asosyal yazdı:
İnternette dolaşan Öykü’nün Enayisi gibi olma da. :lol: Adamın ne pedofililiği kaldı, ne sapıklığı, ne de ensestliği. Yaptığı tek şey de başka kadınların peşinden gitmemek. Namus mevhumu tersine dönmüş artık. Gökhan sen de bırak, gençler korunarak yapsınlar istediklerini, abartmadan. Zaten olan olmuş.
efsane2036

Targocid yazdı:
asosyal yazdı:
İnternette dolaşan Öykü’nün Enayisi gibi olma da. :lol: Adamın ne pedofililiği kaldı, ne sapıklığı, ne de ensestliği. Yaptığı tek şey de başka kadınların peşinden gitmemek. Namus mevhumu tersine dönmüş artık. Gökhan sen de bırak, gençler korunarak yapsınlar istediklerini, abartmadan. Zaten olan olmuş.
Korunmadan yapılana karsıyım ben korunarak yapsınlar bir sakınca yok bunda göZgöre görede korunmadan yapılmaz
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Yahu zaten 8 aydır korunarak yapıyordum, kız arkadaşım zaten temiz ilk birlikteliğini benimle yaşadı, buna güvenerek korunmasız birliktelik yaşadım ben. Yarın kontrole gideceğim fakat antibiyotikler sindirim sistemini çok bozuyor hala düzelmiş değil, kullanmak da istemiyorum bakalım ne olacak
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Angara yazdı:
Valeri yazdı:Arkadaşlar merhaba, hikaye geçmişini anlatıp boşuna yormak istemiyorum sizi, herşey yolunda gidiyorken korunmasız ilişkiye girdim ve tekrar nüks yaşıyorum sanırım. Kasıklarda ağrı, bacaklarda kasılma, idrarda incelme tam boşaltamama ve kabızlık problemi çekiyorum. Nereden başlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok ilk defa nüks yaşıyorum. Acaba ilk zamana göre daha kolay bir şekilde mi düzelir bilmiyorum, yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim.
Geçmiş olsun, tedavi sürecinizi anlatır mısınız ?
Aynı tedavi yöntemiyle nedne tedavi olamayasiniz
Tedavi süreci çok uzun be hocam her antibiyotiği kullandım zamanında. Lökosit çıkmadığı için hep ampirik tedavi uygulandı, en son 10 genta 2 kutu cipro 2 kutu tavanic almıştım ve 8 aydır iyiydim
Targocid

Valeri yazdı:Yahu zaten 8 aydır korunarak yapıyordum, kız arkadaşım zaten temiz ilk birlikteliğini benimle yaşadı, buna güvenerek korunmasız birliktelik yaşadım ben. Yarın kontrole gideceğim fakat antibiyotikler sindirim sistemini çok bozuyor hala düzelmiş değil, kullanmak da istemiyorum bakalım ne olacak
Probiyotik ve mide koruyucu kullan.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Targocid yazdı:
Valeri yazdı:Yahu zaten 8 aydır korunarak yapıyordum, kız arkadaşım zaten temiz ilk birlikteliğini benimle yaşadı, buna güvenerek korunmasız birliktelik yaşadım ben. Yarın kontrole gideceğim fakat antibiyotikler sindirim sistemini çok bozuyor hala düzelmiş değil, kullanmak da istemiyorum bakalım ne olacak
Mide koruyucu antibiyotiğin etkisini azaltmaz mı
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Peki arkadaşlar bu iyileşme sürecinde seks yapmak zararlı mı ben yaptığım zaman idrar debisinde düşme yaşıyordum sürekli korunarak yapıyordum üstelik
Targocid

Valeri yazdı:
Targocid yazdı:
Mide koruyucu antibiyotiğin etkisini azaltmaz mı
Zannetmiyorum. Ben sürekli kullandım. Bir yeri yapayım derken başka yeri bozmamak lazım. Benim karın altı senptomunu probiyotik geçirdi mesela.
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Şu an mesela çok düşük dedeler gibi işiyorum