Lokosit dusmesi

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Lokosit dusmesi

Mesaj gönderen Kainatos »

Selamlar 1 bucuk aydir ureplasma kulturunde urwme olmasi sonucu antibiogramda duyarli cikan tavanic ve azitro kullaniyorum toplamda 5 kutu tavanic 6 7 kutuda azitro kullandim.Muhsin hocaya tedavi oluyorum.Semptomlarim yok denecek kadar az ilk baslarda ic camasirda leke birakan akinti 0.Prostat muaynem iyi yumusak 0 odem 0 sertlik %95 iyiyim diyebilirim ara ara agru sizi oluyor ama cok bisey yok.Ama ilk basta muhsin hocaya gittigimde 8 10 lokosit cikmisti simdi 5-6 civarı yine bu kadar antb ustune bu kadar az düşüş dusunduruyor.Bilenler bilir muhsij hoca lokosite pek inanmiyor.Bende napsam bilemedim en azindan bi sure antb kullanmak istemiyorum sikintim yok.Ama lokositi kafaya takmali miyim acaba ?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Lokosit dusmesi

Mesaj gönderen efsane2036 »

Kainatos yazdı:Selamlar 1 bucuk aydir ureplasma kulturunde urwme olmasi sonucu antibiogramda duyarli cikan tavanic ve azitro kullaniyorum toplamda 5 kutu tavanic 6 7 kutuda azitro kullandim.Muhsin hocaya tedavi oluyorum.Semptomlarim yok denecek kadar az ilk baslarda ic camasirda leke birakan akinti 0.Prostat muaynem iyi yumusak 0 odem 0 sertlik %95 iyiyim diyebilirim ara ara agru sizi oluyor ama cok bisey yok.Ama ilk basta muhsin hocaya gittigimde 8 10 lokosit cikmisti simdi 5-6 civarı yine bu kadar antb ustune bu kadar az düşüş dusunduruyor.Bilenler bilir muhsij hoca lokosite pek inanmiyor.Bende napsam bilemedim en azindan bi sure antb kullanmak istemiyorum sikintim yok.Ama lokositi kafaya takmali miyim acaba ?
Yinede lökösiti düşür bence
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Lokosit dusmesi

Mesaj gönderen Kainatos »

efsane2036 yazdı:
Kainatos yazdı:Selamlar 1 bucuk aydir ureplasma kulturunde urwme olmasi sonucu antibiogramda duyarli cikan tavanic ve azitro kullaniyorum toplamda 5 kutu tavanic 6 7 kutuda azitro kullandim.Muhsin hocaya tedavi oluyorum.Semptomlarim yok denecek kadar az ilk baslarda ic camasirda leke birakan akinti 0.Prostat muaynem iyi yumusak 0 odem 0 sertlik %95 iyiyim diyebilirim ara ara agru sizi oluyor ama cok bisey yok.Ama ilk basta muhsin hocaya gittigimde 8 10 lokosit cikmisti simdi 5-6 civarı yine bu kadar antb ustune bu kadar az düşüş dusunduruyor.Bilenler bilir muhsij hoca lokosite pek inanmiyor.Bende napsam bilemedim en azindan bi sure antb kullanmak istemiyorum sikintim yok.Ama lokositi kafaya takmali miyim acaba ?
Yinede lökösiti düşür bence
1.5 aydir kesintisiz antb kullaniyorum 2 hafta falan ara vermeyi dusunuyorum.Ondan sonra tekrar baktiracagim.Eger gidisat kotu olursa akinti agri lokosit o zaman igneli biseyler yapilir dedik.En mantiklisi oyle sanirim.2 hafta dinlenmek.