Menide siyah kıl benzeri varlıklar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Menide siyah kıl benzeri varlıklar

Mesaj gönderen Hergele »

Bu hafta ilk kez mast yaptım ve menide kıl köküne benzer birden çok parça vardı bunun için daha önce candida demişler forumda ama bilen var mı ve candida ile prostatit olup iyileşen var mı? Hayırlı geceler sağlıcakla inşallah.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Menide siyah kıl benzeri varlıklar

Mesaj gönderen efervesan »

Sperm de hafif sarılık var mı
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

efervesan yazdı:Sperm de hafif sarılık var mı
Var hocam
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Candida’dan iyileşen var. Karbonateroll.
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Probiyotik beslen, takviye kullan geçer. Bende de olmuştu bi zamanlar.. Geçici bir durum baskılaman lazım tamamen bağırsaklarından dolayı oluyor.
Allah büyük.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Bende artık candidaya yönelmeye başladım çünkü çok fazla antibiyotik kulladım bakterinin bitmemesi imkansız artık ama kültür stap türleri ürüyor bagırsak florası bozulmuş durumda iyi bir candida dıyetıne ihtiyacım var mı önerısı olan
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

efsane2036 yazdı:Bende artık candidaya yönelmeye başladım çünkü çok fazla antibiyotik kulladım bakterinin bitmemesi imkansız artık ama kültür stap türleri ürüyor bagırsak florası bozulmuş durumda iyi bir candida dıyetıne ihtiyacım var mı önerısı olan
Hocam tükürük testi yap bilimsel değil ancak bütün candida hastalarında büyük fikir veriyor diyorlar. Ben de antibiyotik tedavi aldım hiç değişme olmadı semptomlar aynen devam. Bir de candida çoğaldıkça bir nevi hormon taklidi yaparak testesteron baskılıyor anladığım kadarıyla onu da bir düşünün.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Hergele yazdı:
efsane2036 yazdı:Bende artık candidaya yönelmeye başladım çünkü çok fazla antibiyotik kulladım bakterinin bitmemesi imkansız artık ama kültür stap türleri ürüyor bagırsak florası bozulmuş durumda iyi bir candida dıyetıne ihtiyacım var mı önerısı olan
Hocam tükürük testi yap bilimsel değil ancak bütün candida hastalarında büyük fikir veriyor diyorlar. Ben de antibiyotik tedavi aldım hiç değişme olmadı semptomlar aynen devam. Bir de candida çoğaldıkça bir nevi hormon taklidi yaparak testesteron baskılıyor anladığım kadarıyla onu da bir düşünün.
Testesteron sevıyem oldukca ıyı ölcturdum diyetle baslayacam bir sey kaybetmem deneyecem bi
efervesan

Hergele yazdı:
efervesan yazdı:Sperm de hafif sarılık var mı
Var hocam
Tam nedeni bilemiyorum ama o durum bende de vardı sarılık düzelince oda gidiyor
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Bende de vardi iltihapli meni varken
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam candida demişlerde daha önce bu candida antibiyotikle temizlenmiyor anladığım ne yapmamız gerek ?
efervesan

Hergele yazdı:Hocam candida demişlerde daha önce bu candida antibiyotikle temizlenmiyor anladığım ne yapmamız gerek ?
Valla hocam lökosit bittikten sonra vücudun toparlanmasını bekledim
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

efervesan yazdı:
Hergele yazdı:Hocam candida demişlerde daha önce bu candida antibiyotikle temizlenmiyor anladığım ne yapmamız gerek ?
Valla hocam antibiyotik artırır diye korkuyorum lökosit 7 8 di 5 genta bi kutu cipro ve majezik kullandım sonra kontrole gidemedim candida belirtileri daha öncesinden olduğu için ona yoğunlaştım Kadir ağabey yardımcı olur görürse ona göre bir şey yapacağım
hayirdirinsallah
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen hayirdirinsallah »

Hergele yazdı:
efervesan yazdı:
Valla hocam antibiyotik artırır diye korkuyorum lökosit 7 8 di 5 genta bi kutu cipro ve majezik kullandım sonra kontrole gidemedim candida belirtileri daha öncesinden olduğu için ona yoğunlaştım Kadir ağabey yardımcı olur görürse ona göre bir şey yapacağım
Hocam sen benim dediğimi yap telaş etmene gerek yok. Şeker dahil hiçbir şey yeme 1 ay boyunca probiyotik beslen ve takviye kullan kendi kendine geçecek... Bizzat ben kendimden biliyorum aynılarını yaşadım çünkü...
Allah büyük.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Valla hocam çok tedirgin ediyor beni 24 yaşımda cinsel sorunlar üstüne bir de candidadan iyileşen çok nadir duydum evlilik düşünüyordum şimdi hiç bir şeye hevesim kalmadı
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

modjo yazdı:Menide kahverengi parçalar candida değildir.
Hocam kıl kökü gibi siyah ve sert kan olduğunu sanmıyorum birden çok üstelik
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam rengi çok koyu bilemedim ne olduğunu daha önce forumda Haluk nicki bir ağabey candida diye ısrar etmiş çok senedir uğraşıyorum filan demiş ondan yola çıkarak bu sonuca varmıştım teşekkür ederim
Cihan1212

modjo yazdı:Bunların kültür yada pcr anı yaptırıp bulursun ne olduğunu dua et de candida olsun sebebi. Mrs yada Entrekok çıkar sa vay haline.
Hocam merak ettim enterekok dogal flora bakterisi doktora sorunca idrar yolunda bircok erkekte var normal diyor ama neden bazi insanlarda prostat iltihabina neden oluyor ki?
Cihan1212

modjo yazdı:
Cihan1212 yazdı:
modjo yazdı:Bunların kültür yada pcr anı yaptırıp bulursun ne olduğunu dua et de candida olsun sebebi. Mrs yada Entrekok çıkar sa vay haline.
Hocam merak ettim enterekok dogal flora bakterisi doktora sorunca idrar yolunda bircok erkekte var normal diyor ama neden bazi insanlarda prostat iltihabina neden oluyor ki?
Dr Entrekok nedir bilmiyor demekki. Bırak prostatı vücudun neresinde olursa olsun. Tedavisi aylar sürer. Açık yaralar dahil. Ayrıca kimsenin idrar yolunda Entrekok yok idrar sterildir. Denemek isteyen olursa düzene 3 gün ust üste idrar kültürü versin bakalım birşey ureyecekmi.
Benim idrarımda pcr da yuksek derecede streptococcus bulunda simdi prostatite bu bakteri mi sebep oldu anlamina geliyor?
Baska bir sey yoktu
Cihan1212

modjo yazdı:Belkide ya da bulunamayan başka birşey var bilemeyiz. Strepler. Bazı türleri hariç kolaydır seftriaxon ve ampisilin kombini öldürür.
Valla hocam daha once de sizinle konusmustuk 3 kutu cipro 4 kutu tetradox 2 kutu tarivid 10 genta igne simdilik sikayetim yok
Ama yine de prostat sivisindan da pcr ve kultur yapacagim