İbs,franjit,prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ferhatdgn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

İbs,franjit,prostatit

Mesaj gönderen Ferhatdgn »

Geçen Aralık ayında bi anda karın ağrısı başladı beraberinde kabızlık ne yaptıysam günlerce geçmedi bu süreçte 4-5 farklı doktora gittim verdikleri ilaçlar hiçbir şeye yaramıyordu 40-45 gün sonra Ankara’da iyi doktora gittim endoskopi yaptı gastrit ve helikobakeri çıktı bi kaç ilaç verdi onları kullandım ve perhiz yaptım böylece ibs yavaş yavaş azaldı gitti ondan bir süre sonra tam corona başlangıçında boğazım ağrımaya başladı ve beraberinde ateş üşüme ve eklem ağrısı tam 2 ay bu belayı çektim bunun içinde 4/5 farklı doktora gittim sayısız ilaç kullandım bi süre sonra sigarayı bıraktım ve böylece Franjitte yavaş yavaş azaldı.Tam iyi oldum derken bu sefer idrar yollarında yanma,idrara sıkışma ve sık idrara çıkma başladı 40,45 gündür çekiyorum doktorlara gidiyorum bol su iç diyorlar antibiyotik verip gönderiyorlar idrar tahlilimde önce lökasit 2/3 çıktı 1 hafta sonra ise 3-4 çıktı son gittiğim doktor aktif mesane dedi verdiği ilaçları kullanıyorum sanki bi işe yaramıyorlar gibi Bu siteden okuduğum takviye ürünleri palmetto kullanıyorum.yakı otu çayı içiyorum ve sıcak suya oturuyorum. Biraz iyi geliyorlar ama kısmen . Söküp atmıyor hiç biri . Cinsel perhiz iyi geliyor ama 10 gün boşaldım mı 1 gün Sonrasında yanma Ve idrara sıkışma oluyor benim hastalık geçmişim böyle ne yapmalı ve nasıl bir yol çizmeliyim fikri olan varmı acaba
Ferhatdgn

Re: İbs,franjit,prostatit

10 günden sonra boşaldım mı bile yanma oluyor diyecektim yukarıda
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ferhatdgn yazdı:Geçen Aralık ayında bi anda karın ağrısı başladı beraberinde kabızlık ne yaptıysam günlerce geçmedi bu süreçte 4-5 farklı doktora gittim verdikleri ilaçlar hiçbir şeye yaramıyordu 40-45 gün sonra Ankara’da iyi doktora gittim endoskopi yaptı gastrit ve helikobakeri çıktı bi kaç ilaç verdi onları kullandım ve perhiz yaptım böylece ibs yavaş yavaş azaldı gitti ondan bir süre sonra tam corona başlangıçında boğazım ağrımaya başladı ve beraberinde ateş üşüme ve eklem ağrısı tam 2 ay bu belayı çektim bunun içinde 4/5 farklı doktora gittim sayısız ilaç kullandım bi süre sonra sigarayı bıraktım ve böylece Franjitte yavaş yavaş azaldı.Tam iyi oldum derken bu sefer idrar yollarında yanma,idrara sıkışma ve sık idrara çıkma başladı 40,45 gündür çekiyorum doktorlara gidiyorum bol su iç diyorlar antibiyotik verip gönderiyorlar idrar tahlilimde önce lökasit 2/3 çıktı 1 hafta sonra ise 3-4 çıktı son gittiğim doktor aktif mesane dedi verdiği ilaçları kullanıyorum sanki bi işe yaramıyorlar gibi Bu siteden okuduğum takviye ürünleri palmetto kullanıyorum.yakı otu çayı içiyorum ve sıcak suya oturuyorum. Biraz iyi geliyorlar ama kısmen . Söküp atmıyor hiç biri . Cinsel perhiz iyi geliyor ama 10 gün boşaldım mı 1 gün Sonrasında yanma Ve idrara sıkışma oluyor benim hastalık geçmişim böyle ne yapmalı ve nasıl bir yol çizmeliyim fikri olan varmı acaba
Prostat sivisi lokositine baktirmamissiniz sanirim.
Ferhatdgn

Hayır baktırmadım aslında hiçbir doktor teklif bile etmedi Kadir bey
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ferhatdgn yazdı:Hayır baktırmadım aslında hiçbir doktor teklif bile etmedi Kadir bey
Bence baktir iyi edersin kardesim.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

Ferhatdgn yazdı:Geçen Aralık ayında bi anda karın ağrısı başladı beraberinde kabızlık ne yaptıysam günlerce geçmedi bu süreçte 4-5 farklı doktora gittim verdikleri ilaçlar hiçbir şeye yaramıyordu 40-45 gün sonra Ankara’da iyi doktora gittim endoskopi yaptı gastrit ve helikobakeri çıktı bi kaç ilaç verdi onları kullandım ve perhiz yaptım böylece ibs yavaş yavaş azaldı gitti ondan bir süre sonra tam corona başlangıçında boğazım ağrımaya başladı ve beraberinde ateş üşüme ve eklem ağrısı tam 2 ay bu belayı çektim bunun içinde 4/5 farklı doktora gittim sayısız ilaç kullandım bi süre sonra sigarayı bıraktım ve böylece Franjitte yavaş yavaş azaldı.Tam iyi oldum derken bu sefer idrar yollarında yanma,idrara sıkışma ve sık idrara çıkma başladı 40,45 gündür çekiyorum doktorlara gidiyorum bol su iç diyorlar antibiyotik verip gönderiyorlar idrar tahlilimde önce lökasit 2/3 çıktı 1 hafta sonra ise 3-4 çıktı son gittiğim doktor aktif mesane dedi verdiği ilaçları kullanıyorum sanki bi işe yaramıyorlar gibi Bu siteden okuduğum takviye ürünleri palmetto kullanıyorum.yakı otu çayı içiyorum ve sıcak suya oturuyorum. Biraz iyi geliyorlar ama kısmen . Söküp atmıyor hiç biri . Cinsel perhiz iyi geliyor ama 10 gün boşaldım mı 1 gün Sonrasında yanma Ve idrara sıkışma oluyor benim hastalık geçmişim böyle ne yapmalı ve nasıl bir yol çizmeliyim fikri olan varmı acaba
Kardeş hastalıkda bende bu şekilde başladı aynı septomları yaşamışız bende boşaldıkdan sonra 2 gün sık idrar ve yanma septomu çekiyordum ama şu an yüzde 85 iyiyim bir hafta arka arkaya her gün 1 bazen 2 boşalıyorum o septomların hepsi geçti son idrar ve yanma yapmıyor artık tedaviye devam et aksatma o septom düzeliyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Ferhatdgn

Ne kadar sürede geçti bide tedavi sürecinizde ne kullandınız kime tedavi oldunuz.
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

ibs baska bisey , helikobakterden kaynakli gastrit bambaska bisey ...... Helikobakter varsa onu oldurmek cok zor ... cok ciddi miktarda antibiyotik alman gerekiyor gerci prostatitte alinanlar yaninda bsiey sayilmaz yinede ... hangi ilaclari verdiler ?
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Ibs çok farklı gastrit farklı ankarada izak hocaya veya mesut hoca var prostatit iseniz onlara bi ugrayin
Ferhatdgn

ibs semptomları vardı endoskopi yaptım gastrit çıkmıştı sonrasında prostatit başladı esasen şuan sıkıntım ibs semptomları değil prostatit semptomları. Yanma sık idrara çıkma gibi. Ankarada izak ve Mesut hoca hastanedeler acaba
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Ferhatdgn yazdı:ibs semptomları vardı endoskopi yaptım gastrit çıkmıştı sonrasında prostatit başladı esasen şuan sıkıntım ibs semptomları değil prostatit semptomları. Yanma sık idrara çıkma gibi. Ankarada izak ve Mesut hoca hastanedeler acaba
Özel hastaneler onlar kardeşim izak dalya mesut tul
Angara

Mesaj gönderen Angara »

İzak hoca lökosit sıvısı çıkartamıyor diye duydum, ya da cikartsa da cam a mi döküp bakiyor,? Ayni sorular mesut hoca içinde geçerli , Ankara'da gidilecek yer yok mu ?