Siteye bağımlı olmak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
bahtsizbedevi01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Siteye bağımlı olmak

Mesaj gönderen bahtsizbedevi01 »

Merhabalar bu siteyi çok geç keşfettim iyi ki de keşfetmişim çok değerli bilgiler var. Ama şöyle sıkıntı var ağrım sızım az olsa dahi buraya girmekten kendimi alıkoyamıyorum bağımlılık yaptı sanki :) ve buranın yararı olduğu kadar zararıda olduğunu düşünüyorum. Fazla okuyunca kendimi çıkmazda hissediyorum karamsarlık çöküyor üstüme.. sizinde fikirlerinizi merak ettiğim için bu başlığı açtım,saçmaysa affola.. ayrıca başta kadir abi ve diğer site sakinlerinden allah razı olsun bilgi sahibi olmamda yardımcı oldukları için..
eylber
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Siteye bağımlı olmak

Mesaj gönderen eylber »

Bence tam tanım bağımlılık değilde "bir umut" daha doğru.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar bu siteyi çok geç keşfettim iyi ki de keşfetmişim çok değerli bilgiler var. Ama şöyle sıkıntı var ağrım sızım az olsa dahi buraya girmekten kendimi alıkoyamıyorum bağımlılık yaptı sanki :) ve buranın yararı olduğu kadar zararıda olduğunu düşünüyorum. Fazla okuyunca kendimi çıkmazda hissediyorum karamsarlık çöküyor üstüme.. sizinde fikirlerinizi merak ettiğim için bu başlığı açtım,saçmaysa affola.. ayrıca başta kadir abi ve diğer site sakinlerinden allah razı olsun bilgi sahibi olmamda yardımcı oldukları için..
Faydali yazilari ve gercekten tedavisini dogru bir sekilde yapan ve iyilesen yada fayda gören kisileri okursaniz psikolojiniz düzelir.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

kadir yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:Merhabalar bu siteyi çok geç keşfettim iyi ki de keşfetmişim çok değerli bilgiler var. Ama şöyle sıkıntı var ağrım sızım az olsa dahi buraya girmekten kendimi alıkoyamıyorum bağımlılık yaptı sanki :) ve buranın yararı olduğu kadar zararıda olduğunu düşünüyorum. Fazla okuyunca kendimi çıkmazda hissediyorum karamsarlık çöküyor üstüme.. sizinde fikirlerinizi merak ettiğim için bu başlığı açtım,saçmaysa affola.. ayrıca başta kadir abi ve diğer site sakinlerinden allah razı olsun bilgi sahibi olmamda yardımcı oldukları için..
Faydali yazilari ve gercekten tedavisini dogru bir sekilde yapan ve iyilesen yada fayda gören kisileri okursaniz psikolojiniz düzelir.
Geçen bi makalede okudum psikolojik destek iyileşmede yardımcı oluyor diye hiç alan oldu mu?
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:
asosyal yazdı:
kadir yazdı: Faydali yazilari ve gercekten tedavisini dogru bir sekilde yapan ve iyilesen yada fayda gören kisileri okursaniz psikolojiniz düzelir.
Geçen bi makalede okudum psikolojik destek iyileşmede yardımcı oluyor diye hiç alan oldu mu?
Kardesim sen 12 yillik tecrubeli birisin sende bunu yazarsan vah halimize yardımcı oluyor tabiki bu forumda atarax ile iyilesen serdar eski uye lustral vs lyrica gibi ilaclardan fayda gorenler mast hücreyi baskilayip sende yillardir cekiyorsun hayat kaliten artar ömur boyu igne tablet kullanamayız alternatiflere acik olmak lazim malesef
Sen iyileşemedin mi hala veda etmiştin foruma en son nüks mü yaşadın
efsane2036

Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Pro2020 yazdı:
Kardesim sen 12 yillik tecrubeli birisin sende bunu yazarsan vah halimize yardımcı oluyor tabiki bu forumda atarax ile iyilesen serdar eski uye lustral vs lyrica gibi ilaclardan fayda gorenler mast hücreyi baskilayip sende yillardir cekiyorsun hayat kaliten artar ömur boyu igne tablet kullanamayız alternatiflere acik olmak lazim malesef
Sen iyileşemedin mi hala veda etmiştin foruma en son nüks mü yaşadın
İyiyim ama tekrar olacak gibi bir his var kipirdanmalar oluyor kontrole gittim 3 4 lokosit aklım surekli orada oldugu icin sıkıntı panik durumu var
Hepimizde aynı durum var bakteri ürüyor süreklı bende staplar yer degıstırıyor kendı halınde her zaman epidermis ürerdi şimdide hominis ve hemautus üremeye başladı
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

efsane2036 yazdı:
Pro2020 yazdı:
efsane2036 yazdı: Sen iyileşemedin mi hala veda etmiştin foruma en son nüks mü yaşadın
İyiyim ama tekrar olacak gibi bir his var kipirdanmalar oluyor kontrole gittim 3 4 lokosit aklım surekli orada oldugu icin sıkıntı panik durumu var
Hepimizde aynı durum var bakteri ürüyor süreklı bende staplar yer degıstırıyor kendı halınde her zaman epidermis ürerdi şimdide hominis ve hemautus üremeye başladı
Ayni bakteriyi 2 yada 3 kere benzer antibiogramlarla yakalarsan anlamli yoksa muhtemelen bulastir. Ayrica PCR da 2-3 kez ver hepsinde staph grubu cikiyorsa o zamanda kulturler anlamli olabilir. Bende 4-5 kez verdim 3 kez epidermis uredi bir kez hominis. Ama hangi doktora sorsam sallamiyor .. uroplazma/ mikoplazmadandir diyor. gecen yuzde 95 im yazmistin sen yanlis hatirlamiyorsam. Bence onu ben gibi yakalayamayanlari dusunup haline sukret kafani biraz forumdan uzaklastir oluruna birak . Prostat kendini toparlicaktir .
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Sunu da soyliyim kultur pesinde kosup iyilesende cok az . Tamamen sans isi bence. Kimi 1 ay antibiyotik ile iyilesiyor kimi 6 ay icse olmuyor . Zaten lokosit artmiorsa bakteri olmustur demektir prostatta kendini toplayacaktir. Olmediyse zaten 2-3 ay sonra yine artiyor en gec ondan sonrasi yas iste ..
efsane2036

Se38 yazdı:Sunu da soyliyim kultur pesinde kosup iyilesende cok az . Tamamen sans isi bence. Kimi 1 ay antibiyotik ile iyilesiyor kimi 6 ay icse olmuyor . Zaten lokosit artmiorsa bakteri olmustur demektir prostatta kendini toplayacaktir. Olmediyse zaten 2-3 ay sonra yine artiyor en gec ondan sonrasi yas iste ..
Aynen yuzde 95 lerdeyım penıs yanması yok gıbı artık hafif septomlar yasıyorum benım spermde sarı parçalar var ona canım cok sıkılıyor semende üreme olmuyor lökösiti 2-3 indirdim ama ara ara çoğalıyot lökösit çoğu doktor sallamıyor stap gruplarını bugun netten bi dokyora yazdım bu mikroplar eşe bulasır dedı modum düştü yine kendımı ıyı hisedıyorum ama bakyerı ürüyor canım sıkılmaması imkansız yakında düğün var
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

efsane2036 yazdı:
Se38 yazdı:Sunu da soyliyim kultur pesinde kosup iyilesende cok az . Tamamen sans isi bence. Kimi 1 ay antibiyotik ile iyilesiyor kimi 6 ay icse olmuyor . Zaten lokosit artmiorsa bakteri olmustur demektir prostatta kendini toplayacaktir. Olmediyse zaten 2-3 ay sonra yine artiyor en gec ondan sonrasi yas iste ..
Aynen yuzde 95 lerdeyım penıs yanması yok gıbı artık hafif septomlar yasıyorum benım spermde sarı parçalar var ona canım cok sıkılıyor semende üreme olmuyor lökösiti 2-3 indirdim ama ara ara çoğalıyot lökösit çoğu doktor sallamıyor stap gruplarını bugun netten bi dokyora yazdım bu mikroplar eşe bulasır dedı modum düştü yine kendımı ıyı hisedıyorum ama bakyerı ürüyor canım sıkılmaması imkansız yakında düğün var
CYBH harici mikroplar ese bulasmaz tabiki bunu doktor daha iyi bilir benim gorusum. Bu sitede ben dahil binlerce evli insan var o zaman herkesin esi hasta olurdu . Kafana takma bu konuyu kesinlikle
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Se38 yazdı:
efsane2036 yazdı:
CYBH harici mikroplar ese bulasmaz tabiki bunu doktor daha iyi bilir benim gorusum. Bu sitede ben dahil binlerce evli insan var o zaman herkesin esi hasta olurdu . Kafana takma bu konuyu kesinlikle
kısacası detaylı güvenilir bir pcr testinde bakteri üremiyor ise bulaş olmaz. bakteri cinsel temas ve sıvı hattında değil prostatta ve meni idrar kanallarına gelmiyor demek oluyor. ama gelmeyeceğide kesin anlamını taşımıyor. bana bir çok doktor sen sürekli ver er yada geç çıkar biz 6 7. de cıkan çok gördük demişti.