antibiyotik güneşlenme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fatih89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

antibiyotik güneşlenme

Mesaj gönderen fatih89 »

s.a bugun denize gittim ve antibiyotik kullanirken cilt baya hassaslasiyormus bilmedigim icin allahtan guneste fazla kalmadim ama cok pis yandim ilk defa boyle oldum ates atiyordu vucudum resmen islak soguk kompres yaptim hep omuzlarima tshortu islatip giydim ustumde kurudu resmen 15 dakkada cipro ve tetradox kullaniyorum megersem antibiyotik cildi baya hassas yapiyormus bunuda ogrenmis olduk kullandigim ilaclar icin probiyotik aldim yeri gelmisken sorayim probest digestive gunde bir tane iş gorurmu acaba yada sizin tavsiyeniz varmi
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: antibiyotik güneşlenme

Mesaj gönderen Kainatos »

Valla usta dedigim yanlis anlasilmasinda bu kafar detay dusunursek siyiririz iyice ya.Yani dikkat etmek lazim tabikide ama bu is guneslenmekten bile sakinma boyutuna geliyosa vay halimize.
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Olayların yan etkisinde yazar zaten hocam hatta iğne vurulup çık bi güneşe
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

cipro çok tehlikelidir. bir gün acile gidip cipro'nun yan etkisinden bugün kaç kişi geldi diye sorarsanız sayısını hatırlamadıklarını söylerler. bir gün öyle bir şey başıma gelmişti çünkü. cipro'nun yan etkisini yaşadığım gün uzun süre güneş altında kalmıştım. o günün akşamı acile gitmek zorunda kaldım. o gün nasıl ölmedim şaşırıyorum. aşırı terleme yapmıştı. uzun süre ayağa kalkamamıştım.
Se38
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Se38 »

Tetradox yani doksiklisin kullaniminda asiri gunes hassasiyati olmasi yan etkilerinde var. Kullanirken gunese cikilmamasi gerektigi prospektusunde bile yazar. Ciprodan alakasiz olarak tetradox yuzunden olmus.