Prostat masajı vs değerlendirme

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostat masajı vs değerlendirme

Mesaj gönderen Followme »

Prostatın yerini öğrendik, nasıl yapıldığı ile birkaç bilgi sahibi olduk yalnız bir türlü sıvı getirmeyi başaramadım çok bastırmıyorum hafif bastırıp aşağı doğru çekiyorum sonra köşelerdende aynı şekilde ama sıvı gelmiyor
Gelmediği gibi masajdan 1 gün sonra penisteki yanma artıyor ve perinede de yanma başlıyor.

Masaj yapıpta sıvı çıkaramamak prostata zarar verirmi
Yaptıpım masajda sıvı çıkmasa bile orayı uyarmam kanlanması için yeterli olurmu kan akışı için?
Nasıl bir yol izleyebiliriz.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostat masajı vs değerlendirme

Mesaj gönderen kadir »

Followme yazdı:Prostatın yerini öğrendik, nasıl yapıldığı ile birkaç bilgi sahibi olduk yalnız bir türlü sıvı getirmeyi başaramadım çok bastırmıyorum hafif bastırıp aşağı doğru çekiyorum sonra köşelerdende aynı şekilde ama sıvı gelmiyor
Gelmediği gibi masajdan 1 gün sonra penisteki yanma artıyor ve perinede de yanma başlıyor.

Yaptıpım masajda sıvı çıkmasa bile orayı uyarmam kanlanması için yeterli olurmu kan akışı için?
Forumda titresimli masaj aleti ile sivi getiren arkadaslar var. Onlardan alet hakkinda bilgi alabilirsin.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Çok zor onu kullanmak. Ben şahsen beceremedim. Her seferinde rektumdan dışkı geldi.
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kainatos »

Followme yazdı:Prostatın yerini öğrendik, nasıl yapıldığı ile birkaç bilgi sahibi olduk yalnız bir türlü sıvı getirmeyi başaramadım çok bastırmıyorum hafif bastırıp aşağı doğru çekiyorum sonra köşelerdende aynı şekilde ama sıvı gelmiyor

Valla ben aletsiz yapiyorum ,eger 3 4 gun bosalmadiysam 1-2 damla falan geliyor sivi.Bosalma sikligina gore degisiyor.Ama sivi gelmese bile cok sert davranmadan hafif prostati ezmenin zararli olcagini dusunmuyorum.Zorlamamak ve abartmamak kaydiyla.