ALİ HATAY

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ahmet24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

ALİ HATAY

Mesaj gönderen ahmet24 »

Arkadaşlar merhaba, Konya'da Ali Hatay isminde bir ürolog var. Ben bu doktoru internet sitesi vasıtasıyla tanıdım. sağolsun sorulan sorular hemen cevap veriyor. benim soruma ise;
" Lokositin düşmesi bir mana ifade etmez. Çünkü mikrop daha önce prostat dokusunu bozmuştur.
Ben Pİ de antibiyotik kullanmayı tavsiye etmiyorum. Ancak koruyucu olarak kullanılabilir. Çünkü prostatta mikrop olmaz. " şeklinde cevap vermiş. ben zafer hocaya tedavi oluyorum ve anladığım kadarıyla hocanın amacı, lökositi düşürmek ve stabil hale getirmek. Sizler bununla ilgili ne düşünüyorsunuz
hasancrk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: ALİ HATAY

Mesaj gönderen hasancrk »

Abicim merhabalar bende antalyada yasıyorum burada iyi bir doktor bulamadım ve ıstanbula gıtmek ıstıyorum zafer hocaya fakat tedavı surecı nasıl ıslıyor sureklı muayene ıcın gıtmek gerekıyormu doktorun yanına bana bıraz bılgı verırmısın ıstanbula gıdersem orada kalmam gerekecekmı yani?
Hk12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hk12 »

ahmet24 yazdı:Arkadaşlar merhaba, Konya'da Ali Hatay isminde bir ürolog var. Ben bu doktoru internet sitesi vasıtasıyla tanıdım. sağolsun sorulan sorular hemen cevap veriyor. benim soruma ise;
" Lokositin düşmesi bir mana ifade etmez. Çünkü mikrop daha önce prostat dokusunu bozmuştur.
Ben Pİ de antibiyotik kullanmayı tavsiye etmiyorum. Ancak koruyucu olarak kullanılabilir. Çünkü prostatta mikrop olmaz. " şeklinde cevap vermiş. ben zafer hocaya tedavi oluyorum ve anladığım kadarıyla hocanın amacı, lökositi düşürmek ve stabil hale getirmek. Sizler bununla ilgili ne düşünüyorsunuz
Ee napacakmısız yani çözüm önerisi varmı
ironman3333
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ironman3333 »

Lokositin dusmesi bi mana ifade etmez diye biseye ben inanmiyorum. Ali hocanin dedigi bakteriyel olmayan prostatit icin gecerli olabilir.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

ahmet24 yazdı:Arkadaşlar merhaba, Konya'da Ali Hatay isminde bir ürolog var. Ben bu doktoru internet sitesi vasıtasıyla tanıdım. sağolsun sorulan sorular hemen cevap veriyor. benim soruma ise;
Katılıyorum Ahmet Hatay gercekten iyi bir hocadır zamanında bende cok soru sormustum hepsini cevapladı bende Ahmet Hatay hocamız gıbı dusunuyorum lokosit degıl agrıyı yapan ordakı hasar hasar ıyılesırse agrıda hafifliyor tamamen bitmiyor ama %85felan bitiyor ben atlatıp suan yeniden ceken bir arkadasınız olarak boyle dusunuyorum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ali Hatay önce" lokositin dusmesi bir mana ifade etmez çünkü mikrop prostat dokusunu bozmuştur "demiş...sonrada "antibiyotik kullanmayi tavsiye etmiyorum cünku prostatta mikrop olmaz" demiş. Burada kendi söyledikleriyle çelişmiş. Hocaya selam söyleyin bakteriyel prostatitte prostatta mikroplar vardir ve davul zurna ile halay bile cekiyolar. Lokositin düsmeside çok mana ifade eder. Burada bir cok lokositi dogru takib edip kendisine fayda eden antibiyotigi kullanan iyileşen kisiler var. Ne olucak peki? Ozaman gonokokal prostatiti antibiyotik kullanmadan tedavi etsinde bizde gorelim. Ne kullanacak merak ediyorum dogrusu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Sevgili kardesim, oral tablet demek bir ilacin tablet seklindeki ağiz yoluyla alınanı demektir. Bu antibiyotik olur, vitamin olur v.s v.s. fark etmez. Yanlış anlatım söz konusu burada. Neyse konuyu kapatalim önemli degil.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakin sevgili kardesim oral yolla alinan antibiyotik prostatit icin tedavi edicidir bazi patojenlerde ama yetersizdir, bunu İM ve IV ile yani kalcadan veya damardan enjeksiyon ile desteklemek gerekir. Prostatik enjeksiyonun kimseye faydasi olmadigini bu forumda prostat ici enjeksiyon yapan kisiler bende dahil yazdik. Hatta zarar verdiginide cok yazdik. Lütfen okumadiysaniz okuyunuz ve bilgi sahibi olunuz. Arama bölümüne prostatik enjeksiyon diye yazarsaniz guzel bilgiler bulursunuz. Bu forum gercekten cok degerli bir bilgi bankasidir.
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Slm herkese bırakın ali hatayı siz kadir abi gibi herderdinize deva olan bunu bizler gibi yaşayan insanların yolundan gidin iyi akşam lar adam kendince makale olusürmüş onu söyleyip duruyor kaç kişi yi iyilestirmis söylesinde bizde bilelim
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

Bırakın ali hocayı gittim ona konyadaydı bişe anlayan biri degil prostatit hakkında deneyimsiz burda kendisiylede tartışmıştım. Beni cagırdı bişey yapamadı parama yazık oldu.internet doktorlugu yapsın iyi ettigi hasta bile cıkmaz
Allah büyük :roll:
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:
Ali Hatay önce" lokositin dusmesi bir mana ifade etmez çünkü mikrop prostat dokusunu bozmuştur "demiş...sonrada "antibiyotik kullanmayi tavsiye etmiyorum cünku prostatta mikrop olmaz" demiş. Burada kendi söyledikleriyle çelişmiş. Hocaya selam söyleyin bakteriyel prostatitte prostatta mikroplar vardir ve davul zurna ile halay bile cekiyolar. Lokositin düsmeside çok mana ifade eder. Burada bir cok lokositi dogru takib edip kendisine fayda eden antibiyotigi kullanan iyileşen kisiler var. Ne olucak peki? Ozaman gonokokal prostatiti antibiyotik kullanmadan tedavi etsinde bizde gorelim. Ne kullanacak merak ediyorum dogrusu.
Abi ben Ali hatayla yüzyüze görüştüm bana lokositi düşürmekte fayda var dedi mümkünse lokositini sıfırla dedi ve günümüz antibiyotik lerin çok eski antibiyotik olduğunu söyledi bunlar 20 senelik antibiyotik ler dedi ve kendine dikkat et dedi genel kurallar işte beni tedavi et dedim edemem dedi çünkü aletim edavatım labaratuvar yok dedi yani beni tedaviye kabul etmedi hastaneye yönlendirdi. Bu hoca emekli olmuş eski üroloji uzmanı durum bu beni Zafer hocada kalmanda fayda var dedi lökosit kontrollü tedavi önerdi bence haklı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder