Lokositi stabil tutmak

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Lokositi stabil tutmak

Mesaj gönderen efsane2036 »

Lökösit düşer düşmez ben rahatlamaya başladım
cihanovel
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen cihanovel »

6 ay
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

cucu3636 yazdı:
hayat444 yazdı:Arkadaşlar lokositi stabil.tutup rahatlayan kimler var ve stabil tuttuğu süre içinde kacc ayda duzeldiniz
2,5 senedir lokositim stabil hala bok gibiyim.
Herkezde aynı etkıyı uaratnıyor ne yazıkkı cüneyt kültür yaptırdın mı üreyen bakteri var mı ?
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

cucu3636 yazdı:
hayat444 yazdı:Arkadaşlar lokositi stabil.tutup rahatlayan kimler var ve stabil tuttuğu süre içinde kacc ayda duzeldiniz
Aslında bu yorumun herhangi birine herhangi bir şekilde faydası olmaz zararı olur. Bence bu tarz yorumlar yazılmamalı, gizli tutulmalıdır.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

Yedek yazdı:
cucu3636 yazdı:
Aslında bu yorumun herhangi birine herhangi bir şekilde faydası olmaz zararı olur. Bence bu tarz yorumlar yazılmamalı, gizli tutulmalıdır.
e adam bunu gizli tutarsa kendi derdine nasıl derman bulacak. bu kadar hassas olmayın o zaman 500 kutu ilac yutan adamlar da yazmasın benimde umudum kırılıyor ben daha 35 kutudayım diyorum 200 e çok var düzelemem. bu hastalık nasıl bişeyse ya hastalıga sahiplerin genel başka sorunları var yada diğerini demeye gerek yok. bence bu hastalık bizim gibi tuhaf adamları seçiyor. ben çok tuhafımdır mesala.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

cucu3636 yazdı:
efsane2036 yazdı:
cucu3636 yazdı:
Herkezde aynı etkıyı uaratnıyor ne yazıkkı cüneyt kültür yaptırdın mı üreyen bakteri var mı ?
Valla efsane kardeşim kültür tahlillermi paylaşabilirşm isterseniz belki inanmayan vardır ama inanmayan varsa beni Çevre hastanesi halil ibrahim hocaya sorabilirler İsmim Cüneyt, he çok isteyen varsa Muhsin Balaban ve Zafer oymanada sorabilir. Ben her boku denedim kardeşim 5 ay aralıksız targocid kullandım onunla beraber rifampisin,genta,avelox,amikozit,tavanic ve şu anda aklıma gelmeyen ilaçlar bu arada bu ilaçlar bende bir kere üreme oldu o bakteriye duyarlı olduğu için kullandım. Ama hala bok gibiyim, haftada 2 gün prostat masajı yaptırıyorum. Kimse yanlış anlamasın ben bu hastalıkta düzelme olmaz demiyorum sadece ben düzelemiyorum şu anda da Rektal ozon, üretral ozon ve glutatyon deniyorum, o bitince nöralterapi alacağım oda olmazsa enjeksiyon yaptıracağım son çare he oda olmazsa diye soracak olursan :) sonrası karanlık...
Anlatamazsın... Boşver.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Gökhan yine biliyor bizim hikayeleri ya. Bende de durmadı enfeksiyon. Lökosite baktırsam yine 1-2 çıkar. Ben de kazıtmayı deneyeceğim, enjeksiyondan sonuç alabileceğimi düşünmüyorum. Kal sağlıcakla Cüneyit. Umarım iyi olursun, kader arkadaşım.