PROSTAT ENJEKSİYONUNDAN %100 İYİ OLAN VARMI ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

PROSTAT ENJEKSİYONUNDAN %100 İYİ OLAN VARMI ?

Mesaj gönderen kadir »

Prostat enjeksiyonundan %100 iyi olan varsa buraya lütfen yazsınlar arkadaslar.
Bana iyi gelmedi antibiyotikle iyi olmusken birde prostatik enjeksiyon yaptirayim dedim yıllar önce ismi lazim degil bir dra. Yaptirmaz olaydim. İnanin eskisinden kötü oldum prostatta inanilmaz agrilar batmalar idrar zorlugu gibi hic olmayan semptomlar basgostermisti. Sonra yine eski tedavime dönerek iyilesme saglamistim. Ve bu olayi forumda birkac kere paylastim.
Ve yine forumdan bir kac kisiyle gorusmelerimde, enjeksiyon yaptiranlar sonucun husran oldugunu ve kanama dahil birkac semtom yasadiklarini ve bu semptomlarin devam ettiginden bahsetmislerdi.
Keske care olsaydida hastalar iyilesseydi. Iyilesenler hep intramuskuler enjeksiyondan yani kalcadan igne ile iyilestiler cogunlukla. Prostat içi enjeksiyondan iyilesen varsa bu baslik altina yazabilir. İyilesmeyenler varsa onlarda yazabilir.
Ahmet745
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: PROSTAT ENJEKSİYONUNDAN %100 İYİ OLAN VARMI ?

Mesaj gönderen Ahmet745 »

Abi kalçadan mi damardan mi antibiyotik iyi gelir doktor bana damardan yazdı hiç fayda etmedi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahmet745 yazdı:Abi kalçadan mi damardan mi antibiyotik iyi gelir doktor bana damardan yazdı hiç fayda etmedi
Kalcadan yapilmasi daha uygun mantiken prostata daha yakin oldugu icin. Ilac daha iyi nüfuz edebilir. Ama onemli olan patojen duyarlı antibiyotigi kullanmaktir.
Ahmet745

Kadir abi bana novosef 1 gr İV kutusu vermiş hemşire bunu kalçadan desem yaparmi reçetede damardan vermiş doktor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahmet745 yazdı:Kadir abi bana novosef 1 gr İV kutusu vermiş hemşire bunu kalçadan desem yaparmi reçetede damardan vermiş doktor
Kac adet vermis kardesim damardan novasefi
Ahmet745

6 adet verdi abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahmet745 yazdı:6 adet verdi abi
Kardesim damardan verdiyse kullan onlari sen. Sorun olmaz.
Ali1453
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Ali1453 »

Yüzde yüz kötü olan ve faydasını göremiyen var hemde hiç ....Faydasını göremeyenlerden biride benim bu yazıyı buğün 3 başlık altında yazdımki kimseye zarar gelmesin diye
millexplorer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2005

Mesaj gönderen millexplorer »

Sosyal medyada bulunan reklamlara inanarak ( Malum İst. - Aksaray'da bulunan şahsa ) bende 5 kez prostat içine ne olduğu belirsiz iğneden yaptırdım. İyileşeyim derken daha da kötü oldum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, en doğru tedavi bana göre prostat sıvısından lökosit ölçümü yaparak Oral ilaç + IM/IV enjeksiyon ile tedavi programı belirlemektir.
Prostaq
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen Prostaq »

Konuya açıklık getirmek için yazıyorum kadir abinin dediği kalçadan değil
Yeni üyeler bilmeyebilir
Burda 2 3 yıl önce turbokenan nick'li biri vardı
onun tedavisi ve kendisinin böyle iyileştiğini iddia ediyordu
Penis ucundan çörek otu yağı enjekte ediyordu ve ilk zamanlar ağrı olacak diyordu sonra 6 ay sonra bu hastalığın komple biteceğini iddia ediyordu ...
Şimdi devam edebilirsiniz iyi forumlar :)
Prostatozurlu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Prostatozurlu »

millexplorer yazdı:Sosyal medyada bulunan reklamlara inanarak ( Malum İst. - Aksaray'da bulunan şahsa ) bende 5 kez prostat içine ne olduğu belirsiz iğneden yaptırdım. İyileşeyim derken daha da kötü oldum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, en doğru tedavi bana göre prostat sıvısından lökosit ölçümü yaparak Oral ilaç + IM/IV enjeksiyon ile tedavi programı belirlemektir.
Bu forumu bulmadan önce internetteki reklamlara dayanarak solugu Aksarayda aldım.klinigi ararken anladım zaten batakanenin içinde bir yer. 2 sene önce benden 500 liralık pcr için 1400 lira aldı + 200 lira muayene ücreti fatura istedim mail adresinize gönderelim dediler hala gönderecekler. Hiç güvenemedim döndüm geldim oranın klinikle uzaktan yakından alakası yok.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ogz89 »

kadir yazdı:Prostat enjeksiyonundan %100 iyi olan varsa buraya lütfen yazsınlar arkadaslar.
Bana iyi gelmedi antibiyotikle iyi olmusken birde prostatik enjeksiyon yaptirayim dedim yıllar önce ismi lazim degil bir dra. Yaptirmaz olaydim. İnanin eskisinden kötü oldum prostatta inanilmaz agrilar batmalar idrar zorlugu gibi hic olmayan semptomlar basgostermisti. Sonra yine eski tedavime dönerek iyilesme saglamistim. Ve bu olayi forumda birkac kere paylastim.
Ve yine forumdan bir kac kisiyle gorusmelerimde, enjeksiyon yaptiranlar sonucun husran oldugunu ve kanama dahil birkac semtom yasadiklarini ve bu semptomlarin devam ettiginden bahsetmislerdi.
Keske care olsaydida hastalar iyilesseydi. Iyilesenler hep intramuskuler enjeksiyondan yani kalcadan igne ile iyilestiler cogunlukla. Prostat içi enjeksiyondan iyilesen varsa bu baslik altina yazabilir. İyilesmeyenler varsa onlarda yazabilir.
Abi yok o deli saçması tedaviden iğleşilmez ya çılgınlık vahşi bir işlem allah yaptırana yardım etsin