Hastalığın başında tavsiyeler

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
lamonica

Hastalığın başında tavsiyeler

Mesaj gönderen lamonica »

Merhabalar bugün izak hocayla görüstüm prostatta iltihap oldugunu söyledi varikosel iyi bir durumda mudahele gerektirmiyor dedi floxilevo verdi nexatin ve promaxla birlikte 15 gün kullanacağım. Lökosit yok ama idrarda cok az bir kan var bişeylere rastlanmadı dedi ama duyamadım tam pelvik kasların hassasiyetinden böyle bir sey oldugunu söyledi bana akut muyum diye sordugumda akuttan bir onceki evrenın adını söyledi sub evre çok daha başı oldugundan sitede dönen tavsiyelerde bulundu banada. Aslında biliyordum ama yinede moralim bozuldu. Ne yapmalıyım tavsiyelere önerilere açığım teşekkürler.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Hastalığın başında tavsiyeler

Mesaj gönderen efsane2036 »

Rahatsızlık ne zaman başladı
lamonica

efsane2036 yazdı:Rahatsızlık ne zaman başladı
şikayetler başlayalı 1 ay oldu
lamonica

efsane2036 yazdı:Rahatsızlık ne zaman başladı
1 ay hocam
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Saglam tedavı al kurtar kendını yoksa çok çekersın
lamonica

efsane2036 yazdı:Saglam tedavı al kurtar kendını yoksa çok çekersın
öyle yapıcam hocam alıyorum
Kainatos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kainatos »

lamonica yazdı:Merhabalar bugün izak hocayla görüstüm prostatta iltihap oldugunu söyledi varikosel iyi bir durumda mudahele gerektirmiyor dedi floxilevo verdi nexatin ve promaxla birlikte 15 gün kullanacağım. Lökosit yok ama idrarda cok az bir kan var bişeylere rastlanmadı dedi ama duyamadım tam pelvik kasların hassasiyetinden böyle bir sey oldugunu söyledi bana akut muyum diye sordugumda akuttan bir onceki evrenın adını söyledi sub evre çok daha başı oldugundan sitede dönen tavsiyelerde bulundu banada. Aslında biliyordum ama yinede moralim bozuldu. Ne yapmalıyım tavsiyelere önerilere açığım teşekkürler.
Selam bahsettiginiz gibi sub evre nedir acaba ilk defa gordum merak ettim agrilariniz idrar durumunuz cinsel durumunuz nasil suanda acaba ? Ve bundan sonraki evreler onlenebilir durumda midir?Pelvik kaslarla ilgili bir egzersiz vs tavsiyesinde bulunuldu mu acaba?
lamonica

Kainatos yazdı:
lamonica yazdı:Merhabalar bugün izak hocayla görüstüm prostatta iltihap oldugunu söyledi varikosel iyi bir durumda mudahele gerektirmiyor dedi floxilevo verdi nexatin ve promaxla birlikte 15 gün kullanacağım. Lökosit yok ama idrarda cok az bir kan var bişeylere rastlanmadı dedi ama duyamadım tam pelvik kasların hassasiyetinden böyle bir sey oldugunu söyledi bana akut muyum diye sordugumda akuttan bir onceki evrenın adını söyledi sub evre çok daha başı oldugundan sitede dönen tavsiyelerde bulundu banada. Aslında biliyordum ama yinede moralim bozuldu. Ne yapmalıyım tavsiyelere önerilere açığım teşekkürler.
Selam bahsettiginiz gibi sub evre nedir acaba ilk defa gordum merak ettim agrilariniz idrar durumunuz cinsel durumunuz nasil suanda acaba ? Ve bundan sonraki evreler onlenebilir durumda midir?Pelvik kaslarla ilgili bir egzersiz vs tavsiyesinde bulunuldu mu acaba?
Kelimenin dogrulugundan emin degilim ama akut öncesi oldugumu belirtti doktorum önüne geçilmezse akuta geçiyor. Sadece makatımda hafif kaşıntı idrar baslangıcında az yanma var. Pelvik kaslarımla alakalı oldugu icin benim durumum pelvik kas egzersizleri önerdi
Levotiron
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Levotiron »

Subakut tur muhtemelen.Akut ile kronik arasında.Umarım krınik olmadan kurtarırsın
lamonica

Levotiron yazdı:Subakut tur muhtemelen.Akut ile kronik arasında.Umarım krınik olmadan kurtarırsın
sub akutun erken dönem oldugu icin akutun öncesi dedi hoca ama ?