Prostat masaji ve ereksiyona olumlu etkisi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Prostat masaji ve ereksiyona olumlu etkisi.

Mesaj gönderen kadir »

Prostata yapilan masaj sonrasi ereksiyon daha iyi olacaktir. Çünkü prostat icinde asini ( acini) denilen kanallar var. Bunlar masaj etkisi ile acildigi icin prostat daha iyi görevini yapar ve calişir. Ereksiyon sorunu yaşayanlar self masaj yapabilirler.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostat masaji ve ereksiyona olumlu etkisi.

Mesaj gönderen efsane2036 »

Kadir abi bende kendım yapmaya calısıyorum sıvı getırtenıyorum ama orayı kurcalıyorum bu sekıldede olumlu sonuc alabılırmıyım özellıkle antı kullanırken prostat masajı gunluk ve sıcak su oturması yapıyorum benım spermdekı sarı parçalar bu sekılde yapınca ciddi oranda azalıyor ve herhun boşalmam şartıyla ama ne hıkmetse sonrada 1 hafta boşalmayınca eskı halıne gerı dönüyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

efsane2036 yazdı:Kadir abi bende kendım yapmaya calısıyorum sıvı getırtenıyorum ama orayı kurcalıyorum bu sekıldede olumlu sonuc alabılırmıyım özellıkle antı kullanırken prostat masajı gunluk ve sıcak su oturması yapıyorum benım spermdekı sarı parçalar bu sekılde yapınca ciddi oranda azalıyor ve herhun boşalmam şartıyla ama ne hıkmetse sonrada 1 hafta boşalmayınca eskı halıne gerı dönüyor
Bazi arkadaslar ince titresimli masaj.aleti almislar. Olumlu sonuc aliyorlar. Prostat glandinin icindeki asini kanallarinin acilması lazimki prostat işlevini yapsin.Hergun bosalmak zarar verir. Iyilesemezsiniz.Masturbasyon baska birsey, prostat masaji baska birsey. Uygun antibiyotik tedavisi ile beraber masaj yapilmali. Tıkanan kanallar acilmali.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

kadir yazdı:
efsane2036 yazdı:Kadir abi bende kendım yapmaya calısıyorum sıvı getırtenıyorum ama orayı kurcalıyorum bu sekıldede olumlu sonuc alabılırmıyım özellıkle antı kullanırken prostat masajı gunluk ve sıcak su oturması yapıyorum benım spermdekı sarı parçalar bu sekılde yapınca ciddi oranda azalıyor ve herhun boşalmam şartıyla ama ne hıkmetse sonrada 1 hafta boşalmayınca eskı halıne gerı dönüyor
Bazi arkadaslar ince titresimli masaj.aleti almislar. Olumlu sonuc aliyorlar. Prostat glandinin icindeki asini kanallarinin acilması lazimki prostat işlevini yapsin.Hergun bosalmak zarar verir. Iyilesemezsiniz.Masturbasyon baska birsey, prostat masaji baska birsey. Uygun antibiyotik tedavisi ile beraber masaj yapilmali. Tıkanan kanallar acilmali.
Abi onun için çok ince almak lazım. Var mıdır o ürünün örneğinden? Bizimle de paylaşabilir misin? Ben aldım, kalın çıktı, ben de sıvı getirtemiyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Forumda ince cihaz alan arkadaslar var, yaziyi okuyanlar cvp vericeklerdir mutlaka.
Targocid

kadir yazdı:Forumda ince cihaz alan arkadaslar var, yaziyi okuyanlar cvp vericeklerdir mutlaka.
Ben bugün seks shopları gezeceğim. Birazdan çıkacağım.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

kadir yazdı:
Benim en buyuk sıkıntım seminel veZiküllerdeki iltihap spermdeki parçalar boşalarak gidecegını düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum acaba
Targocid

Ben buldum biraz daha incesini. Bu da kalın gelirse, biraz daha gezeceğim.
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen clark »

Targocid yazdı:Ben buldum biraz daha incesini. Bu da kalın gelirse, biraz daha gezeceğim.
Ben de sex shoptan aldım ama prostat masajı için özel değildi, normal vibratör gördüğüm en ince olanını aldım, yine de internette gördüğüm prostat için olanlardan oldukça kalın ama her defasında sıvı çıkıyor o yönden iyi.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

clark yazdı:
Targocid yazdı:Ben buldum biraz daha incesini. Bu da kalın gelirse, biraz daha gezeceğim.
Ben de sex shoptan aldım ama prostat masajı için özel değildi, normal vibratör gördüğüm en ince olanını aldım, yine de internette gördüğüm prostat için olanlardan oldukça kalın ama her defasında sıvı çıkıyor o yönden iyi.
Masajın öncesi ve sonrası fark nedir peki yararı oluyor mu hissedilir bir şekilde
clark

Mesaj gönderen clark »

Evet öyle bir durum da var yani masaj öncesi ve sonrası pek bir fark görmedim diyebilirm, ama daha uzun süreli kullanımdan sonra belki birşeyler olur yani inşallah.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

clark yazdı:Evet öyle bir durum da var yani masaj öncesi ve sonrası pek bir fark görmedim diyebilirm, ama daha uzun süreli kullanımdan sonra belki birşeyler olur yani inşallah.
Hocam ben masajın daha çok ereksiyon dA etkili oldupunu düşünüyorum acaba ereksiyonla alakalı bi şikayetiniz var mı varsa masajdan spnra ereksiyon nasıl oluyor
Targocid

efervesan yazdı:
clark yazdı:
Masajın öncesi ve sonrası fark nedir peki yararı oluyor mu hissedilir bir şekilde
Kalınlar sıkıntı. Efervesan ne kadar da olsa doktorun yaptığı gibi olmaz herhalde abi.
clark

Mesaj gönderen clark »

efervesan yazdı:
clark yazdı:Evet öyle bir durum da var yani masaj öncesi ve sonrası pek bir fark görmedim diyebilirm, ama daha uzun süreli kullanımdan sonra belki birşeyler olur yani inşallah.
Hocam ben masajın daha çok ereksiyon dA etkili oldupunu düşünüyorum acaba ereksiyonla alakalı bi şikayetiniz var mı varsa masajdan spnra ereksiyon nasıl oluyor
Bende ereksiyon sorunu hiç olmadı zaten o yüzden bir şey diyemem :roll: