İNVANZ

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İNVANZ

Mesaj gönderen mertefe »

Bugün 160. Serumu da yedim tabi bunların yanında sabah akşam aldığım monodox larda var. Bugün itibariyle hastanede bir buçuk ayimi tamamladım. Normalde 5 gün önce cikacaktim hastaneden ama bu hiperbarik (oksijen tedavisi) muhabbetinden dolayı gunde 4 serumla beraber hiperbarik alıyorum. Bunaldim arkadaşlar hastanede yatmak hakikaten mesele. Bi de bu hiperbarige girmekte mesele. Kısaca açıklim. Hiperbarige genelde şeker hastalığından dolayı kapanmayan yaraları olanlar soba ve gaz zehirlenmesi vs. Yaşayanlar girer. Oda şeklindeki bir basınç odasına giriyoruz tek tip kiyafet giyiyoruz maskeleri takıp 2 bucuk saat boyunca kipirdamadan saf oksijen soluyoruz . Ki bu benim psikolojimi acayip bozuyor canımı da çok sıkıyor. Zaten hastaların hepsi yaşlı bi genç olan benim. Vah evladım bu genç yaşta senin neyin var diyorlar prostatit diyorum anlamiyorlar bi çeşit iltihap diyorum gecistiriyorum. Prostatit hastası olarak sadece ben giriyorum. 30 seans girecekmisim haftada 5 gün 1 buçuk ay yapıyor bu da. Yani bir buçuk ay daha kalsam toplamda hastanede yatisim 3 ayı bulacak. Buna da gözüm kesmiyor heran hastaneden çıkasım geliyor. Zaten 4 seans girdim hiperbarige Doktorun dediğine göre yabancı makalelerden araştırmış yurt dışında hiperbarik tedavisi gören prostatit hastaları olmuş fayda görmüş falan Türkiye de de Prostatit hastası olarak ilk bende deneniyormuş. diyorum hocam bu ben de kesin iyileşme sağlar mı bilmiyorum denicegiz göreceğiz. Zaten beni en çok da yiyip bitiren bu doktorların belirsiz konuşmaları. Enfeksiyon doktoruma bile soruyorum bu serum tedavisi kesin sonuç almamızı sağlar mı ve sonrasında tekrar nuks yaşama ihtimalim cikar mı? onu n garantisini veremem bu sadece senlik bişey değil ben de risk altındayım misal senin baban herkes risk altındadır diyor. E be amk kesin iyileşip iyilesmeyecegim belli değil iyilessem bile tekrar nuks yasayip yasamayacagim da belli değilse ben niye en ağır antibiyotik li serumlari su içer gibi alıp vucudumun anasını s.yorum diyesim geliyor ama diyemiyorum. Bu doktorlar en ufak bir umut ışığı yaksa kardeşim aldığın bu tedaviyle kökünü kurutacagiz ınsallah dese 1 sene bile yatarım hastanede. Hastalığın psikoloji si zaten anamizi aglatiyor ama emin olun belirsizlik içinde hastane köşelerinde yatmak daha daha daha zor. Bu yüzden afedersiniz s.yim prostatitini de hastanesini de tedavisini de deyip gemileri yakıp her an çıkasım geliyor. Düşünüyorum benim şu an kizilayda arkadaşlar la çay kahve nargile bira keyfi yapip gezip tozmam gerekirken hastane koridorlarinda dolaniyorum. Değerli derttaş arkadaşlar im biraz da içimi döker gibi oldu yazı mazur görün. Insanin zoruna gidiyor bundan 7 ay önce ne güzel bir hayatım varmis diyorum ki ben önceki hayatimida sıkıcı bulurdum taki bu hastalığa yakalanana kadar. Ne güzel gönlümce gezermisim yer icermisim. Dönüp arkama baktığım da ne kadar basit şeyleri dert etmisim diyorum vay be. Hakikaten güzel bir hayatim varmış. taki 7 ay önce saçma sapan bir şekilde hiç tanımadığım bir kadına oral yaptıran a kadar. Resmen kişiliğimi elimden aldi bu hata. 7 ay boyunca abartısız söylüyorum 7 24 bu hastalikla yatip kalkıyorum. Geceleri saçma sapan rüyalar görmeler sabahları korkuyla uyanmalar geleceği görememe belirsizlikler vs. Vs. Resmen hayat puslandi. Ya arkadaşlar soruyorum size hayat gerçekten bu kadar acımasız mı? 2 dakikalık bir hatanın bu kadar pahalıya mal olması mı gerekiyor du? Bedeli bu şekilde olması mı gerekiyordu. Benki bu güne kadar başımın bile agridigini hatirlamiyorum doğru düzgün. Evet değerli arkadaslarim hastane de bir yanım kal diyor bir yanım da git diyor. Siz olsaydınız napardiniz. Değerli fikirlerinizi almak istiyorum her türlü fikre de açığım arkadaşlar. Bu konuda değerli fikirlerinizi benimle paylasmanizi istiyorum. Malumunuz ben de hastalık basladigindan beri hep yanmalardan muzdaripim. Tedavi etkili oldumu derseniz illaki etkili oldu Şu an öyle aman aman yanmalarim yok rahatım. Ama kozleri duruyor hala. Peniste makatta kasıkta bacak arasinda bacaklardan ayaklara vuran hafif derece kuru yanmalar var. Sanki makatimin icinde hafif yara var hissi. Ozellikle penisimin sağ snunnetli kisminda hafif sivri yanma oluyor ki ilk baslarda bu aşırı derecedeydi.Bazen mastı artırır sam gün içinde 3 4 defa yanmalar artiyor(ama artık yapmicam) 2 3 gün sonra tekrar hafifliyor. Hastalık belirtileri de sabit durmuyor ki arkadaş çok b.tan bir şekilde arada yer degistiriyor. Bazen Semptomun biri diğerini tutmuyorki doktorlara da adamakıllı anlatalim derdimizi: )Sırf bu hastalığın peşinden rahat kosturayim diye ücretsiz izine ayrildim hala sıfır olamadim. Işte tamamen sıfır olmak istiyor insan. bu canımı çok sıkıyor. Invanz tedavisi almadan önce de yanmalarım uyutmayacak derecede değildi Allah var. ( ilk bir ay hariç). en çok penis aşırı yanıyordu. Zamnla bir tik hafiflemisti o kadar Ama 7 24 yanmalar oluyordu şimdiye kadar .olunca da insanı ruhen de bedenen de bitiriyor. Sadece ilk zamanlarda çok acılı Çiğköfte yemiştim. Tabi o zamanlar prostatin p sinden haberim yok. Yedikten sonra makatta bi yanma olmaya başladı aman allahim sadece ozaman 3 gün falan rahat yatamamistim. Zaten makat yanması o cigkofteden sonra olmaya başladı hep. Hakikaten çok b.tan bir hastalikmis ne teşhisi adamakıllı yapilabiliyor ne tedavisi ne de şikayetlerini adamakıllı anlatabiliyorsun buraya yazarken bile zorlaniyorum:) kalleş hastalık ışte. Ben ilk 1.5 ay boyunca yanmalarmdan dolayı kesin aids falan olduğumu düşünüp ölüm senaryoları yapmaya baslamistim artık. Çünkü kafayı yiyecektim hangi doktora gittiysem biseyin yok diyorlardı taki kader beni bu forma getirene kadar. Zaten forma girdikten sonra da dünyamı z başımıza yıkılmıştı ya o da ayrı mesele:) size bana verilen serumları soyliyeyim ilk onbeş gün avitaz sonraki 1 ay da silanem verildi. Günde 4 tane serum yiyorum. Halen de silanem (4adet) veriliyor. Sabah akşam da tablet monodoks veriliyor. Dedigim gibi tedavi illaki etkili oluyor ama önemli olan sıfır olabilmek. Belki de kesin konuşmak için daha erken. Ama ışte böyle güvensiz bir hastalık. Evet arkadaşlar sizce hastane de yatisa tamm mı devam mı ? Değerli fikirlerinizi almak istiyorum çünkü çok ama cok sıkıldım. Hepinize hurmetler ve acil sifalar diliyorum. Geceniz iyi olsun.
huseyin252

Re: İNVANZ

Mesaj gönderen huseyin252 »

Kardeş öncelikle geçmiş olsun kültürlerde ne üredi birde kültürü nerden yaptırdın biraz bahsedersen bizleri aydınlatmış olacaksın sanırsam enfeksiyon bölümünde tedavi alıyorsun özel hastanemi yoksa ünüversite hastanesimi
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Aynen enfeksiyon bölümünde tedavi aliyorum. Kültür yaptirmadim. Sadece tedavi öncesi prostat masaji sonrasında lökosit 19 du . Bulgu bundan ibaret yani anlayacagin herhangi bir bakteriye karşı değil geniş spekturumlu invanz veriliyor. Ilk invanzi devlet hastanesinde aldım yakın zamanda doktorumun tayini başka ile çıkınca doktorun bulunduğu ildeki eğitim araştırma hastanesine gittim orda alıyorum şu an invanzi. Ve tabi hiperbarigi de
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Abi sizin gene tedaviniz yapılıyor ben aileme inandıramıyorum kimisi kabullen diyor kimisi çözümü yok artık diyor
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Şanslısın. Ne yap ne et, tedavini bitir. Devamını verirlerse devamını da al. Kültürlerinde üreme olup da bu tedavileri alamayan o kadar çok insan var ki. Ben, kendi tedavimi ayakta alıyorum, hiçbir tanıdık enfeksiyoncu yardımcı olmadı. Birtek şu an gittiğim, ayakta olmak koşuluyla verdi. Kafana takma dediler hatta. Bana bu kadar şeyi, hastanede yatmak koşuluyla, verselerdi, ben alırdım, şahsen.

Testlerin de düzenli olarak yapılıyordur. Endişe edilecek hiçbir şey yok. Ani bir şey olsa bile gözlerinin önündesin. Oksijen mantıklı gibi geliyor, kan akışı açısından. Bence atlatabilirsin de, en azından, sen, uzun süre uyutursun bunu gibi geliyor.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

NightAngel01 yazdı:Abi sizin gene tedaviniz yapılıyor ben aileme inandıramıyorum kimisi kabullen diyor kimisi çözümü yok artık diyor
Aynen kardeşim inandirmak ta mesele nasıl bir hastalik sa ben inandirana kadar canım çıktı hatta lanet bir profun babamin yaninda seninki kesinlikle psikolojik demesiyle ailemin zoruyla psikiyatriye gittim o da ailem uzulmesin diye gittim. Dışardan insanlara da diyemiyorum prostat bobrek iltihabi diyorum gerçekten çok çok enteresan bir hastalık
NightAngel01

mertefe yazdı:
NightAngel01 yazdı:Abi sizin gene tedaviniz yapılıyor ben aileme inandıramıyorum kimisi kabullen diyor kimisi çözümü yok artık diyor
Aynen kardeşim inandirmak ta mesele nasıl bir hastalik sa ben inandirana kadar canım çıktı hatta lanet bir profun babamin yaninda seninki kesinlikle psikolojik demesiyle ailemin zoruyla psikiyatriye gittim o da ailem uzulmesin diye gittim. Dışardan insanlara da diyemiyorum prostat bobrek iltihabi diyorum gerçekten çok çok enteresan bir hastalık
Aynen abi yaşamaktan nefret ettim nefes almak bile zor geliyor yaşıtlarım elleri s.. Nde keyif yapıyorlar ben tuvalet arıyorum herd akika
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Destinyisunfortunate yazdı:Şanslısın. Ne yap ne et, tedavini bitir. Devamını verirlerse devamını da al. Kültürlerinde üreme olup da bu tedavileri alamayan o kadar çok insan var ki. Ben, kendi tedavimi ayakta alıyorum, hiçbir tanıdık enfeksiyoncu yardımcı olmadı. Birtek şu an gittiğim, ayakta olmak koşuluyla verdi. Kafana takma dediler hatta. Bana bu kadar şeyi, hastanede yatmak koşuluyla, verselerdi, ben alırdım, şahsen.

Testlerin de düzenli olarak yapılıyordur. Endişe edilecek hiçbir şey yok. Ani bir şey olsa bile gözlerinin önündesin. Oksijen mantıklı gibi geliyor, kan akışı açısından. Bence atlatabilirsin de, en azından, sen, uzun süre uyutursun bunu gibi geliyor.

Kardeş zaten ben bu doktoru bulana kadar insan üstü çaba sarfettim. Ki herkes aynı cabayi sarfediyor Mesele şu ki belirsizlik yoruyor insani hastane de yatmak gerçekten kolay bişey değil . Tedavinin neticesini alacağını kesin bilsen her türlüsüne katlanirsin bazen serum yediğim zaman kafayı çekmiş gibi oluyorum . Ama gel gor ki doktor bile sonucunda ne olacağını bilmiyor. Mantık şu yakınmaların biterse tedavi iyiye gidiyor demektir . Az bi nebze de olsa Doktor a da hak veriyorum tahlil bulguya göre tedavi almiyorum ki doktor net bişey desin. Gerçekten ağır bir tedavi alıyorum ama bunu uyutmak için değil atlatabilmek için aliyorum kardeşim. Çektiğim sıkıntılara degsin istiyorum yani
hepten

Mesaj gönderen hepten »

mertefe yazdı:
:))
Ben hiç kimseye söylemedim...idrar yolları diye geçiştirdim hep
İnsanlara açıklama yapmaktan nefret ederim zaten

Uzun zamandır lökosit kontrolü yaptırmadım
Nisan-mayıs gibi Hüseyin hocanın yanına giderim diye biriktirdiğim paraları çatır çatur yedim....çok büyük sıkıntı yaşamadığım sürece doktor yüzü görmek istemiyorum

Ara sıra şiddetli semptomlar yaşasam da si...mde olmuyor
Mutluyum yani.....
Geçen sene geçirdiğim kötü günler uzun uzun düşünmediğim sürece aklıma gelmiyor zaten umursamıyorum bu hastalığı

Her ne kadar bazen sıkıntı yaşatsada abur cubur da yiyorum, ağırlıkta kaldırıyorum, elizabette yapıyorum

Sözün özü kimse karamsar olmasın...
NightAngel01

mertefe yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:Şanslısın. Ne yap ne et, tedavini bitir. Devamını verirlerse devamını da al. Kültürlerinde üreme olup da bu tedavileri alamayan o kadar çok insan var ki. Ben, kendi tedavimi ayakta alıyorum, hiçbir tanıdık enfeksiyoncu yardımcı olmadı. Birtek şu an gittiğim, ayakta olmak koşuluyla verdi. Kafana takma dediler hatta. Bana bu kadar şeyi, hastanede yatmak koşuluyla, verselerdi, ben alırdım, şahsen.

Kardeş zaten ben bu doktoru bulana kadar insan üstü çaba sarfettim. Ki herkes aynı cabayi sarfediyor Mesele şu ki belirsizlik yoruyor insani hastane de yatmak gerçekten kolay bişey değil . Tedavinin neticesini alacağını kesin bilsen her türlüsüne katlanirsin bazen serum yediğim zaman kafayı çekmiş gibi oluyorum . Ama gel gor ki doktor bile sonucunda ne olacağını bilmiyor. Mantık şu yakınmaların biterse tedavi iyiye gidiyor demektir . Az bi nebze de olsa Doktor a da hak veriyorum tahlil bulguya göre tedavi almiyorum ki doktor net bişey desin. Gerçekten ağır bir tedavi alıyorum ama bunu uyutmak için değil atlatabilmek için aliyorum kardeşim. Çektiğim sıkıntılara degsin istiyorum yani
İnş şifa olur en kı zamanda yanıt alırsın
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

NightAngel01 yazdı:
mertefe yazdı:

İnş şifa olur en kı zamanda yanıt alırsın
Inşaallah cumlemiz sifamizi bulalim biran önce artık. Bi de yanlış bilmiyorsam senin sadece idrar sorunların var yaşın da 20 ydi galiba?
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

hepten yazdı:
mertefe yazdı:

Nisan-mayıs gibi Hüseyin hocanın yanına giderim diye biriktirdiğim paraları çatır çatur yedim....çok büyük sıkıntı yaşamadığım sürece doktor yüzü görmek istemiyorum

Mutluyum yani.....
Geçen sene geçirdiğim kötü günler uzun uzun düşünmediğim sürece aklıma gelmiyor zaten umursamıyorum bu hastalığı

Her ne kadar bazen sıkıntı yaşatsada abur cubur da yiyorum, ağırlıkta kaldırıyorum, elizabette yapıyorum

Prostatın çelikten olsun doktor paralarıni catur cutur yemene iyi güldüm: ) doktor yiyecegine sen ye:) yeme içme konusunda ben de kisitlamiyorum artik kendimi cayimi cikolatami gazozumu kek börek çörek pasta vs. Ne varsa Yiyorum içiyorum pek bir zarari da olmuyor açıkçası bana. Bir ara diyet yapmaktan kara kuru bişey olmuştum psikolojii mi daha da bozuyordu yemeğe icmeye serbest vurunca iyi bi yapilandim. Rahat olmayı basarabiliyorsan dostum ne mutlu sana ışte onu basarabilmekte her babayiğidin harcı degil
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Bu arada düzeltme yapim eğitim araştırma değil üniversite hastanesi olacaktı
hepten

Mesaj gönderen hepten »

mertefe yazdı:
hepten yazdı:
mertefe yazdı:

Mutluyum yani.....

Prostatın çelikten olsun doktor paralarıni catur cutur yemene iyi güldüm: ) doktor yiyecegine sen ye:) yeme içme konusunda ben de kisitlamiyorum artik kendimi cayimi cikolatami gazozumu kek börek çörek pasta vs. Ne varsa Yiyorum içiyorum pek bir zarari da olmuyor açıkçası bana. Bir ara diyet yapmaktan kara kuru bişey olmuştum psikolojii mi daha da bozuyordu yemeğe icmeye serbest vurunca iyi bi yapilandim. Rahat olmayı basarabiliyorsan dostum ne mutlu sana ışte onu basarabilmekte her babayiğidin harcı degil
Geçmiş olsun....
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

hepten yazdı:
mertefe yazdı:
hepten yazdı:

Mutluyum yani.....

Geçmiş olsun....

Sağolasın senin nasıl bir hastalık geçmişin vardı ne gibi şikayetlerin vardı bahsedebilir misin biraz
hepten

Mesaj gönderen hepten »

mertefe yazdı:
hepten yazdı:
mertefe yazdı:
Geçmiş olsun....

Sağolasın senin nasıl bir hastalık geçmişin vardı ne gibi şikayetlerin vardı bahsedebilir misin biraz
Şiddetli Ağrı
Orta derece yanma
Boşaldiktan sonra ağrı ve yanma
Sık idrar
İdrar olmasa bile idrar hissi
Aşırı hassasiyet ve erken boşalma
Aşırı cinsel istek
Eklem ağrıları

Şuan hafif ağrılar ve ara sıra erken boşalma olabiliyor

2 aylık şeker, gluten ve tüm abur cuburlari kestiğim diyetten sonra idrar problemini büyük oranda yendim

Antibiyotik kullandığım süre içinde lökositi sıfırladım ama hiç faydasına görmedim....

Öyle işte...yazsam zabaaa gadar yazarım amma eriniyorum reis
Hastalık bitmedi ama hayat kalitemi pek etkilemiyor

Sorun varsa yaz...
Destinyisunfortunate

mertefe yazdı:

Ne kadar sarf edersen et bulamazsın kardeşim. Ben para versem bile bulamayacağımı biliyorum. Fors gerekir böyle şeyler için. Bizim de tanıdıklarımız var, resmen s.ktir çektiler. Bakma şimdikiler 1. dereceden çıkarları olduğu için yazıyorlar. Kaç kere üniversiteye gittim, öğretim görevlilerinin hepsine anlatmaya çalıştım, hem de dekan referansıyla. Monodoks yazıp gönderdiler.. Kafayı takma kafana. Daha iyi, rahat rahat geçiriyorsun işte. Sayın Zafer Oyman Bey’e gidip de evde acı çekenleri düşün. Biz dışarıda Targocid alıyoruz da ne oluyor? Kuru gürültü. Değmesini istiyorsan dayanabildiğin kadar dayan.
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

hepten yazdı:
mertefe yazdı:
hepten yazdı:
Geçmiş olsun....

Şiddetli Ağrı
Orta derece yanma
Boşaldiktan sonra ağrı ve yanma
Sık idrar
İdrar olmasa bile idrar hissi
Aşırı hassasiyet ve erken boşalma
Aşırı cinsel istek
Eklem ağrıları

Şuan hafif ağrılar ve ara sıra erken boşalma olabiliyor

2 aylık şeker, gluten ve tüm abur cuburlari kestiğim diyetten sonra idrar problemini büyük oranda yendim

Antibiyotik kullandığım süre içinde lökositi sıfırladım ama hiç faydasına görmedim....

Öyle işte...yazsam zabaaa gadar yazarım amma eriniyorum reis
Hastalık bitmedi ama hayat kalitemi pek etkilemiyor

Sorun varsa yaz...
Dostum hayat kaliteni etkilemiyorsa kaldığı yerden devam et rahatına bak cevabın içinde sağolasın düşünce tarzın hoşuma gitti aklımda deli sorular olursa uygun zamanda ozelden mesaj atarim
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Destinyisunfortunate yazdı:
mertefe yazdı:

Ne kadar sarf edersen et bulamazsın kardeşim. Ben para versem bile bulamayacağımı biliyorum. Fors gerekir böyle şeyler için. Bizim de tanıdıklarımız var, resmen s.ktir çektiler. Bakma şimdikiler 1. dereceden çıkarları olduğu için yazıyorlar. Kaç kere üniversiteye gittim, öğretim görevlilerinin hepsine anlatmaya çalıştım, hem de dekan referansıyla. Monodoks yazıp gönderdiler.. Kafayı takma kafana. Daha iyi, rahat rahat geçiriyorsun işte. Sayın Zafer Oyman Bey’e gidip de evde acı çekenleri düşün. Biz dışarıda Targocid alıyoruz da ne oluyor? Kuru gürültü. Değmesini istiyorsan dayanabildiğin kadar dayan.
mantıklı konuşuyorsun 1 buçuk ay dayandim 1 buçuk ay daha dayanabilmeliyim galiba.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

mertefe yazdı:Bugün 160. Serumu da yedim tabi bunların yanında sabah akşam aldığım monodox larda var. Bugün itibariyle hastanede bir buçuk ayimi tamamladım. Normalde 5 gün önce cikacaktim hastaneden ama bu hiperbarik (oksijen tedavisi) muhabbetinden dolayı gunde 4 serumla beraber hiperbarik alıyorum. Bunaldim arkadaşlar hastanede yatmak hakikaten mesele. Bi de bu hiperbarige girmekte mesele. Kısaca açıklim. Hiperbarige genelde şeker hastalığından dolayı kapanmayan yaraları olanlar soba ve gaz zehirlenmesi vs. Yaşayanlar girer. Oda şeklindeki bir basınç odasına giriyoruz tek tip kiyafet giyiyoruz maskeleri takıp 2 bucuk saat boyunca kipirdamadan saf oksijen soluyoruz . Ki bu benim psikolojimi acayip bozuyor canımı da çok sıkıyor. Zaten hastaların hepsi yaşlı bi genç olan benim. Vah evladım bu genç yaşta senin neyin var diyorlar prostatit diyorum anlamiyorlar bi çeşit iltihap diyorum gecistiriyorum. Prostatit hastası olarak sadece ben giriyorum. 30 seans girecekmisim haftada 5 gün 1 buçuk ay yapıyor bu da. Yani bir buçuk ay daha kalsam toplamda hastanede yatisim 3 ayı bulacak. Buna da gözüm kesmiyor heran hastaneden çıkasım geliyor. Zaten 4 seans girdim hiperbarige Doktorun dediğine göre yabancı makalelerden araştırmış yurt dışında hiperbarik tedavisi gören prostatit hastaları olmuş fayda görmüş falan Türkiye de de Prostatit hastası olarak ilk bende deneniyormuş. diyorum hocam bu ben de kesin iyileşme sağlar mı bilmiyorum denicegiz göreceğiz. Zaten beni en çok da yiyip bitiren bu doktorların belirsiz konuşmaları. Enfeksiyon doktoruma bile soruyorum bu serum tedavisi kesin sonuç almamızı sağlar mı ve sonrasında tekrar nuks yaşama ihtimalim cikar mı? onu n garantisini veremem bu sadece senlik bişey değil ben de risk altındayım misal senin baban herkes risk altındadır diyor. E be amk kesin iyileşip iyilesmeyecegim belli değil iyilessem bile tekrar nuks yasayip yasamayacagim da belli değilse ben niye en ağır antibiyotik li serumlari su içer gibi alıp vucudumun anasını s.yorum diyesim geliyor ama diyemiyorum. Bu doktorlar en ufak bir umut ışığı yaksa kardeşim aldığın bu tedaviyle kökünü kurutacagiz ınsallah dese 1 sene bile yatarım hastanede. Hastalığın psikoloji si zaten anamizi aglatiyor ama emin olun belirsizlik içinde hastane köşelerinde yatmak daha daha daha zor. Bu yüzden afedersiniz s.yim prostatitini de hastanesini de tedavisini de deyip gemileri yakıp her an çıkasım geliyor. Düşünüyorum benim şu an kizilayda arkadaşlar la çay kahve nargile bira keyfi yapip gezip tozmam gerekirken hastane koridorlarinda dolaniyorum. Değerli derttaş arkadaşlar im biraz da içimi döker gibi oldu yazı mazur görün. Insanin zoruna gidiyor bundan 7 ay önce ne güzel bir hayatım varmis diyorum ki ben önceki hayatimida sıkıcı bulurdum taki bu hastalığa yakalanana kadar. Ne güzel gönlümce gezermisim yer icermisim. Dönüp arkama baktığım da ne kadar basit şeyleri dert etmisim diyorum vay be. Hakikaten güzel bir hayatim varmış. taki 7 ay önce saçma sapan bir şekilde hiç tanımadığım bir kadına oral yaptıran a kadar. Resmen kişiliğimi elimden aldi bu hata. 7 ay boyunca abartısız söylüyorum 7 24 bu hastalikla yatip kalkıyorum. Geceleri saçma sapan rüyalar görmeler sabahları korkuyla uyanmalar geleceği görememe belirsizlikler vs. Vs. Resmen hayat puslandi. Ya arkadaşlar soruyorum size hayat gerçekten bu kadar acımasız mı? 2 dakikalık bir hatanın bu kadar pahalıya mal olması mı gerekiyor du? Bedeli bu şekilde olması mı gerekiyordu. Benki bu güne kadar başımın bile agridigini hatirlamiyorum doğru düzgün. Evet değerli arkadaslarim hastane de bir yanım kal diyor bir yanım da git diyor. Siz olsaydınız napardiniz. Değerli fikirlerinizi almak istiyorum her türlü fikre de açığım arkadaşlar. Bu konuda değerli fikirlerinizi benimle paylasmanizi istiyorum. Malumunuz ben de hastalık basladigindan beri hep yanmalardan muzdaripim. Tedavi etkili oldumu derseniz illaki etkili oldu Şu an öyle aman aman yanmalarim yok rahatım. Ama kozleri duruyor hala. Peniste makatta kasıkta bacak arasinda bacaklardan ayaklara vuran hafif derece kuru yanmalar var. Sanki makatimin icinde hafif yara var hissi. Ozellikle penisimin sağ snunnetli kisminda hafif sivri yanma oluyor ki ilk baslarda bu aşırı derecedeydi.Bazen mastı artırır sam gün içinde 3 4 defa yanmalar artiyor(ama artık yapmicam) 2 3 gün sonra tekrar hafifliyor. Hastalık belirtileri de sabit durmuyor ki arkadaş çok b.tan bir şekilde arada yer degistiriyor. Bazen Semptomun biri diğerini tutmuyorki doktorlara da adamakıllı anlatalim derdimizi: )Sırf bu hastalığın peşinden rahat kosturayim diye ücretsiz izine ayrildim hala sıfır olamadim. Işte tamamen sıfır olmak istiyor insan. bu canımı çok sıkıyor. Invanz tedavisi almadan önce de yanmalarım uyutmayacak derecede değildi Allah var. ( ilk bir ay hariç). en çok penis aşırı yanıyordu. Zamnla bir tik hafiflemisti o kadar Ama 7 24 yanmalar oluyordu şimdiye kadar .olunca da insanı ruhen de bedenen de bitiriyor. Sadece ilk zamanlarda çok acılı Çiğköfte yemiştim. Tabi o zamanlar prostatin p sinden haberim yok. Yedikten sonra makatta bi yanma olmaya başladı aman allahim sadece ozaman 3 gün falan rahat yatamamistim. Zaten makat yanması o cigkofteden sonra olmaya başladı hep. Hakikaten çok b.tan bir hastalikmis ne teşhisi adamakıllı yapilabiliyor ne tedavisi ne de şikayetlerini adamakıllı anlatabiliyorsun buraya yazarken bile zorlaniyorum:) kalleş hastalık ışte. Ben ilk 1.5 ay boyunca yanmalarmdan dolayı kesin aids falan olduğumu düşünüp ölüm senaryoları yapmaya baslamistim artık. Çünkü kafayı yiyecektim hangi doktora gittiysem biseyin yok diyorlardı taki kader beni bu forma getirene kadar. Zaten forma girdikten sonra da dünyamı z başımıza yıkılmıştı ya o da ayrı mesele:) size bana verilen serumları soyliyeyim ilk onbeş gün avitaz sonraki 1 ay da silanem verildi. Günde 4 tane serum yiyorum. Halen de silanem (4adet) veriliyor. Sabah akşam da tablet monodoks veriliyor. Dedigim gibi tedavi illaki etkili oluyor ama önemli olan sıfır olabilmek. Belki de kesin konuşmak için daha erken. Ama ışte böyle güvensiz bir hastalık. Evet arkadaşlar sizce hastane de yatisa tamm mı devam mı ? Değerli fikirlerinizi almak istiyorum çünkü çok ama cok sıkıldım. Hepinize hurmetler ve acil sifalar diliyorum. Geceniz iyi olsun.
Kardesim gecmis olsun, 160 adet antibiyotik iceren serumu neye gore aliyorsunuz? Hangi parametreye gore aliyorsunuz? Bu cok yuksek bir rakam. Zarar gorursunuz.
Destinyisunfortunate

cucu3636 yazdı:
Destinyisunfortunate yazdı:
mertefe yazdı:

Targocid ne kadar süre kullandın? Hala kullanıyor musun?
1 ay oldu. En az 3 aya tamamlayacaklarına söz verdiler, ama bir taraflarımdan ter aktı. Dayanırsan devam ederiz dediler. Pek de sallamıyorlar ki, daha doğrusu benim teşhisle yazamadıkları için çekiniyorlar, bir de evde alıyorum ya. Bitireceğiz, merak etme deyip duruyorlar. Ben de 3 ayda bitmez diyorum, örnekleri var çünkü. Dertleri zaman kazanıp o arada benden kurtulmak. Birkaç ay üremeyeceğini biliyorlar çünkü onlar da.
Destinyisunfortunate

Bence zarar görecek seviyeye gelsen testlerde belli eder kendini. Fonksiyon değerlerini sürekli ölçüyordur onlar. Ani bir şey olursa da acil müdahale ederler zaten, olmaması için de ellerinden geleni yaparlar. Sonuçta, onların başına patlar iş sana bir şey olursa.
Destinyisunfortunate

Bir de çay harici hepsini bırak. Boşa tedavi almış olma. Ben spesiyal hamburger yiyorum sadece cheat meal olarak ara sıra, tek keyfim de o kaldı. Karbonhidratı minimuma, şekeri de sıfıra indirmek lazım, sen de biliyorsun ki bu namissizler şekerden besleniyorlar.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

19 lokositte bunu yapan, bol lokosit ve lokosit kumelerini gorse yogun bakima atar
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

kadir yazdı:
mertefe yazdı:Bugün 160. Serumu da yedim tabi bunların yanında sabah akşam aldığım monodox larda var. Bugün itibariyle hastanede bir buçuk ayimi tamamladım. Normalde 5 gün önce cikacaktim hastaneden ama bu hiperbarik (oksijen tedavisi) muhabbetinden dolayı gunde 4 serumla beraber hiperbarik alıyorum. Bunaldim arkadaşlar hastanede yatmak hakikaten mesele. Bi de bu hiperbarige girmekte mesele. Kısaca açıklim. Hiperbarige genelde şeker hastalığından dolayı kapanmayan yaraları olanlar soba ve gaz zehirlenmesi vs. Yaşayanlar girer. Oda şeklindeki bir basınç odasına giriyoruz tek tip kiyafet giyiyoruz maskeleri takıp 2 bucuk saat boyunca kipirdamadan saf oksijen soluyoruz . Ki bu benim psikolojimi acayip bozuyor canımı da çok sıkıyor. Zaten hastaların hepsi yaşlı bi genç olan benim. Vah evladım bu genç yaşta senin neyin var diyorlar prostatit diyorum anlamiyorlar bi çeşit iltihap diyorum gecistiriyorum. Prostatit hastası olarak sadece ben giriyorum. 30 seans girecekmisim haftada 5 gün 1 buçuk ay yapıyor bu da. Yani bir buçuk ay daha kalsam toplamda hastanede yatisim 3 ayı bulacak. Buna da gözüm kesmiyor heran hastaneden çıkasım geliyor. Zaten 4 seans girdim hiperbarige Doktorun dediğine göre yabancı makalelerden araştırmış yurt dışında hiperbarik tedavisi gören prostatit hastaları olmuş fayda görmüş falan Türkiye de de Prostatit hastası olarak ilk bende deneniyormuş. diyorum hocam bu ben de kesin iyileşme sağlar mı bilmiyorum denicegiz göreceğiz. Zaten beni en çok da yiyip bitiren bu doktorların belirsiz konuşmaları. Enfeksiyon doktoruma bile soruyorum bu serum tedavisi kesin sonuç almamızı sağlar mı ve sonrasında tekrar nuks yaşama ihtimalim cikar mı? onu n garantisini veremem bu sadece senlik bişey değil ben de risk altındayım misal senin baban herkes risk altındadır diyor. E be amk kesin iyileşip iyilesmeyecegim belli değil iyilessem bile tekrar nuks yasayip yasamayacagim da belli değilse ben niye en ağır antibiyotik li serumlari su içer gibi alıp vucudumun anasını s.yorum diyesim geliyor ama diyemiyorum. Bu doktorlar en ufak bir umut ışığı yaksa kardeşim aldığın bu tedaviyle kökünü kurutacagiz ınsallah dese 1 sene bile yatarım hastanede. Hastalığın psikoloji si zaten anamizi aglatiyor ama emin olun belirsizlik içinde hastane köşelerinde yatmak daha daha daha zor. Bu yüzden afedersiniz s.yim prostatitini de hastanesini de tedavisini de deyip gemileri yakıp her an çıkasım geliyor. Düşünüyorum benim şu an kizilayda arkadaşlar la çay kahve nargile bira keyfi yapip gezip tozmam gerekirken hastane koridorlarinda dolaniyorum. Değerli derttaş arkadaşlar im biraz da içimi döker gibi oldu yazı mazur görün. Insanin zoruna gidiyor bundan 7 ay önce ne güzel bir hayatım varmis diyorum ki ben önceki hayatimida sıkıcı bulurdum taki bu hastalığa yakalanana kadar. Ne güzel gönlümce gezermisim yer icermisim. Dönüp arkama baktığım da ne kadar basit şeyleri dert etmisim diyorum vay be. Hakikaten güzel bir hayatim varmış. taki 7 ay önce saçma sapan bir şekilde hiç tanımadığım bir kadına oral yaptıran a kadar. Resmen kişiliğimi elimden aldi bu hata. 7 ay boyunca abartısız söylüyorum 7 24 bu hastalikla yatip kalkıyorum. Geceleri saçma sapan rüyalar görmeler sabahları korkuyla uyanmalar geleceği görememe belirsizlikler vs. Vs. Resmen hayat puslandi. Ya arkadaşlar soruyorum size hayat gerçekten bu kadar acımasız mı? 2 dakikalık bir hatanın bu kadar pahalıya mal olması mı gerekiyor du? Bedeli bu şekilde olması mı gerekiyordu. Benki bu güne kadar başımın bile agridigini hatirlamiyorum doğru düzgün. Evet değerli arkadaslarim hastane de bir yanım kal diyor bir yanım da git diyor. Siz olsaydınız napardiniz. Değerli fikirlerinizi almak istiyorum her türlü fikre de açığım arkadaşlar. Bu konuda değerli fikirlerinizi benimle paylasmanizi istiyorum. Malumunuz ben de hastalık basladigindan beri hep yanmalardan muzdaripim. Tedavi etkili oldumu derseniz illaki etkili oldu Şu an öyle aman aman yanmalarim yok rahatım. Ama kozleri duruyor hala. Peniste makatta kasıkta bacak arasinda bacaklardan ayaklara vuran hafif derece kuru yanmalar var. Sanki makatimin icinde hafif yara var hissi. Ozellikle penisimin sağ snunnetli kisminda hafif sivri yanma oluyor ki ilk baslarda bu aşırı derecedeydi.Bazen mastı artırır sam gün içinde 3 4 defa yanmalar artiyor(ama artık yapmicam) 2 3 gün sonra tekrar hafifliyor. Hastalık belirtileri de sabit durmuyor ki arkadaş çok b.tan bir şekilde arada yer degistiriyor. Bazen Semptomun biri diğerini tutmuyorki doktorlara da adamakıllı anlatalim derdimizi: )Sırf bu hastalığın peşinden rahat kosturayim diye ücretsiz izine ayrildim hala sıfır olamadim. Işte tamamen sıfır olmak istiyor insan. bu canımı çok sıkıyor. Invanz tedavisi almadan önce de yanmalarım uyutmayacak derecede değildi Allah var. ( ilk bir ay hariç). en çok penis aşırı yanıyordu. Zamnla bir tik hafiflemisti o kadar Ama 7 24 yanmalar oluyordu şimdiye kadar .olunca da insanı ruhen de bedenen de bitiriyor. Sadece ilk zamanlarda çok acılı Çiğköfte yemiştim. Tabi o zamanlar prostatin p sinden haberim yok. Yedikten sonra makatta bi yanma olmaya başladı aman allahim sadece ozaman 3 gün falan rahat yatamamistim. Zaten makat yanması o cigkofteden sonra olmaya başladı hep. Hakikaten çok b.tan bir hastalikmis ne teşhisi adamakıllı yapilabiliyor ne tedavisi ne de şikayetlerini adamakıllı anlatabiliyorsun buraya yazarken bile zorlaniyorum:) kalleş hastalık ışte. Ben ilk 1.5 ay boyunca yanmalarmdan dolayı kesin aids falan olduğumu düşünüp ölüm senaryoları yapmaya baslamistim artık. Çünkü kafayı yiyecektim hangi doktora gittiysem biseyin yok diyorlardı taki kader beni bu forma getirene kadar. Zaten forma girdikten sonra da dünyamı z başımıza yıkılmıştı ya o da ayrı mesele:) size bana verilen serumları soyliyeyim ilk onbeş gün avitaz sonraki 1 ay da silanem verildi. Günde 4 tane serum yiyorum. Halen de silanem (4adet) veriliyor. Sabah akşam da tablet monodoks veriliyor. Dedigim gibi tedavi illaki etkili oluyor ama önemli olan sıfır olabilmek. Belki de kesin konuşmak için daha erken. Ama ışte böyle güvensiz bir hastalık. Evet arkadaşlar sizce hastane de yatisa tamm mı devam mı ? Değerli fikirlerinizi almak istiyorum çünkü çok ama cok sıkıldım. Hepinize hurmetler ve acil sifalar diliyorum. Geceniz iyi olsun.
Kardesim gecmis olsun, 160 adet antibiyotik iceren serumu neye gore aliyorsunuz? Hangi parametreye gore aliyorsunuz? Bu cok yuksek bir rakam. Zarar gorursunuz.
Teşekkür ederim Kadir abi esenlikler diliyorum. Abi ben invanz a başlamadan önce doktorum sadece masaj sonrasında verdiğim idrar tahlilinde 19 lökosit çıkmıştı. Ve şikayetlerime göre. Bulgu olarak sadece bu dediğim iki şeye göre invanz almaya başladım ve hala alıyorum abi. 1 buçuk ayim bitti normalde cikacaktim hastaneden senmptomlarim tam gecmeyince doktorum dedi invanzla beraber hiperbarik yapalım dedi. Bu da 1 buçuk ay daha sürecek olması anlamına geliyor invanzin. Hakikaten ağır bir tedavi abi. bir ara serum o kadar çarptı ki sanki 75 lik votka icmisim gibi yarim saat ayakta yalpaliyordum bildiğin sallaniyordum abi. Gerçi ozaman bol tuzlu yemistim serumlarin üzerine belki ondan da olmuş olabilir. Neyse abi doktor kan değerleri tansiyon ateş vs. Baktı herhangi bir anormal durum yok dedi. Sen ne düşünüyorsun abi hiperbarikle beraber invanz a tamam mı devam mı edeyim. Senin fikrin de bu konuda benim için vereceğim kararda çok önemli. Hakikaten çok bunaldim