Nasıl iyileştim(çocuk hekimiyim)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Galip

Re: Nasıl iyileştim(çocuk hekimiyim)

Mesaj gönderen Galip »

serkangurleyen yazdı:
bahtsizbedevi01 yazdı:
serkangurleyen yazdı: Yanma var mi
yanma yok arada penis ucu ağrısı var sadece
Kimse de yanma yok bi ben de var :mrgreen:
Kardesım ben nacızane tecrubelerım ıle sana derım kı fazla sekerlı gıdalar tuketırsen yanmayı tetıkler(mayalı ıckıler dahıl)yanma bolgede odemı dusundurur bunun ıcın bromelaın kullanabılırsın bırde mutlaka haftada 2-3 kere sert masaj yapmalısın
Galip

Mesaj gönderen Galip »

serkangurleyen yazdı:
Galip yazdı:
serkangurleyen yazdı:
Kimse de yanma yok bi ben de var :mrgreen:
Kardesım ben nacızane tecrubelerım ıle sana derım kı fazla sekerlı gıdalar tuketırsen yanmayı tetıkler(mayalı ıckıler dahıl)yanma bolgede odemı dusundurur bunun ıcın bromelaın kullanabılırsın bırde mutlaka haftada 2-3 kere sert masaj yapmalısın
Hocam zaten ben de hic mikrop cikmadi. Kültür pcr dahil. Lökosit 1 bile olmuyor. Zaten ilişkim bile olmadı. Ama masaj sonrasi zafer hoca da Muhsin hoca da prostatin ödemli dedi. Doktorlar haftada 3 kere boşalin diyor. Buradaki tecrübeli herkes en fazla 1 diyor. Doktorlar neden böyle
Doktorlar 3 dıye bılır bırılerı 1 de der 5 te ancak burada sen kendını deneyıp en ısabetlı yolu secebılırsın
Masaj sonrası bosalmak faydalı olacaktır
Galip

Mesaj gönderen Galip »

serkangurleyen yazdı:
Galip yazdı:
serkangurleyen yazdı: Hocam zaten ben de hic mikrop cikmadi. Kültür pcr dahil. Lökosit 1 bile olmuyor. Zaten ilişkim bile olmadı. Ama masaj sonrasi zafer hoca da Muhsin hoca da prostatin ödemli dedi. Doktorlar haftada 3 kere boşalin diyor. Buradaki tecrübeli herkes en fazla 1 diyor. Doktorlar neden böyle
Doktorlar 3 dıye bılır bırılerı 1 de der 5 te ancak burada sen kendını deneyıp en ısabetlı yolu secebılırsın
Masaj sonrası bosalmak faydalı olacaktır
Ben de mikrop olmadığı için self masaj denesem yanlis bir sey yapmis olmam diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz
Kronıklesen hastalarda usulunce yapılan masaj buyuk olcude fayda saglamaktadır
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Urologe yazdı:İşte sıkıntı orda. Diğer yarısı niye iyileşiyor. Olaya bütüncül yaklaşım. Masajın espirisi orda prostatla ilgil değil masaj esnasında anal bölge uyarımı da kasları gevsetiyor ondan dolayı rahatlıyorsun
Hocam bence de kesinlikle kaslarla ilgili ve ayrıca psikolojik bir durum tamamen, yani bende öyle. 1.5 yıldır perinede ve idrar yollarinda yanma oluyor bende. Kullanmadığım antibiyotik kalmadı sıfır fayda sağladı. Her testte kültürde farkli bakteri çıktı. Ama ne zaman memlekete gitsem yanma bir anda kayboluyor. Cunku devamli hareket halindeyim ve kafa rahat olduğundan hiç düşünmediğim icin kaslar rahat. Kac gündür deli gibi alkol içiyorum hiçbir şikayetim yok. Acılı baharatlı yiyorum yine sıfır rahatsızlık. Buz gibi denize giriyorum yine sıkıntı yok. Simdi su an bu mesajı yazıyorum ya hafiften bi uyarı geldi yanma gibi. Takmayin abi kafanıza. Düşünmeyin. Düşündükçe geçmiyor bu hastalık. Rahat olun kasları gevsetin inanın çoğunuzun sıkıntısı kalmayacak. Hocamın da dediklerine tamamen katılıyorum. Bi ton para harcamayın testlere boşuna.
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

ulquiorra
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen ulquiorra »

Olmuyoriste yazdı:
Scorpion yazdı:
Urologe yazdı:İşte sıkıntı orda. Diğer yarısı niye iyileşiyor. Olaya bütüncül yaklaşım. Masajın espirisi orda prostatla ilgil değil masaj esnasında anal bölge uyarımı da kasları gevsetiyor ondan dolayı rahatlıyorsun
Hocam bence de kesinlikle kaslarla ilgili ve ayrıca psikolojik bir durum tamamen, yani bende öyle. 1.5 yıldır perinede ve idrar yollarinda yanma oluyor bende. Kullanmadığım antibiyotik kalmadı sıfır fayda sağladı. Her testte kültürde farkli bakteri çıktı. Ama ne zaman memlekete gitsem yanma bir anda kayboluyor. Cunku devamli hareket halindeyim ve kafa rahat olduğundan hiç düşünmediğim icin kaslar rahat. Kac gündür deli gibi alkol içiyorum hiçbir şikayetim yok. Acılı baharatlı yiyorum yine sıfır rahatsızlık. Buz gibi denize giriyorum yine sıkıntı yok. Simdi su an bu mesajı yazıyorum ya hafiften bi uyarı geldi yanma gibi. Takmayin abi kafanıza. Düşünmeyin. Düşündükçe geçmiyor bu hastalık. Rahat olun kasları gevsetin inanın çoğunuzun sıkıntısı kalmayacak. Hocamın da dediklerine tamamen katılıyorum. Bi ton para harcamayın testlere boşuna.
Aynen idrar yollarında benimde yanmam oluyordu ve hiçbir ilaç antibiyotiklerde dahil geçirmedi herşeye iyi geliyorken yanmayı zerre dusurmedi benimki idrar yaparken yanma değil bittikten sonra bazen uzun süren bazen kısa süren yanmaydi kendimce bir çözüm ürettim gözümü kararttım denedim ve yanma yok mucize gibi...
Merhaba yanmayı nasıl geçirdiniz biraz açar mısınız
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Coskun hoca iyi ki gelmiş ben de formda uzun zamandır pelvik kas egzersizlerini savunan biriyim. Kadir abinin tezinden de fayda gördüm görmedim değil. Ama ant. işi bir yerden sonra hiç bir işe yaramamaya başladı. Kültürde üreme bulmama ragmen (stap.aereus, mycoplazma, ureoplazma, bir kez de gonore). Son yapılan ultrasounda da hasar goruldu prostatta bakterıler yapmıs olabılır dedı dr. Ama ne hıkmettır kı iltihap var denilen organ spor yapınca cok rahatlıyor. Antıdepresan kullanınca acı dınıyor. Kafa rahat olunca, pelvik kasları gevsetınce rahaatlıyor. Sabahları hafif agrı aksama dogru agrı artıyor. Bu iş butun tedavileri aynı anda almaya bakıyor. Cok komplike bir rahattsızlıgımız var. Biz sadece tek bir tedavi ile atlatmayı deniyoruz. Benim kendi teecrübelerim bana diyor ki. Orada bakteri var ki ben bel soguklugu rahatsızlıgından hemen sonra yakalandım bu lanete. O bakteriler organın ve oradaki kassların anasını aglatıyor. Daha sonra ıslevını yıtıren kaslar kasılı kalıyor nasıl calısması gerektıgını unutuyor ve acı veren, erken bosalma yaratan, ıktıdarsızlık sorunu olusturan, kuyruk sokumu accısı yasatan, makat delıgının kasılmasına sebep olan dehset bısseye donusuyor. 100 de 100 tedavısının gunummuz kosulları ıcın bulunamadıgı bır hastalık. Once bunu kabullenmek gerek. Ne kadar erken kabullenırsenız o kadar kafayı rahat ettırıp hayatın dıger alanlarına odaklanabılırsınız. Ne zaman baska seylere odaklanırsınız. Pelvik kas egzerrsızlerını sureklı ama sureklı dısıplınle uygularsınız. Rahatlarsınız. Tekrar edıyorum 100 de 100 gecmez kım sıze 100 de 100 gectı derse ınanmayın onun baska bır rahatsızlıgı vardı kendını cpps sanıyordu sadece. Ya da kaslar ıslevını bır sekılde gerı kazanmıstır haberı yok ant. tedavısınden oldugunu sanıyordur. Ki Dr. Wıse denen kıtabı olan dr. ant.lerın ıcersındekı antıınnflematuar ılaclardan dolayı ant.ların ııyı geldıggını savunuyor. Kas gevsetıcı ıcıyorsun yıne rahatlıyor. Deneyın arkadaslar dısıplınlı bır sekılde pelvık kas egzersızlerını yapın. Sıfırlanmayacaksınız ama hayatınızı gerı alacaksınız.
wolfpack

Bir mesaj da Kadir Abi için yazmak istiyorum. Yazılanları okudum ben ara ara giriyorum fazla girmiyorum forma psikolojim bozulmasın diye. Ama hastalık 2014'ten beri devam ediyor. Kim olursa olsun Kadir Abi neyi savunursa savunsun Kadir Abi'ye karşı yakışıksız yorumları tasvip etmem. Hiç bir ürolog bizi dinlemezken iyi veya kötü Kadir Abi bizi tek tek dinledi. Yardım etmek için bildikleri dahilinde yanımızda oldu. Kadir Abi'nin bize verdiği ilgi bile birçoğumuza savaşma gücü verdi. Ben ne eğitimli ürologlar gördüm ne prof.lar gördüm s.kinde bile olmadık. Psikolojiktir dedi gnderdi. O yüzden forum uyelerınden (kım olursa olsun, neyi savunursa savunsun) Kadir Abi'ye konusurken uslubu bozmadan konusmalarını rıca ederım kendi adıma. Cunku savundukları sey dogru bıle olsa Kadır Abı'ye karsı uslub bozulunca savundugu seylere karsı negatıf bır bakıs acısı olusuyor ıster ıstemez. Insan psıkolojısı ıste vefalı olmak gelıyor. Kadir Abi'miz iyi ki varsın.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

wolfpack yazdı:Bir mesaj da Kadir Abi için yazmak istiyorum. Yazılanları okudum ben ara ara giriyorum fazla girmiyorum forma psikolojim bozulmasın diye. Ama hastalık 2014'ten beri devam ediyor. Kim olursa olsun Kadir Abi neyi savunursa savunsun Kadir Abi'ye karşı yakışıksız yorumları tasvip etmem. Hiç bir ürolog bizi dinlemezken iyi veya kötü Kadir Abi bizi tek tek dinledi. Yardım etmek için bildikleri dahilinde yanımızda oldu. Kadir Abi'nin bize verdiği ilgi bile birçoğumuza savaşma gücü verdi. Ben ne eğitimli ürologlar gördüm ne prof.lar gördüm s.kinde bile olmadık. Psikolojiktir dedi gnderdi. O yüzden forum uyelerınden (kım olursa olsun, neyi savunursa savunsun) Kadir Abi'ye konusurken uslubu bozmadan konusmalarını rıca ederım kendi adıma. Cunku savundukları sey dogru bıle olsa Kadır Abı'ye karsı uslub bozulunca savundugu seylere karsı negatıf bır bakıs acısı olusuyor ıster ıstemez. Insan psıkolojısı ıste vefalı olmak gelıyor. Kadir Abi'miz iyi ki varsın.
Çok teşekkür ederim canim kardesim ince düşüncen için...acil sifalarin olsun.
Scorpion

Olmuyoriste yazdı:
Scorpion yazdı:
Aynen idrar yollarında benimde yanmam oluyordu ve hiçbir ilaç antibiyotiklerde dahil geçirmedi herşeye iyi geliyorken yanmayı zerre dusurmedi benimki idrar yaparken yanma değil bittikten sonra bazen uzun süren bazen kısa süren yanmaydi kendimce bir çözüm ürettim gözümü kararttım denedim ve yanma yok mucize gibi...
Nedir hocam sizin çözüm
Scorpion

Olmuyoriste yazdı:
ulquiorra yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Aynen idrar yollarında benimde yanmam oluyordu ve hiçbir ilaç antibiyotiklerde dahil geçirmedi herşeye iyi geliyorken yanmayı zerre dusurmedi benimki idrar yaparken yanma değil bittikten sonra bazen uzun süren bazen kısa süren yanmaydi kendimce bir çözüm ürettim gözümü kararttım denedim ve yanma yok mucize gibi...
Merhaba yanmayı nasıl geçirdiniz biraz açar mısınız
Arkadaşım bunu söylemem doğru olmayabilir neticede yazılı bir durum değil imzalı kaşeli bir ilaç reçetesi değil birilerinde mide bulantısı bile yapsa ki bende yapmadı müsebbibi ben olurum ben bunu uzun zamandır keşfettim burada yanmam var mahvediyo beni diyen arkadaşlara git yap şunu kurtul iyi gelir belki diyesim uzun zamandır varda diyemiyorsun ki işte...
Hocam bunu yap şunu yap kimse demiyor zaten. Sadece ne yaptığını paylaşıyor. Buranın da amacı o değil mi. Sen anlat nasıl çözdüğünu yeterli. Kimse senin yaptığını uygulamak zorunda değil, fikir alış verişi olsun sadece.
wolfpack

Olmuyoriste yazdı:
Scorpion yazdı:
Olmuyoriste yazdı: Arkadaşım bunu söylemem doğru olmayabilir neticede yazılı bir durum değil imzalı kaşeli bir ilaç reçetesi değil birilerinde mide bulantısı bile yapsa ki bende yapmadı müsebbibi ben olurum ben bunu uzun zamandır keşfettim burada yanmam var mahvediyo beni diyen arkadaşlara git yap şunu kurtul iyi gelir belki diyesim uzun zamandır varda diyemiyorsun ki işte...
Hocam bunu yap şunu yap kimse demiyor zaten. Sadece ne yaptığını paylaşıyor. Buranın da amacı o değil mi. Sen anlat nasıl çözdüğünu yeterli. Kimse senin yaptığını uygulamak zorunda değil, fikir alış verişi olsun sadece.
Burada çok garip arkadaşlar var sen neden bahsediyorken o nereden ne anlatıyor inanın kendinizi sorguluyorsunuz şimdi buna siz böyle yaklasirsiniz bir başka şahsiyet çıkar der ki "böyle şey mi olur kardeşim insanları zehirleme peşinde misiniz kendinize geliniz siz doktor değilsiniz" fakat bizi bu hallere dusurenlerde doktorlar değil mi birşey yapamıyor yapmıyor oldukları için kendi kendimize yöntem arayışına giriyoruz kaldı ki yanlış tedaviler ilaçlar ameliyatlar ile daha kötü olan başka hastalıklara kalan sakat kalan hatta ölen insanlar oluyor o zaman kimsede ses çıkmıyor ben yanmami geçiren bir çözüm buldum diye yazarım yazdığıma değil dogduguma pişman olurum...
Arkadasim beni yanlis anlama da o garip insanlardan biri de sensin. Denedin mi sen hic bizim savundugumuz yontemi da israr ediyorsun? Ben senin bahsettigin tum tedavileri denedim hic bir sey olmadi. Anlik rahatlama sonra nuks ant. birakirkenden. Hem denemiyorsun hem de yaptigin yorumlarla denemedigin birseyi curutmeye calisiyorsun. Sen inanmiyor olabilirsin ama denemeden ne diye negatif yorum yapip deneyip de kurtulabilecek olanlarin hevesini kaciriyorsun. Bak ben o kadar israrli ustune basa basa soyluyorum. Pelvik kaslarinizi ciddi sekilde guclendirin hayatinizin rutini haline getirin rahatlamazsaniz butun form tek tek yuzume tukursun. Boyle tedaviyi denemeyip de tedavi hakkinda yorum yapanlara da kanmayin arkadaslar. Agrilardan psikolojileri bozuluyor hic iyi olamaycaklarini dusunup karamsarliga kapiliyorlar. Son sozum bu konularla ilgili PELVIK KAS GEVSETME HAREKETLERI HAYAT RUTININIZ OLSUN!!! sabah 20 dk. aksam 20 dk.
Ersoy
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Ersoy »

Olmuyoriste yazdı:
wolfpack yazdı:Coskun hoca iyi ki gelmiş ben de formda uzun zamandır pelvik kas egzersizlerini savunan biriyim. Kadir abinin tezinden de fayda gördüm görmedim değil. Ama ant. işi bir yerden sonra hiç bir işe yaramamaya başladı. Kültürde üreme bulmama ragmen (stap.aereus, mycoplazma, ureoplazma, bir kez de gonore). Son yapılan ultrasounda da hasar goruldu prostatta bakterıler yapmıs olabılır dedı dr. Ama ne hıkmettır kı iltihap var denilen organ spor yapınca cok rahatlıyor. Antıdepresan kullanınca acı dınıyor. Kafa rahat olunca, pelvik kasları gevsetınce rahaatlıyor. Sabahları hafif agrı aksama dogru agrı artıyor. Bu iş butun tedavileri aynı anda almaya bakıyor. Cok komplike bir rahattsızlıgımız var. Biz sadece tek bir tedavi ile atlatmayı deniyoruz. Benim kendi teecrübelerim bana diyor ki. Orada bakteri var ki ben bel soguklugu rahatsızlıgından hemen sonra yakalandım bu lanete. O bakteriler organın ve oradaki kassların anasını aglatıyor. Daha sonra ıslevını yıtıren kaslar kasılı kalıyor nasıl calısması gerektıgını unutuyor ve acı veren, erken bosalma yaratan, ıktıdarsızlık sorunu olusturan, kuyruk sokumu accısı yasatan, makat delıgının kasılmasına sebep olan dehset bısseye donusuyor. 100 de 100 tedavısının gunummuz kosulları ıcın bulunamadıgı bır hastalık. Once bunu kabullenmek gerek. Ne kadar erken kabullenırsenız o kadar kafayı rahat ettırıp hayatın dıger alanlarına odaklanabılırsınız. Ne zaman baska seylere odaklanırsınız. Pelvik kas egzerrsızlerını sureklı ama sureklı dısıplınle uygularsınız. Rahatlarsınız. Tekrar edıyorum 100 de 100 gecmez kım sıze 100 de 100 gectı derse ınanmayın onun baska bır rahatsızlıgı vardı kendını cpps sanıyordu sadece. Ya da kaslar ıslevını bır sekılde gerı kazanmıstır haberı yok ant. tedavısınden oldugunu sanıyordur. Ki Dr. Wıse denen kıtabı olan dr. ant.lerın ıcersındekı antıınnflematuar ılaclardan dolayı ant.ların ııyı geldıggını savunuyor. Kas gevsetıcı ıcıyorsun yıne rahatlıyor. Deneyın arkadaslar dısıplınlı bır sekılde pelvık kas egzersızlerını yapın. Sıfırlanmayacaksınız ama hayatınızı gerı alacaksınız.
Arkadaşım kadir bey yada biz her neyse size spor yapmayın kasları gevsetmeyin yediklerinizde seçici olmayın falan gibi şeyler söyledik mi niye sürekli antibiyotikten dem vuruyorsunuz anlamıyorum tam tersi diyoruzki bundan sonraki hayatınızda dikkat edeceksiniz oturmanizdan kalkmaniza kadar herşey değişecek eskiden rahatsız etmeyen şeyler rahatsız edecek bunları ayırt etmeyi öğrenecek ona göre davranacaksiniz diyoruz ki patojen antibiyotik olmadan ölmez önce onları öldüreceksiniz kaldı ki sizin o bahsettiğiniz kas sinir harabiyeti patojen ne kadar uzun süre durursa o kadar harabiyet olur hatta belki dönüşümsüz bir yola sürükler önce doğru kombin tedavi sonra spor egzersiz beslenme ne saçma konuşuyorsunuz farkında değilsiniz. ..
Hanımefendi sizin sorununuz farklı bizim sorunumuz farklı neden tek taraflı düşünüp yorum yapıyorsunuz biz onu anlamıyoruz zaten..
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Benim demek istediğim de bu, bu durumları bize yaşatan prostat değil pelvik kaslar sizde de sorunu yaşatan bunlar, siz de diyorsunuz antibiyotik geçirmedi yanmayı diye biz de üstüne bastırarak söylüyoruz ki antibiyotik değil çözüm diye eğer ki işe yaramıyorsa veya kalıcı bir rahatlık vermiyorsa.Size bir sitemim yok Allah şifanızı versin umarım..
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Ben de sizi en başından beri takip ediyorum gayet sağlıklı düşüncelerin içindesiniz ancak bu dedikleriniz için de savunulan durum şu eğer ki kültürünüzde üreme yoksa veyahut tetkikler sonucu bir şey bulunamıyorsa bu durumu enfeksiyondan sonra oluşan kas ve doku hasarları(infilamasyon) olarak değerlendiriliyor.Bu da elbette bütüncül tıpla aşılabilir veyahut sizin üzerinizde denediğiniz her ne ise.Gereksiz alınan antibiyotikle değil.
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

buneydisimdi yazdı:Nasıl prostat değil? Yani burada bir üroloji hekimi prostatın enfekte olması sonucu pelvik kaslarda meydana gelen bozulmalar ve yaşanılan ağrılara sebebiyet vermesini bilimsel açıklama ile ifade ediyorken siz hangi bilgi birikimi ile bu hastalığa sebep olan organ prostat değil diyebiliyorsunuz onu anlamadım. Ayrıca organ falan yarıştırdığım yok kimsenin burada bulunmasından da rahatsız olmam herkes kendi derdine şifa arıyor neticede. Geçmiş olsun.
Ben de bunu diyorum kaslar buna sebep oluyor olabilir.
Ersoy

Mesaj gönderen Ersoy »

Elbette uzman değilim ancak araştırmalarıma göre pelvik taban bir yığın kas ve sinirlerle kaplı ve bir kasta oluşan bozukluk,disfonksiyon diğer tüm kaslara domino etkisi yapıyor ve karmaşıklaşıyor.Ic ve bc kasları kadında ve erkekte ereksiyonu ve idrarı kontrol eden kaslar burda veya bu kaslara etki eden diğer kaslarda bir sorun oluştuğu zaman idrar ve ereksiyon sorunları oluşuyor ve domino etkisi oluşuyor.Ve bu kaslar sadece ters kegel egzersizi ile düzelmiyor maalesef.Birçok egzersiz tipi var.
marti456

Mesaj gönderen marti456 »

Valla 2 iğne ile iyileşmek bence pek mümkün değil basit bir iye falandır o yoksa prostata işlemiş olacak 2-3 iğne ile imkansız bu hastalığı silmek ben daha 3 aylığım 18 iğne 15 kutu anti içtim banamısın demedi biri gidiyor biri geliyor bakterinin mümkün mü hiç 2-3 iğne ile kurtulmak milletin kafasını bulandırmayın .
marti456

buneydisimdi yazdı:
marti456 yazdı:Valla 2 iğne ile iyileşmek bence pek mümkün değil basit bir iye falandır o yoksa prostata işlemiş olacak 2-3 iğne ile imkansız bu hastalığı silmek ben daha 3 aylığım 18 iğne 15 kutu anti içtim banamısın demedi biri gidiyor biri geliyor bakterinin mümkün mü hiç 2-3 iğne ile kurtulmak milletin kafasını bulandırmayın .
Tahmini kaç kutu antibiyotik ya da kaç iğne ile kurtulacağını düşünüyorsun peki. Adam 200 kutu antibiyotik içtim diyor. Senin bu yorumun da bence kafa bulandıracak ve bu hastalığın çözümünün çok fazla iğne vurulmak ve çok fazla antibiyotik içmekle mümkün olduğu yönünde bir algı oluşturabilir. Ayrıca dikkat ediyorum forumda iyiyim iyiye gidiyorum diyen insanlara zorla yok kardeşim sen hastasın iyileşmedin, iyileşemeyeceksin de minvalinde bir hava yaratıyor bazı üyeler.

Valla ben kendim ve etrafında bu hastalığı çekenleri biliyorum evet son lökosit kontrolünde lökosit 0-1 çıktı ama hem bakteri üredi hemde ağrı sızı tavan durumda hala. Ben şimdi neye göre antibiyotik kullanayım kime ne söyleyeyim bilmiyorum keşke bir ilaç olsada rahat rahat 10-15 gün içip kurtulsak.
Ahbikurtulsam25

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

buneydisimdi yazdı:Geçmişe dönük okumalarımda, tek kutu antibiyotik kurtulan patojen temelli hastaların olduğuna da denk geldim ben burada. Artık denk mi gelecek diyelim, doğru ilaç önemli ötesi vücuda zarar. Allah denk getirsin diyelim.
Onlar akut dönemde kroniklesmeden kurtuluyorlar.
Ben maalesf 6 yil sonra prostatit oldugumu soyledim.
Bakteriler prostatin icine ettiler .
Simdi geçmiyor gecmiyor.
En cok koyan da erksiyon ve gec bosalma.
Ahbikurtulsam25

buneydisimdi yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
buneydisimdi yazdı:Geçmişe dönük okumalarımda, tek kutu antibiyotik kurtulan patojen temelli hastaların olduğuna da denk geldim ben burada. Artık denk mi gelecek diyelim, doğru ilaç önemli ötesi vücuda zarar. Allah denk getirsin diyelim.
Onlar akut dönemde kroniklesmeden kurtuluyorlar.
Simdi geçmiyor gecmiyor.
Allah şifalar versin. Ümitsiz olmamak gerek.
Cumlemize tum sifa bekleyenlere ama erkegin basina gelecek en sikintili hastalik cinsel problemler
marti456

Ahbikurtulsam25 yazdı:
buneydisimdi yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Onlar akut dönemde kroniklesmeden kurtuluyorlar.
Simdi geçmiyor gecmiyor.
Cumlemize tum sifa bekleyenlere ama erkegin basina gelecek en sikintili hastalik cinsel problemler

Valla benimkisi taş gibi kalkıyor libido tavan ama yapmaya korkuyorum yapınca ağrı sızı tavan yapıyor yapmasam bile ağrı sızı hep var ben anlamadım ki bu nasıl hastalık gerçekten aklım almıyor artık.
Ahbikurtulsam25

marti456 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
buneydisimdi yazdı:

Valla benimkisi taş gibi kalkıyor libido tavan ama yapmaya korkuyorum yapınca ağrı sızı tavan yapıyor yapmasam bile ağrı sızı hep var ben anlamadım ki bu nasıl hastalık gerçekten aklım almıyor artık.
Idrar sıkıntın var mi
Ahbikurtulsam25

buneydisimdi yazdı:Ben daha ziyade, henüz evlenip çoluk çocuk sahibi olmamış arkadaşlar için üzülüyorum. Ben evliyim 2 de çocuğum var benim için bu saatten sonra açık konuşmak gerekirse cinsellik daha geri planda önceliğim ağrı ve sızılardan kurtulmak. Hayat kalitesini o kadar düşürüyor ki, çalışmama engel olup bunalttıktan, iş gücümü moral motivasyonumu azalttıktan sonra ben nasıl o işte verimli çalışıp çoluk çocuğuma akşam eve gittiğimde güler yüz gösterebileceğim ki. O yüzden önceliğim dediğim gibi ağrı sızı olayından kurtulmak. Cinselligi çok düşünmüyorum çünkü sürekli negatif düşünmenin de cinsel sorunlara yol açabileceğini düşünüyorum. Kendimizi iyi hissettikce cinsellik de geri gelir her şey de düzelir inşallah.
Ne zamandan beri semptomlarin var.
Testleri yaptirdin mi
marti456

Ahbikurtulsam25 yazdı:
marti456 yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Cumlemize tum sifa bekleyenlere ama erkegin basina gelecek en sikintili hastalik cinsel problemler

Idrar sıkıntın var mi
Günde 4-5 kere idrar a çıkıyorum gece idrara kalkmıyorum ama penis içinde yanma ağrı sızı makat ile testis arasında ağrı bacaklarda ağrı sızı maalesef geçmiyor.