Nasıl iyileştim(çocuk hekimiyim)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Nasıl iyileştim(çocuk hekimiyim)

Mesaj gönderen Omerefe34 »

wolfpack yazdı:Bir ay kullan birak duruma gore yine alirsin ya da uzun sureli kullanim icin bir dr.a danis.
Anladım hocam teşekkür ederim yorumun için
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

Omerefe34 yazdı:1 ayda zaten bir problem olmuyor ama ilaç bitince ereksiyonda bitiyor asıl sorun o devamlı kullanmakta olmaz herhalde ara ara kullanmak en mantıklısı sanırım
Kesge bu sorunu cozebilsem de sana da yon gosterebilsem be kardesim. Umarim kurtuluruz bu ereksiyon probleminden en erken zamanda.
Omerefe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Omerefe34 »

İnşallah öyle gecenin bu vakti millet uyuyor biz derdimize çare arıyoruz gerçekten çok kötü Bi hastalıkmış evlilik hayalleri çocuk sahibi olmak herşey bitti benim için hayatım bitti
Bu yaşta. millet neler yapıyor bişi olmuyor ben 5 dakikalık zevk uğruna hayatımı bitirdim birde üstüne bağırsak sorunları yaşıyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun psikoloji mi dayanır bişi mi
Bu derde yine de buna şükür
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Hola yazdı:reaktif artrit reiter sendromu olabilir. Tedavisi Nedir?
Selam Arkadaşım

Sen kanadalı doktora gidecektin, ne yaptın… nasılsın…

Teşekkür
Hola

Mesaj gönderen Hola »

Kardeşim Ekim'de Randevu Doktor Kanadalı Değil Rus
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Hola yazdı:Kardeşim Ekim'de Randevu Doktor Kanadalı Değil Rus

iyi haberler bekliyoruz senden...
haktan07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen haktan07 »

kmlpr2 yazdı:
haktan07 yazdı:Kitabın ismi nedir okumak istiyorum benim olayım mesela şu bir fikri olan varmı Arkadaşlar ben 7 aydır çekiyorum 1 kutu cipro ve pyoseptyl 3 gün sonra 3 kutu tarivid 1 kutu azitro 1 ay sonra 2 kutu tavanic 1 kutu tedradox 2 ay sonra 6 unecefin hemen sonrası 2 kutu levonat birlikte 1 ay xtral ve dicloflam en son kullandığım unecefin levonat xtral ve dicloflamdan sonra bütün sorunlarım 2 hafta bitti sonra tekrar ufak tefek şeyler geldi 1 aydır bişey kullanmıyorum şu an tek sıkıntım makatta sertlik ve biraz ağrı bazende makatla testis arasında biraz ağrı başka hiç bişey yok uzun zamandır böyle en baştada bende testislerde ağrı devamlı idarar hissiyle başlamıştı ereksiyon sıkıntım ağrılı boşalma akıntı kaşıntı batma bende hiç olmadı lokosit ve bakteri 2 kere baktırdım ama antibiyotik tedavileri bittikten sonra yani daha bir ay önce bakteri de çıkmadı lokosit te normal dedi doktor bende kalan bu şikayetler neden olabilir yardımcı olabilecek arkadaşım varmıdır birde hergün boşalırsam ağrılarım komple geçiyor neredeyse ama 3 gün boşalmıyayım biraz artıyor elle muayenede en son doktor prostatın sol tarafına dokununca baya bir canım yanmıştı masajı bıraktırdım hatta ama şuna da değinmek isterim ilaç kjllansamda kullanmasamda benim şikayetler her ay %5 azaldı diyebilirim
Su anda kalan semptomlarin, ptostatitin en son kismi zaten yuzde 90 95 de kaliyor onndan sonra o yuzde 5 icin cabaliyorsun. O cabayi gostermesen nuks geliyor daha kotuye gidebiliyor. Tamemen sinir ve kas travmasi diyorum bu olaya , internetten en son selulit icin titresimli masaj aleti aldim . Dikkat prostat masaj aleti degil , bildigimiz omuz bacak icin buyuk basli titresimi ayarlanabilir masaj aleti, testis altina koyuyorum tum apis arasini makat kismi kalca sonra gobek alti kasiklara gezdiriyorum . Kanlama oluyor kasiniyor bacaklar kasiklar felan bayagi iyi geldi. gun be gun prostattin ve pelvik bolgenin yumusadigini hissediyorum .
İnanırmısın dün şu bimde satılan ufacık masaj aleti var alalı 1 yıl olmuştu kendi kendine çalıştı evde dedim biraz tutayım senin dediğin bölgelere dedim iyi gelir gibi oldu 1 hafta düzenli yapayım bakayım ne olacak teşekkür ederim
jeanvaljean

Mesaj gönderen jeanvaljean »

5. Sayfadan geliyorum daha tamamını okumadım konunun, forumdaki belki de en yararlı konu bu olabilir. Yalnız ikinizden de küçük biri olarak şunu söylemek istiyorum: kadir abi ve coşkun hoca da iyi niyetli insanlar. Ikisi de insanlara yardımcı olmak istiyor fakat muhtemelen coşkun hoca bu işi paraya döken cok fazla doktorla karşılaştı ve önyargı ile yaklaşıyor kadir abiye de. O yüzden affiniza siginarak diyorum ki:

Dövüşmen guzum:)

Herkese cok teşekkürler, bu başlık özellikle pelvik kas konusunda kafamda bir şeyler yanmasina sebep oldu. Benim sağ kasigim ile pelvik bölgem arasinda bir bölge var ve o bölgeye yarim saat kadar hafif masaj yapinca ani idrar hissi geliyor. Bir gün yataga işemek pahasına o his geldigi halde kalkmadim ve masaja devam ettim. Deliler gibi bir yanma olduğu halde devam ettim ve bir süreden sonra istemsiz olarak isemeye başladım. Masaja devam ettikçe iseme devam etti, hatta şöyle diyebilirim ki hayatimda hic bu kadar isemedim. Neyse yatağı batırdım ama umrumda değil, oyle içten oyle mutlu oyle cagildayarak geliyor ki çişim, ben omrumde böyle bir şey gormedim. Sonra birkac saatligine tum ağrılarım geçti.

Simdi benim anlamadigim sey şu: eger ben tetikleyici bir noktaya masaj yaptığım için pelvis kaslarım gevsedi ise neden kendimi tutamadan isedim? Pelvik kaslara masaj yapmak mesaneyi neden tetiklesin? Neden idrar hissine sebep olsun?

Bu arada makat kaslarimdaki gerginlik de kayboldu bu masajdan sonra. Şimdilerde sık yapamıyorum ortalik batmasın diye ama küveti olan bir eve taşınırsam her gece kuvette yaparim artık bahsjdjskskdk
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mehmet2323 »

Arkadaşlar nasıl lökosit bakılıyor ? Ben idrar ve meni tahlilleri verdim idrar tahlilinde ki değerler hep yeşil lökosit te dahil ve sperm tahlilin de üreme olmadı yazıyor. Benim şimdi lökosit normal mi ?