PROSTAT VE MAKATTA YANMA

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fireblade

PROSTAT VE MAKATTA YANMA

Mesaj gönderen fireblade »

Arkadaşlar lökosit 14-16 dan 2-3 e geriledi.3.kür genta+biteral+klindan kullanıyorum.Penis yanması geçti ama prostat bölgesindeki yanma tüm gün geçmiyo.Sıcak suyla 1 saatlik rahatlığın ardından tekrar başlıyo.İyileşme sürecinde bunlar olurmu?Sabah kalktığımda sıfır semptom ama hareketlenince hemen başlıyor.Advil de fayda etmiyor.Yorumu olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
yasar12

Re: PROSTAT VE MAKATTA YANMA

Mesaj gönderen yasar12 »

Valla hocam benim lokosit 0 yine sikayetlerim var :D lokosit 1-2 bile bence bakterinin tam temizlenmediginin gostergesi. Direk 0'a cekebilirseniz rahatlarsiniz gibi geliyor. Ama benim hep 0 oldugu icin bir sey diyemiyecegim. Sahsi gorusum bu sekilde.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

yasar12 yazdı:Valla hocam benim lokosit 0 yine sikayetlerim var :D lokosit 1-2 bile bence bakterinin tam temizlenmediginin gostergesi. Direk 0'a cekebilirseniz rahatlarsiniz gibi geliyor. Ama benim hep 0 oldugu icin bir sey diyemiyecegim. Sahsi gorusum bu sekilde.
Vallahi bu kürden sonra sıfırlarız belki ama bu yanmalar aşırı can sıkıcı bunlar geçse hastalık diye birşey kalmayacak.Bakalim 10 gün sonra kontrol var.Sonrasında da kültür,pcr yaptırcam.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

fireblade yazdı:
yasar12 yazdı:Valla hocam benim lokosit 0 yine sikayetlerim var :D lokosit 1-2 bile bence bakterinin tam temizlenmediginin gostergesi. Direk 0'a cekebilirseniz rahatlarsiniz gibi geliyor. Ama benim hep 0 oldugu icin bir sey diyemiyecegim. Sahsi gorusum bu sekilde.
Vallahi bu kürden sonra sıfırlarız belki ama bu yanmalar aşırı can sıkıcı bunlar geçse hastalık diye birşey kalmayacak.Bakalim 10 gün sonra kontrol var.Sonrasında da kültür,pcr yaptırcam.
inşallah.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

1 2 olmali , 0 olmaz o hicbir zaman.
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Mrshadow yazdı:
1 2 olmali , 0 olmaz o hicbir zaman.
valla benim 0 çıkıyor ikidir.
Mrshadow

0 ilgincmis. ben ilk defa duydum sahsen
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Mrshadow yazdı:0 ilgincmis. ben ilk defa duydum sahsen
Bana denen o Hocam.
Mrshadow

yasar12 yazdı:
Bana denen o Hocam.
1.2 de yok hukmundedir. yok mu dediler yoksa lab 0 lokosit raporu mu verdi
yasar12

Mesaj gönderen yasar12 »

Mrshadow yazdı:
yasar12 yazdı:
Bana denen o Hocam.
1.2 de yok hukmundedir. yok mu dediler yoksa lab 0 lokosit raporu mu verdi
Ilk gittigimde mayis ayinda zafer hoca lokosit yok demisti. Idrar testinde masaj sonrasi verdigim lokosit 0 cikmisti. Gecen gunde sadece prostat sivisindan bakti yok diye yazmis raporda. Idrar vermedim
Maximus7781
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Maximus7781 »

benim de 6-7 idi ilk başta.

10 gün zafer hoca kombinasyonundan sonra sıfırlandı mayıs ayında. haziranda gittim yine sıfırdı. Geçen hafta gittim 1-2 çıktı. 3-4 ün altı yok hükmündedir dedi zafer hoca.