Prostatta yanma hissi.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Prostatta yanma hissi.

Mesaj gönderen kadir »

Prostatinizda zaman zaman yanma hissi olusuyorsa bunun sebebi genellikle yediklerinizle alakalidir.Narenciye urunleri tukettiginizde bunu hissedersiniz.Cunku iceriginde Sitrik asit var...buda enflamasyonlu prostata ulastiginda yanmaya sebep oluyor.Zira bu semptomu ben defalarca yasadim.
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatta yanma hissi.

Mesaj gönderen Sabir »

kadir yazdı:Prostatinizda zaman zaman yanma hissi olusuyorsa bunun sebebi genellikle yediklerinizle alakalidir.Narenciye urunleri tukettiginizde bunu hissedersiniz.Cunku iceriginde Sitrik asit var...buda enflamasyonlu prostata ulastiginda yanmaya sebep oluyor.Zira bu semptomu ben defalarca yasadim.
Bende aksine çok severim abi. Artik prostat kendini toplayana kadar uzak durmak lazim ozaman. Zamanla sende duzeldigi gibi düzelir umarım.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

elmada yanma yapiyor. ozellikle mayhos elmalar.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bende meyve den değilde kefir içtiğim zaman rahatsızlık oluyor.prostatit nedei ile kefirle tanışmıştım ama yine prostatit nedeniyle ayrılmak zorunda kaldık :)
berkay

Mesaj gönderen berkay »

ABittersweetLi yazdı:bende meyve den değilde kefir içtiğim zaman rahatsızlık oluyor.prostatit nedei ile kefirle tanışmıştım ama yine prostatit nedeniyle ayrılmak zorunda kaldık :)
Ne garip bir hastalik bu ya... birinde ereksiyonu bozar, digerinde agri yapar... birine limon dokunur, digerinde odemi arttirir... birine kefirin faydasi, digerine zarari dokunur...
NeverGiveUp

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

berkay yazdı:
ABittersweetLi yazdı:bende meyve den değilde kefir içtiğim zaman rahatsızlık oluyor.prostatit nedei ile kefirle tanışmıştım ama yine prostatit nedeniyle ayrılmak zorunda kaldık :)
Ne garip bir hastalik bu ya... birinde ereksiyonu bozar, digerinde agri yapar... birine limon dokunur, digerinde odemi arttirir... birine kefirin faydasi, digerine zarari dokunur...
Aynen oyle : ) Ben elma sirkesi ictim, 1 aydir her aksam lahana tursusu yiyorum, limon suyu ictim, aciya dikkat etmiyorum pek vs vs ama bunlarin agrimi artirdigini hic gozlemlemedim acikcasi..
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Baharat ve kahveye tamam da; şekerli, tuzlu, sütlü, ekşi diye hiçbirşey yemezsek durum vahim.