Mikrobiyota testi synevo laboratuvarı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mikrobiyota testi synevo laboratuvarı

Mesaj gönderen ogz89 »

Arkadaşlar merhaba uzun bi dönemdir prostatit tedavisi üzerine yoğunlaşma dan dolayı gerek sitres gerek antibiyotik kullanımları sonucu bağırsakları bitirdik önüne geçilemeyen ishal sorunu prostatitten beter bişe son aşamada bi prf bağırsak florası iflas etmiş demişti beni başlıktaki teste gönderdi Ankara da verdim tahlili ve Almanya ya gitti sonuç 9 Eylül de çıkacak mış ben testi vereli de on günü geçti bağırsaklarda sorunu olan arkadaşlar sizlere tavsiyem önce bağırsak sağlığını düzeltin geresi kolay bağırsak sağlığı olmadan ereksiyon ve cinsel sorunlarınız düzelmez
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Mikrobiyota testi synevo laboratuvarı

Mesaj gönderen huseyin252 »

ogz89 yazdı:Arkadaşlar merhaba uzun bi dönemdir prostatit tedavisi üzerine yoğunlaşma dan dolayı gerek sitres gerek antibiyotik kullanımları sonucu bağırsakları bitirdik önüne geçilemeyen ishal sorunu prostatitten beter bişe son aşamada bi prf bağırsak florası iflas etmiş demişti beni başlıktaki teste gönderdi Ankara da verdim tahlili ve Almanya ya gitti sonuç 9 Eylül de çıkacak mış ben testi vereli de on günü geçti bağırsaklarda sorunu olan arkadaşlar sizlere tavsiyem önce bağırsak sağlığını düzeltin geresi kolay bağırsak sağlığı olmadan ereksiyon ve cinsel sorunlarınız düzelmez
Ben katılıyorum buna önce bagırsak makat hemoroid makat çatlağı gibi sorunları düzelmek hemen arkası bagışıklık sistemizi yükseltmeden ve antibiyotik iğnesiz bu enfeksiyon dan kurtulamayız otla çöple takviye ile bu hastalık tedavi edilmez
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
25ibrahim16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen 25ibrahim16 »

Arkadaşlar makat çatlağı derken ne gibi belirtiler oluyor.
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

25ibrahim16 yazdı:Arkadaşlar makat çatlağı derken ne gibi belirtiler oluyor.
Kardeş derin bi makat çatlağı ereksiyon sorunu yapar
ogz89

Mesaj gönderen ogz89 »

huseyin252 yazdı:
ogz89 yazdı:Arkadaşlar merhaba uzun bi dönemdir prostatit tedavisi üzerine yoğunlaşma dan dolayı gerek sitres gerek antibiyotik kullanımları sonucu bağırsakları bitirdik önüne geçilemeyen ishal sorunu prostatitten beter bişe son aşamada bi prf bağırsak florası iflas etmiş demişti beni başlıktaki teste gönderdi Ankara da verdim tahlili ve Almanya ya gitti sonuç 9 Eylül de çıkacak mış ben testi vereli de on günü geçti bağırsaklarda sorunu olan arkadaşlar sizlere tavsiyem önce bağırsak sağlığını düzeltin geresi kolay bağırsak sağlığı olmadan ereksiyon ve cinsel sorunlarınız düzelmez
Ben katılıyorum buna önce bagırsak makat hemoroid makat çatlağı gibi sorunları düzelmek hemen arkası bagışıklık sistemizi yükseltmeden ve antibiyotik iğnesiz bu enfeksiyon dan kurtulamayız otla çöple takviye ile bu hastalık tedavi edilmez
Bağırsak sağlı ile bağışıklık sistemini arttır vücut o mikrobu yener gerek yok antibiyotiğe bu prostatit hastalarını test etsinler bağışıklık yüzde doksan düşüktür nedeni çok genç yaşta cinsel sorunla karşılaşınca beyin otomotikmen devre dışı kalıyo kıyamet kopuyor yaşarken ölmüş hale geliyor üzerine antibiyotik adı altında bi ton zehir alıyoz mümkün değil o hastalık geçmez kardeş bu hastalık bi çerez bence ama sağlam bi bağışıklık sistemi yani bağırsak lazımm