Yağışlı Havalarda Ağrı Artması

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Srk76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Yağışlı Havalarda Ağrı Artması

Mesaj gönderen Srk76 »

Merhaba herkese

Bu forumda benim sıkıntımın karın ağrısı ve bağırsak hareketliliği olduğunu bahsetmiştim.Şuan tavanic kullanıyorum ve ağrılarım baya bi azaldı. Bunun yanında sabah akşam NTBiotik olan probiyotik içiyorum. Onunda çok faydası olduğunu düşünüyorum. Fakat dün Ankarada aniden bastıran yağmurda karın ağrısı ciddi olarak başladı ve yağmur sonrası ağrı azaldı. Romatizma gibi düşünün. Telefondan nem oranına baktığımda %77 nem vardı. Bu hatalığı tetiklediğini düşünüyorum nemin. Aynı semptomları olanlar varsa doktorlar ile paylaşılabilir. Belkide bu yönde tedavi çeşitliliği arttırılabilir
orhan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: Yağışlı Havalarda Ağrı Artması

Mesaj gönderen orhan »

Srk76 yazdı:Merhaba herkese

Bu forumda benim sıkıntımın karın ağrısı ve bağırsak hareketliliği olduğunu bahsetmiştim.Şuan tavanic kullanıyorum ve ağrılarım baya bi azaldı. Bunun yanında sabah akşam NTBiotik olan probiyotik içiyorum. Onunda çok faydası olduğunu düşünüyorum. Fakat dün Ankarada aniden bastıran yağmurda karın ağrısı ciddi olarak başladı ve yağmur sonrası ağrı azaldı. Romatizma gibi düşünün. Telefondan nem oranına baktığımda %77 nem vardı. Bu hatalığı tetiklediğini düşünüyorum nemin. Aynı semptomları olanlar varsa doktorlar ile paylaşılabilir. Belkide bu yönde tedavi çeşitliliği arttırılabilir
Bu hastalıkta herkeste farklı yakınmalar var farkli şikayetler var
Herkes kendi kurrallarini koyacak neyin iyi neyin hastalığı artırdığını yaşayarak öğrenecek benim nacizhane tavsiyem ayaklarını ve belini soğuktan klimadan koruyacak aci kahve alkol kesinlikle olmayacak kendine bakacaksin
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Yağmur yagiSli havada soğuduğu için hava hele ki rüzgar ile vurursa aynı durum bende de var kardeşim biktim artik
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Valla şimdi antibiyotik ile iyyim bu arada arı poleni sipariş ettim. Yarından itibaren sabah akşam ona başlayacağım. Lokosit var bakteri yok. Bazen diyorumki ulan bakteri olsaydı da en azından tedavi olurduk
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Lökosit ve bakteri bende hiç çıkmadı ilk defa geçen 3-4 lökosit çıktı oda rektal tusede sonra
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Benim idrarda çıkıyor lokosit. Prostat sıvısından da çıkoyor ama bakteri üremiyor. Düzende bile yaptırdım. 670 tl para verdim hiç bişey yok. Muhsin hoca bile bana ne yapacağımı bilemedim dedi. Arı poleni başla dedi.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Benimde idrarda çıkıyor prostat sıvısında çıkmıyor ben samsunda gidiyordum doktora forum sayesinde zafer hocaya gittim prostat sıvısında baktirdim kendisine yok sende birşey kovdu beni ama şişlik var dedim geçer dedi ama halen devam
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Bende şişlik falan hiç bişey yok. Yani biraz daha bakıcsm duruma sonra Ankarada birde İzak hocaya gitmeyi düşünüyorum. Kim çare bulursa onu bulana kadar deavö dostum
Gsmahmut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Gsmahmut »

Srk76 yazdı:Bende şişlik falan hiç bişey yok. Yani biraz daha bakıcsm duruma sonra Ankarada birde İzak hocaya gitmeyi düşünüyorum. Kim çare bulursa onu bulana kadar deavö dostum
Şikayeylerin nedir aga
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Karın ağrısı ve bağırsak hareketliliği. Şuan tavanic kullanıyorum ve probiotik. Biraz rahatladım ama ilaç bitince ne olacak allah bilir.
Gsmahmut

Srk76 yazdı:Karın ağrısı ve bağırsak hareketliliği. Şuan tavanic kullanıyorum ve probiotik. Biraz rahatladım ama ilaç bitince ne olacak allah bilir.
Sıkıntilarin bunlar mı sadece
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Evet bunlar başka hiç bir şey yok
Gsmahmut

Srk76 yazdı:Evet bunlar başka hiç bir şey yok
Sen prostatit oldugundan emin misin aga
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

İdrarda lokosit çıkıyor ayrıca prostat sıvısında da lokosit çıktı. Pcr temiz bakteri üremedi. Muhsin hoca ve öncesindeki 2 hoca non bakteriyel prostatitsin dedi. Başka ne olabilir?
Srk76

Mesaj gönderen Srk76 »

Başımıza neden hep tedavisi olmayan hastalıklar geliyor.
asosyal

Mesaj gönderen asosyal »

Cengiz yazdı:
asosyal yazdı:Benimde idrarda çıkıyor prostat sıvısında çıkmıyor ben samsunda gidiyordum doktora forum sayesinde zafer hocaya gittim prostat sıvısında baktirdim kendisine yok sende birşey kovdu beni ama şişlik var dedim geçer dedi ama halen devam
Sabah sabah gülfürdün beni,ne zaman gittin ki
2013 yılında askerden dondugumde