prostat masajı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Galip

Re: prostat masajı

Mesaj gönderen Galip »

Masaj yaparken hacet pozısyonunda muayene eldiveni ve kayganlastırıcı jel kullanın,akut prostatıt durumunda masaj yapılmamalıdır.
zafer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen zafer »

aynı etkiyi yaratırmı bimiyorum ama makas ile testis arasında bir bölge var buraya uygulanan masaj çeşidi var ismini unuttum yurtdışında keyif için yaptırmıştım penisim yağmur gibi sıvı gelmişti tabi bu prostat sıvısımı yoksa zevk suyumu onu bilemeceğim
Eyupsab
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Eyupsab »

red yazdı:masajı alaturka tuvalette sol el orta parmağı ile yapmalısınız. tırnaklarınız kesilmiş ve kısa olmalı. masajı yaparken parmağı ileri itebildiğiniz kadar itin ve prostata en dip dokunduğunuz yerden bastırarak geriye çekin. bu prostat sıvısının penise doğru çıkmasını sağlayacaktır. henüz çarşamba günü boşaldığım halde az önce wc'deyken prostat masajı yaptım ve 30 saniye içerisinde 5-6 damla prostat sıvısı çıkardım. sıvının rengi beyazdı yani iltihap gözlemlemedim ve yanma, ağrı yapmadı. rahatlama sağladı elbette.
bunu herkesin denemesini tavsiye ederim. iyileşme yolunda bir kozunuz daha olur..
Özelden telefon paylaşabilirmisin rica etsem
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

red yazdı:
daniel yazdı:
red yazdı:masajı alaturka tuvalette sol el orta parmağı ile yapmalısınız. tırnaklarınız kesilmiş ve kısa olmalı. masajı yaparken parmağı ileri itebildiğiniz kadar itin ve prostata en dip dokunduğunuz yerden bastırarak geriye çekin. bu prostat sıvısının penise doğru çıkmasını sağlayacaktır. henüz çarşamba günü boşaldığım halde az önce wc'deyken prostat masajı yaptım ve 30 saniye içerisinde 5-6 damla prostat sıvısı çıkardım. sıvının rengi beyazdı yani iltihap gözlemlemedim ve yanma, ağrı yapmadı. rahatlama sağladı elbette.
bunu herkesin denemesini tavsiye ederim. iyileşme yolunda bir kozunuz daha olur..
Merhaba,

Parmağı ne yöne doğru itiyoruz? Aşağı doğru mu, yukarı doğru mu? Ben prostatı bulamıyorum, videolardan da hiçbir şey anlamıyorum. Teşekkürler.
Parmağı olabildiğince ileri itiyoruz. Sonra bastırarak geri çekiyoruz. İterken değil çekerken bastırıyoruz. Bu konu parmak boyu ile dahi alakalı kimileri prostata ulaşamıyormuş öyle bir durum olabilir.
hocam bende self masaj yapmaya karar verdim fakat hangi pozisyonda en faydalı olur çözemedim,alaturkamı ,sırtüstü yatıp bacakları açarakmı?doktorların yaptığı gibi eğilip kendi kendimize yapma ihtimalimiz her halde yok , kafam karışık nasıl yapmam gerektiği konusunda ,ayrıca hazırlık vs direk vazelin ve eldiven yeterli sanırım
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

ayrıca titreşimli prostat massajı aletlerine ne diyorsunuz,kalsifikasyon vs olanlarda titreşimli alet olması kalsifikasyonların yok edilmesinde daha faydalı olmaz mı sizce?
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Arkadaşlar daha öncede mesaj hakkında önerilerimizi yazmıştık en iyi tedavi şuan mesajdır.Şayet istanbulda oturan arkadaşlara tavsiyem cüneyd sevinç hocaya gidebilirler.ben başka şehirde olduğum için gidemedim 10 seans 1750 tl tutuyor.Hem tecrübeli hem takip edebilir gelişmeleri.ilk bedava ikinci gidişinizde 350 tl ödüyorsunuz bem instagram hesabında yazıştım kendisi ile.Ben çok masraflar yaptığım için cüneyd hocanın tedavisi uygun geldi 8-10 seanstan sonra iyi olmazsanız tahlil isteyebilir.Benimkisi bir öneridir umarım yanlış anlaşılmaam.
red

Mesaj gönderen red »

canadianguy1 yazdı:
red yazdı:
daniel yazdı:
Merhaba,

Parmağı ne yöne doğru itiyoruz? Aşağı doğru mu, yukarı doğru mu? Ben prostatı bulamıyorum, videolardan da hiçbir şey anlamıyorum. Teşekkürler.
Parmağı olabildiğince ileri itiyoruz. Sonra bastırarak geri çekiyoruz. İterken değil çekerken bastırıyoruz. Bu konu parmak boyu ile dahi alakalı kimileri prostata ulaşamıyormuş öyle bir durum olabilir.
hocam bende self masaj yapmaya karar verdim fakat hangi pozisyonda en faydalı olur çözemedim,alaturkamı ,sırtüstü yatıp bacakları açarakmı?doktorların yaptığı gibi eğilip kendi kendimize yapma ihtimalimiz her halde yok , kafam karışık nasıl yapmam gerektiği konusunda ,ayrıca hazırlık vs direk vazelin ve eldiven yeterli sanırım
alaturka wc'de çömelerek yapıyorum ben genelde herhangi bir problem olmuyor.
vazelin ve eldiven yeterli tırnaklarınız da kısa kesilmiş olsun.
prostata en dipten dokunun bastırarak çekin parmağınızı. ilk başlarda gelmese de zamanla sıvı gelecektir.
1q2w3e4r5t6y

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

Kardelen42 yazdı:Bidaha yaziyorum masaj gerekli goruldugu zaman yapilmali odeme iyi gelebir ama normalde hergin zararli hele hele enfeksiyon varsa dokunmayin antbk kullanirken haftada bir bosalin bukadar bu arada orhan kardes yardimci oluyorsun herkese saolasin benim eski ) nickim ) (konya estir )
Abi benim doktor da söyledi masaj iyi değil aktif enfeksiyon varsa dağılır zaten prostat sünger gibi dedi
burhanmrt
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen burhanmrt »

Prostat masajını tariflere göre yapıyorum prostatı da hissedi Az bişey yanma gibi bir hissiyat oluyor beni rahatsız edecek kadar değil ama herhangi bir sıvı gelmiyor acaba yanlışmı yapıyorum?
1q2w3e4r5t6y

Mesaj gönderen 1q2w3e4r5t6y »

gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar daha öncede mesaj hakkında önerilerimizi yazmıştık en iyi tedavi şuan mesajdır.Şayet istanbulda oturan arkadaşlara tavsiyem cüneyd sevinç hocaya gidebilirler.ben başka şehirde olduğum için gidemedim 10 seans 1750 tl tutuyor.Hem tecrübeli hem takip edebilir gelişmeleri.ilk bedava ikinci gidişinizde 350 tl ödüyorsunuz bem instagram hesabında yazıştım kendisi ile.Ben çok masraflar yaptığım için cüneyd hocanın tedavisi uygun geldi 8-10 seanstan sonra iyi olmazsanız tahlil isteyebilir.Benimkisi bir öneridir umarım yanlış anlaşılmaam.
Hocam ben görüştüm muane ucrreti 650 tl
gedikpasa34

1q2w3e4r5t6y yazdı:
gedikpasa34 yazdı:Arkadaşlar daha öncede mesaj hakkında önerilerimizi yazmıştık en iyi tedavi şuan mesajdır.Şayet istanbulda oturan arkadaşlara tavsiyem cüneyd sevinç hocaya gidebilirler.ben başka şehirde olduğum için gidemedim 10 seans 1750 tl tutuyor.Hem tecrübeli hem takip edebilir gelişmeleri.ilk bedava ikinci gidişinizde 350 tl ödüyorsunuz bem instagram hesabında yazıştım kendisi ile.Ben çok masraflar yaptığım için cüneyd hocanın tedavisi uygun geldi 8-10 seanstan sonra iyi olmazsanız tahlil isteyebilir.Benimkisi bir öneridir umarım yanlış anlaşılmaam.
Hocam ben görüştüm muane ucrreti 650 tl
Ben ınstagramda yazmıştım hasta direk gelip prostat mesajı istiyorum derse 1 değil diğerinde 700 tl alıyorum demişti.Hastane yönetimiyle böyle görüştüğünü yazmıştı.Bu durumu konuşabilirsiniz
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

10 seans her parmaklama 175 TL . Kusuruma bakmayın amiyane tabir için ama bu çaresizliği istismar . Gerçi bu en uygun fiyatlardan biri ama. Reklam amacım yok zaten enterokok sebebiyle başarısız tedavi oldu ama İlker Ünsal hoca 95 TL muayene ücretiyle rektal tuşe da yapıyor üstelik şimdiye kadar 3 doktor uyguladı onun kadar sıvı çıkarabilen olmadı.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
gedikpasa34

Hergele yazdı:10 seans her parmaklama 175 TL . Kusuruma bakmayın amiyane tabir için ama bu çaresizliği istismar . Gerçi bu en uygun fiyatlardan biri ama. Reklam amacım yok zaten enterokok sebebiyle başarısız tedavi oldu ama İlker Ünsal hoca 95 TL muayene ücretiyle rektal tuşe da yapıyor üstelik şimdiye kadar 3 doktor uyguladı onun kadar sıvı çıkarabilen olmadı.
Çaresizlikten ne yapalım keşke faydalı olsa bu tedaviler verdiğimiz paralar artık gözümüzde görünmüyor yeterki iyi olalım.
marti456
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen marti456 »

ben prezervatif kullanarak yaptım ne olur ne olmaz bir mikropta elimizden bulaşmasın diye çok az bir sıvı geldi penis ucuna rengi şeffaftı , iltihap varsa neden rengi şeffaf geldi anlamadım yani. Epididimis iltihabı olsa testislerim ağrırdı ama onlarda ağrımıyor penisin içi yanıyor makatta sızlama ve kaşıntı oluyor penis başı hassasiyeti var birde.

Keşke kum taş olsaydı bu ne aq ya kafayı yedim.
burhanmrt

Prostat masajı 2 kez yaptım iyide fissettirdi bana ama akut problemlerde tavsiye etmiyorlar varmı böyle bişey benim rahatsızlığım akut mu kronikmi bilmiyorum ama 14 günlük antibiyotik etki etmedi kronik dedi doktor akut olsa geçermiş 14 günde pcr lokosit testi falanda yapmadı şimdi ben prostat masajı yapayımmı yamamyayımmı arada kaldım enfeksiyonu dağıtma mevzusundan tedirgin oldun
burhanmrt

Prostat masajı yaparken mesane niz dolu olsun çok daha iyi masaj yapabilirsiniz prastat daha dışarı çıkıyor
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

Eyupsab yazdı:
Özelden telefon paylaşabilirmisin rica etsem
Bu kilolu bir insanın yapması zor bir durum gibi duruyor
eylber

Mesaj gönderen eylber »

Prostat masajı mutlak gerekli, net.
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

Selam ben düzenli 2 günde bir sıcak oturma sonrası aletle prostat mesajını uyguluyorum bugün yine aynı şekil yapıp porostat mesajı yaptığımda gelen sıvının koyu ve sarıya dönük bir renk olduğunu gördüm bu normalmidir aynı zamanda şu an klindanda kullanıyorum ve bitmek üzere bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ordu52 yazdı:Selam ben düzenli 2 günde bir sıcak oturma sonrası aletle prostat mesajını uyguluyorum bugün yine aynı şekil yapıp porostat mesajı yaptığımda gelen sıvının koyu ve sarıya dönük bir renk olduğunu gördüm bu normalmidir aynı zamanda şu an klindanda kullanıyorum ve bitmek üzere bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
Sariya donuk sıvilar asini kanallarindan cikan iltihapli sivilardir.
Balbazar09
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Balbazar09 »

Ordu52 yazdı:Selam ben düzenli 2 günde bir sıcak oturma sonrası aletle prostat mesajını uyguluyorum bugün yine aynı şekil yapıp porostat mesajı yaptığımda gelen sıvının koyu ve sarıya dönük bir renk olduğunu gördüm bu normalmidir aynı zamanda şu an klindanda kullanıyorum ve bitmek üzere bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler
Bendede olmuştu aynısı antibiyotik kullanırken yaptığım masajda gelen sıvı sarı ve parçacıklar vardı içinde kısaca iyiye işaret iltihap atıyorsun ve Kdair abinin dediği gibi kanallar açılıyor
Followme

Mesaj gönderen Followme »

marti456 yazdı:ben prezervatif kullanarak yaptım ne olur ne olmaz bir mikropta elimizden bulaşmasın diye çok az bir sıvı geldi penis ucuna rengi şeffaftı , iltihap varsa neden rengi şeffaf geldi anlamadım yani. Epididimis iltihabı olsa testislerim ağrırdı ama onlarda ağrımıyor penisin içi yanıyor makatta sızlama ve kaşıntı oluyor penis başı hassasiyeti var birde.

Keşke kum taş olsaydı bu ne aq ya kafayı yedim.
Penis ucunda nasıl bir hassasiyet var sürünmeye bağlı ağrımı oluyor kardeşim?
Ordu52

Mesaj gönderen Ordu52 »

kadir yazdı:
Abi kusura bakma bu asini kanalı tam olarak nedir acaba
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ordu52 yazdı:
kadir yazdı:
Abi kusura bakma bu asini kanalı tam olarak nedir acaba
Glandüler yapı prostatin hemen tamamıni olustururken aradaki kanallar ve asiniler drenaj kanallarını olusturur. Yani drenaj kanallarini acmak lazim. Enfeksiyon drenaj kanallarıni ( asini) tıkiyor. Masaj bu kanalların drene edilmesini saglıyor.
Highhopes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Highhopes »

Selam herkese arkadaşlar ya prostat sıvısı beyaza yakın bulanık renk ise nedir bilen var mı ya bu her penis huzursuzluğu ağrısında yapcakmıyız çok keyifsiz bir olay psikolojim bozuldu yeminle her akşam bu huzursuzluk başlayınca yapıyorum sıvı geliyor ertesi gün ya da ilk boşalmadan sonra yine huzursuzluk var penis başında nedir arkadaş bu ya ne zamana kadar yapıp kurtuldunuz bu illetten