Prostatitle beraber yaşadığığınız oto immun hastalıklar ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
gokhanyemis
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Prostatitle beraber yaşadığığınız oto immun hastalıklar ?

Mesaj gönderen gokhanyemis »

1.5 yıl önce geçirdiğim bi gribal enfeksiyon sonrası doktor bana cipro denen antibiyotiği yazdı. Herneyse ogünün sabahında uyandığımda her yerim kıpkırmızı kabarık idi direk urtiker tehşisi koyuldu. Tabi sallamadım ben 2 ay sonra beyaz lekeler atmaya başladı vucut doktora tekrar gittiğimde bu sefer mantar tehşisini yapıştırdılar. Ondan sonra Bi gece uyurken testislerimin cekildiğin hissetim ereksiyonumun zayıfladığını fark ettim tabi ben bu bahsettiğim süreçde 1 ay öncesinde bi cinsel ilişki yaşadım kondom yırtıldı, Herneyse Otoimmun hastalıkların neredeyse alayını yaşamaya başladım prostatit tam bu evrede girdi vucuta çünkü yaşadığım yan etkiler ilk olarak ereksiyon ve testis çekilmesi ile başladı sonra sol ayak baş parmağım ile ayağımda uyuşmalar ile devam penisde çekilmeler forumda bi arkadaşımız güzel bi metafor vermişti kalem pil halini alıyor sanki kan akışı yokmuş gibi o bölgeye. 15 günde filan bi 3 4 gün çok iyi oluyorum ogünler ne oluyo ne işe yarıyo hiç bilmiyorm ama tamamen düzeldiğim eskisi gibi olduğum bi raddeye geliyorum hoop tekrar başlıyo sonra hissizlik çekimeler. Bende diğer semptomlar ağır bi şekilde yok makatda sızlamalar bazen oluyo idrar sorunum hiç yok gibi. 2 defa lokosit sayımı yaptırdım zafer oymana ilk gittiğimde her sahada 5 6 lokosit bulundu dün gittiğimde ise 7 8 oldu. Verdiği antibiyotiği düzgün kullanmadım bile çünü antibiyotik beni bu duruma getiren şey ona çok eminim bağışıklık sistemimin içini züktü attı resmen bunu yaptığı süreçde bağışıklık sistemim çok kötü duruma geldiği için prostatit ile birlikte bi çok oto immun hastalığı yedim. Bugun kültür tahlili verdim vucudumda olabilecek bi parazit veya mantar'dan da şüpheleniyorum.

Bu sefer tedavimi düzgün bi şekilde olacağım ama öyle çıkmaz bi döngüye girdim ki, Antibiyotik yazıyolar iyileşmemiz için antibiyotikler ise bizi bu duruma getiren şeyler bağışıklık sisteminin içine ediyolar. Merak ettiğim şey prostatitle beraber urtiker, egzema , mantar gibi şeyleri benden başka yaşayan oldumu veya o süreçde yakalanan oldumu ?
gokhanyemis

Re: Prostatitle beraber yaşadığığınız oto immun hastalıklar ?

Ha bu süreçde sakal kıran illetide bulaştı oda oto immun hastalık, Doktorlar pskolojik ayağı cektiler ama alakası bile yok hepsi aynı süreç içerisinde gösterdi kendini bağışıklık sistemi pert oldumu bu hastalıklar ardı ardına geliyo. Candida mantarı zaten bunların başı.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Bi sn penisin kuculmesini bahsettigin sey cinsellikten mi baska seyden dolayi olmazmj
gokhanyemis

Hocam benzeri semptomları yaşayan kişiler var forumda bi kaç arkadaş ile pmleşiyoruz aynı sorunlar var. Mesala ben ayakta ve koşu yapayım yürüyüş yapayım çekilmenin tillahını yaşıyorum sadece penis değil testislerde çekiliyo kasıklara kadar, Büyük abdestim gelsin mesala direk testisler ufalıyo kasıklara cekiliyo tuvalet sonrası rahatlıyo oda yarım saat filan geçtikten sonra. Yatağa uzanayım hareket etmeyim daha iyi ereksiyon olabiliyorum ayakta işler değişiyo sanki sinire baskı yapıyo birşeyler. Bunu sağlayan prostatit'mi vucutta olan bi mantarmı veya bağışıklık sistemi ile alakalı bi durummu tam bilmiyorum bütün testleri verdim bakacağım. Antihistaminik ilaçlarıda deneyeceğim benzeri semptomlardan antihistaminikler ile kurtulan lar var gibi. Olmassa lokosit seviyemi düzgün ve uygun tedaviler ile düşürüp durumuma bakacağım ama benim yaşadığım semptomlar bunlar idrar sorunu yok bende ağrılarım her zaman olmuyo. Mesala kötü olduğum günler testislerim çekilir ufalır , ereksiyonum kötü olur , meni jölemsi kıvam alır. İyi olduğum günler ise bunların hiç biri olmaz meni su gibi rahat gelir tazikli gelir.
PRUVA35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Testis cekilme durumunu bizzat yasadim yasiyorum ozellikle buyuk ve küçük tuvalete cikacagim zaman testisler kasiklara yapisiyor deriside cok ilginc bir hal aliyor hatta buyuk tuvalet e cikmam gerektigini bile oradan anliyorum acaip durum degil mi oyle ki sanki testisler vucuda saklaniyor bu neden olur niye olur bilmiyorum hastalik cok tuhaf herkeste ayri semptom gosteriyor onceden boyle bir durum hic yaşamamistim kesinlikle psikolojik degil neden boyle bir durum psikolojik olsun ki meni de jöle gibi akiskan değil acaba farkli bir durum mu vae çıkamadım bu isin icinde ama ereksiyon normal simdilik
Cenesuyu

Mesaj gönderen Cenesuyu »

PRUVA35 yazdı:Testis cekilme durumunu bizzat yasadim yasiyorum ozellikle buyuk ve küçük tuvalete cikacagim zaman testisler kasiklara yapisiyor deriside cok ilginc bir hal aliyor hatta buyuk tuvalet e cikmam gerektigini bile oradan anliyorum acaip durum degil mi oyle ki sanki testisler vucuda saklaniyor bu neden olur niye olur bilmiyorum hastalik cok tuhaf herkeste ayri semptom gosteriyor onceden boyle bir durum hic yaşamamistim kesinlikle psikolojik degil neden boyle bir durum psikolojik olsun ki meni de jöle gibi akiskan değil acaba farkli bir durum mu vae çıkamadım bu isin icinde ama ereksiyon normal simdilik
Menin cikisi jole gibi mi yoksa ciktiktan sonraki hali mi?
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

O dedigin nasil oluyor normal jole iste ciktiktan sonra evrim gecirmiyor
Ylcngnl

Mesaj gönderen Ylcngnl »

Aynı sıkıntılar bendede var lökosit 4 ay gibi bir süredir sabit penis geri çekilmesi penis başına iğne batması gibi his ereksiyon zayıflığı ve tazyiksiz ve katı jölemsi meni gelmesi Zafer hoca prostatit şikayetleridir sabırlı ol sağlıklı beslen alkol içme zamanla onlarda geçecek deyip gönderiyor bende ne zaman Zafer hocaya gitsem lökosit kontrolü için prostat masajından sonra bütün şikayetlerim geçiyor 5 gün filan sonra yine eski haline geliyor prostat masajı çok iyi geliyor bence bütün sıkıntı prostat şişliği ödemden dolayı
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Masaj bu isin ilaci zaten ben de oyle 1 hafta rahat ediyorum zamana birakmak lazim bakalim
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Arkadaslar bu testislerin cekilmesi durumunu yasayan var mi neden olur prostatitden bagimsiz midir surekli cekiliyor kayboluyor neredeyse
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

PRUVA35 yazdı:Arkadaslar bu testislerin cekilmesi durumunu yasayan var mi neden olur prostatitden bagimsiz midir surekli cekiliyor kayboluyor neredeyse
aynisi var dostum bendede , ozellikle buyuk abdesimi yaparken hem penis cekiliyor hem testirler cekiliyor ortada penis + testislerden olusan kucuk bir kutle kaliyor ... Bunun hastaliktan degilde normal bir vucudun reaksiyonu olarak algiliyordum ben ...
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Aynen ama bende buyuk abdest ve kucuk abdestte tamamen kayboluyor ama sonra testis hep cekiliyor normalde böyle bir durum yoktu hic peniste cekilme yok
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Nasil bir sikinti bu hastalıktan once yoktu
PRUVA35

Mesaj gönderen PRUVA35 »

Sagolun
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Yumurtalıklar vücut ısısından 1-2 derece daha fazladır. Fazla sıcaklıkta aşağıya iner sonuçta yukarı çıkar ama bu hastalıkta daha çok yukarı çıkıyor hatta peniste içeri kaçıyor.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

asosyal yazdı:Yumurtalıklar vücut ısısından 1-2 derece daha fazladır. Fazla sıcaklıkta aşağıya iner sonuçta yukarı çıkar ama bu hastalıkta daha çok yukarı çıkıyor hatta peniste içeri kaçıyor.
Penis kücülüyor bile tam ereksiyonda olsam 1,5 cm kayıp var
Allah büyük :roll:
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Icedive26 »

Artrit ve kalp sıkıntıları var.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

gokhanyemis yazdı:1.5 yıl önce geçirdiğim bi gribal enfeksiyon sonrası doktor bana cipro denen antibiyotiği yazdı. Herneyse ogünün sabahında uyandığımda her yerim kıpkırmızı kabarık idi direk urtiker tehşisi koyuldu. Tabi sallamadım ben 2 ay sonra beyaz lekeler atmaya başladı vucut doktora tekrar gittiğimde bu sefer mantar tehşisini yapıştırdılar. Ondan sonra Bi gece uyurken testislerimin cekildiğin hissetim ereksiyonumun zayıfladığını fark ettim tabi ben bu bahsettiğim süreçde 1 ay öncesinde bi cinsel ilişki yaşadım kondom yırtıldı, Herneyse Otoimmun hastalıkların neredeyse alayını yaşamaya başladım prostatit tam bu evrede girdi vucuta çünkü yaşadığım yan etkiler ilk olarak ereksiyon ve testis çekilmesi ile başladı sonra sol ayak baş parmağım ile ayağımda uyuşmalar ile devam penisde çekilmeler forumda bi arkadaşımız güzel bi metafor vermişti kalem pil halini alıyor sanki kan akışı yokmuş gibi o bölgeye. 15 günde filan bi 3 4 gün çok iyi oluyorum ogünler ne oluyo ne işe yarıyo hiç bilmiyorm ama tamamen düzeldiğim eskisi gibi olduğum bi raddeye geliyorum hoop tekrar başlıyo sonra hissizlik çekimeler. Bende diğer semptomlar ağır bi şekilde yok makatda sızlamalar bazen oluyo idrar sorunum hiç yok gibi. 2 defa lokosit sayımı yaptırdım zafer oymana ilk gittiğimde her sahada 5 6 lokosit bulundu dün gittiğimde ise 7 8 oldu. Verdiği antibiyotiği düzgün kullanmadım bile çünü antibiyotik beni bu duruma getiren şey ona çok eminim bağışıklık sistemimin içini züktü attı resmen bunu yaptığı süreçde bağışıklık sistemim çok kötü duruma geldiği için prostatit ile birlikte bi çok oto immun hastalığı yedim. Bugun kültür tahlili verdim vucudumda olabilecek bi parazit veya mantar'dan da şüpheleniyorum.

Bu sefer tedavimi düzgün bi şekilde olacağım ama öyle çıkmaz bi döngüye girdim ki, Antibiyotik yazıyolar iyileşmemiz için antibiyotikler ise bizi bu duruma getiren şeyler bağışıklık sisteminin içine ediyolar. Merak ettiğim şey prostatitle beraber urtiker, egzema , mantar gibi şeyleri benden başka yaşayan oldumu veya o süreçde yakalanan oldumu ?
Hocam testislerde ve peniste çekilme devam ediyor mu? Aynı durum bendede var çözebildin mi sormak istedim
umitcan

Mesaj gönderen umitcan »

Penisinde küçülme olmaz peyronie hastalarında küçülme olur ama
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

hocam vrilen ilacı düzgün kullanmayacaktın neden gittin zafer hocaya? adamın tedavi metodu belli. antibiyotik.
Fatih34

Mesaj gönderen Fatih34 »

gokhanyemis yazdı:1.5 yıl önce geçirdiğim bi gribal enfeksiyon sonrası doktor bana cipro denen antibiyotiği yazdı. Herneyse ogünün sabahında uyandığımda her yerim kıpkırmızı kabarık idi direk urtiker tehşisi koyuldu. Tabi sallamadım ben 2 ay sonra beyaz lekeler atmaya başladı vucut doktora tekrar gittiğimde bu sefer mantar tehşisini yapıştırdılar. Ondan sonra Bi gece uyurken testislerimin cekildiğin hissetim ereksiyonumun zayıfladığını fark ettim tabi ben bu bahsettiğim süreçde 1 ay öncesinde bi cinsel ilişki yaşadım kondom yırtıldı, Herneyse Otoimmun hastalıkların neredeyse alayını yaşamaya başladım prostatit tam bu evrede girdi vucuta çünkü yaşadığım yan etkiler ilk olarak ereksiyon ve testis çekilmesi ile başladı sonra sol ayak baş parmağım ile ayağımda uyuşmalar ile devam penisde çekilmeler forumda bi arkadaşımız güzel bi metafor vermişti kalem pil halini alıyor sanki kan akışı yokmuş gibi o bölgeye. 15 günde filan bi 3 4 gün çok iyi oluyorum ogünler ne oluyo ne işe yarıyo hiç bilmiyorm ama tamamen düzeldiğim eskisi gibi olduğum bi raddeye geliyorum hoop tekrar başlıyo sonra hissizlik çekimeler. Bende diğer semptomlar ağır bi şekilde yok makatda sızlamalar bazen oluyo idrar sorunum hiç yok gibi. 2 defa lokosit sayımı yaptırdım zafer oymana ilk gittiğimde her sahada 5 6 lokosit bulundu dün gittiğimde ise 7 8 oldu. Verdiği antibiyotiği düzgün kullanmadım bile çünü antibiyotik beni bu duruma getiren şey ona çok eminim bağışıklık sistemimin içini züktü attı resmen bunu yaptığı süreçde bağışıklık sistemim çok kötü duruma geldiği için prostatit ile birlikte bi çok oto immun hastalığı yedim. Bugun kültür tahlili verdim vucudumda olabilecek bi parazit veya mantar'dan da şüpheleniyorum.

Egzema , reflü gastrit , mide fıtığı , son 6 aydır da ürtiker tarzı kaşıntılı kızarıklık
Hayatbu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Hayatbu »

Eklem ağrıları bel kuyruk sokumu ve bacak ağrıları penis derisinde anormal değişiklikler
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Hayatbu yazdı:Eklem ağrıları bel kuyruk sokumu ve bacak ağrıları penis derisinde anormal değişiklikler
Tamamen aynı benimde penis derisi sorunu haric.